BMW Divize

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5455
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: BMW Divize

Příspěvek od Stepan »

BMW nabízí možnost jak získat předváděčku podle svých představ. Nakonfiguruješ si co chceš, auto je vyrobeno a následně s ním půl roku jezdí někdo od BMW, je tam i omezení nájezdu z jejich strany. Poté je odprodáno zákazníkovi za odpovídající cenu. Nevím jak v CZ, ale v DE to mají na ofiko stránkách. Neřeší to tvůj problém se sháněním R6 4er MT, ale dá se takhle ušetřit i na tý 340i... ;)

Dodatek:
A zkusil bych si v té 4GC sednou i dozadu. Jestli si chceš auto nechat dýl a děti ti narostou, nemusely by být ze siluety karoserie nadšeny. Osobní zkušenost přímo s 4er GC nemám, ale nedávno jsem byl vezen vzadu v X6 E71 a musím říct, že kdyby se mě do toho snažili rodiče nacpat (vyrostl jsem rychle, kolem 15 už jsem měl k 1,9m) a vézt na dovolenou, asi bych zahájil neposlušnost. Na nohy místa málo, na hlavu místa málo. Ještěže za mého dětství u nás doma fičel Superb :D
Naposledy upravil(a) Stepan dne úte 19 pro 15:30, celkem upraveno 1 x.
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Koubes
Řidič začátečník
Příspěvky: 102
Registrován: stř 16 úno 15:34

Re: BMW Divize

Příspěvek od Koubes »

stepan: už jsem v tom seděl a s mými 1,78m nemám problém. Máti má 325i E90 a tam to pro dospělýho není, ale F-ka jsou na tom líp při přímým srovnání. Jasně, že se může stát, že mladej vyroste ale předpoklad k tomu moc není, bo otec vysokej jak já a tchán sotva 1,7m.

Btw: na dovču se přece lítá. Autem max na letiště.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5455
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: BMW Divize

Příspěvek od Stepan »

Tak to má tchán jak moje máti. :D
Do Rakouska na lyže letadlem? :-s
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Koubes
Řidič začátečník
Příspěvky: 102
Registrován: stř 16 úno 15:34

Re: BMW Divize

Příspěvek od Koubes »

Lyže se nás netýkají...
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3234
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: BMW Divize

Příspěvek od mattonecz »

Jak je na tom 3ka sedan s mistem vzadu? Pro 4 dospely na cestu do spanelska treba :D
Dnes si ji du znova prohlidnout.
Ja myslel, ze 4GC je vetsi.
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
olda
Autoškolák
Příspěvky: 98
Registrován: ned 06 bře 12:16
Bydliště: JMK

Re: BMW Divize

Příspěvek od olda »

Koubes píše:olda: 430i GC je v dvojici ve výběru. Automat určitě nechci, tomu se budu bránit, dokud to půjde. Právě proto už mám výběr auta tak značně omezen... V dnešní době sedan/liftback se silnějším benzínem a manuálem začíná být velká rarita.

Díky všem, jsem si vědom toho, že na R6 s manuálem je asi poslední možnost, nepočítám-li M3/4. Na 2. stranu hraje roli i rodinné použití auta, kde skladnost kufru liftbacku je prostě někde jinde- 2 malé děti, ale kočár už netřeba... Budu si to muset důkladně vyzkoušet, to je jasné.
Proto popravdě zvažuju z Reichu přes BMW Premium Selection i lehce jetou 435i GC, ta se s manuálem sehnat občas dá.
Přesně tak. 435i v manuálu velká rarita. Na mobile.de jich ještě pár je. Ale pouze jedna s r.v 2016. Letos proběhl nějaký FL a M/T v 440i i v De skončla. Takže jestli ji opravdu moc chceš, tak neotálej.
Uživatelský avatar
970ka
Mistr volantu
Příspěvky: 884
Registrován: pon 25 dub 12:52
Bydliště: Plzeňský wenkov
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od 970ka »

Ještě mohu přenechati moji Alpinku,ale to by se asi dětičky poblinkali :-)
Carrera S ,Tesla 3 Highland LR,Audi Q3 TSi, AR Stelvio 2,0T, MB SL Cabrio,MB Sprinter,Honda opice, atd ...
doriftonigga
Pan Řidič
Příspěvky: 371
Registrován: sob 09 úno 21:42

Re: BMW Divize

Příspěvek od doriftonigga »

Stepan píše:BMW nabízí možnost jak získat předváděčku podle svých představ. Nakonfiguruješ si co chceš, auto je vyrobeno a následně s ním půl roku jezdí někdo od BMW, je tam i omezení nájezdu z jejich strany. Poté je odprodáno zákazníkovi za odpovídající cenu. Nevím jak v CZ, ale v DE to mají na ofiko stránkách. Neřeší to tvůj problém se sháněním R6 4er MT, ale dá se takhle ušetřit i na tý 340i... ;)
Ale ty vsechny jahreswageny takhle pres mitarbeitery nejsou s odpoctem dph, aspon se to tak jevi dle nabidek na bmw.de, a kdyz se s prodejcem v CZ domluvis, umi dat mnohdy zajimavejsi deal nez lecktery premium selection a ty jahreswagen. ;)
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5455
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: BMW Divize

Příspěvek od Stepan »

Nemůžu se hádat, protože to nevim :D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
olda
Autoškolák
Příspěvky: 98
Registrován: ned 06 bře 12:16
Bydliště: JMK

Re: BMW Divize

Příspěvek od olda »

doriftonigga píše:
Stepan píše:BMW nabízí možnost jak získat předváděčku podle svých představ. Nakonfiguruješ si co chceš, auto je vyrobeno a následně s ním půl roku jezdí někdo od BMW, je tam i omezení nájezdu z jejich strany. Poté je odprodáno zákazníkovi za odpovídající cenu. Nevím jak v CZ, ale v DE to mají na ofiko stránkách. Neřeší to tvůj problém se sháněním R6 4er MT, ale dá se takhle ušetřit i na tý 340i... ;)
Ale ty vsechny jahreswageny takhle pres mitarbeitery nejsou s odpoctem dph, aspon se to tak jevi dle nabidek na bmw.de, a kdyz se s prodejcem v CZ domluvis, umi dat mnohdy zajimavejsi deal nez lecktery premium selection a ty jahreswagen. ;)
340i v M paketu koupená via předváděčka s pár ptákovinama vidím tak na cca 1.2 mil peněz. Objednal bych hned, protože levnější už nebudou. Mám takový dojem, že i když koruna posilovala, tak do cen se to nepromítlo....ba naopak, myslím, že BMW podražilo.....
Odpovědět