BMW Divize

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16358
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Jo. Neska nebyl dobrý den.

Nekonečná píseň zvaná N53B30 asi bude mít další díl. Sem odvez brambora na (plánovanou) prohlídku do Brna (autorizák - měl přijet - a přijel - soudruh z béemwé). Ráno, dyž sem brambora v mínus deseti nastartoval, tak chvilku vydával nelibé zvuky (kovové šuchání). Dojel sem do Brunnu, předal sem do autorizáku, nechal se odvézt do centra a pár hodin bezcílně bloumal po zmrzlém Brnisku. Oběd a pak telefonát - bohužel ne, že si mám přijít pro brambora po kuntrole, ale že mám jet domů vlkem, protože si ho tam nechaj. Vyndali sfíčky, čuměli dovnitř endoskopem a .... opět - vydřené vložky válců (najeto 6200km).... soudruh z bmw si do Mnichova veze vzorky woleje se šponama. A že prý co bude dál (žeby pátý N53B30?!?) mi prý dají časem vědět.

Chjo no. Ne, nepřestane mě to bavit dokud mi nedají nový motor, co vydrží víc než pár tisíc km.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5448
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: BMW Divize

Příspěvek od Stepan »

ženatej seš furt? :D

přeju pevný nervy do budoucna
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27033
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od řidičBOB »

tvl x_x x_x x_x
Tak tohle už snad přestává býti i zábavná story ~x(
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1874
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: BMW Divize

Příspěvek od Zajda »

A co tam bylo za olej?
Už by se jim pomalu vyplatilo dát ti nové auto :D
《》
911T
Mistr volantu
Příspěvky: 559
Registrován: úte 06 pro 17:14

Re: BMW Divize

Příspěvek od 911T »

Cize ked dnes niekomu odide tento motor, nova funkcna nahrada neexistuje? To je pri vyrobcovi ako BMW naozaj tazko pochopitelne.
Inak otec ho este ma v E92. Poctivých 100 000km. Za cenu tych nepodarkov co ti tam montuju kazde 3 mesiace si mohol mat s rezervou cele auto. A 100% funkcne. :D

Ale dobre, mozno ti ako kompenzaciu nakoniec naozaj ponuknu nejaku nahradu. Myslim ze by sa im po takejto blamazi aj patrilo. Len by si uz mal aj trochu pritlacit a vyjadrit svoju nespokojnost. Toto je daleko za hranicou toho co by hocikto iny zniesol. :)
Bond007
Economy Run Master
Příspěvky: 2470
Registrován: pon 07 úno 18:18

Re: BMW Divize

Příspěvek od Bond007 »

pavproch píše:Jo. Neska nebyl dobrý den.

Nekonečná píseň zvaná N53B30 asi bude mít další díl. Sem odvez brambora na (plánovanou) prohlídku do Brna (autorizák - měl přijet - a přijel - soudruh z béemwé). Ráno, dyž sem brambora v mínus deseti nastartoval, tak chvilku vydával nelibé zvuky (kovové šuchání). Dojel sem do Brunnu, předal sem do autorizáku, nechal se odvézt do centra a pár hodin bezcílně bloumal po zmrzlém Brnisku. Oběd a pak telefonát - bohužel ne, že si mám přijít pro brambora po kuntrole, ale že mám jet domů vlkem, protože si ho tam nechaj. Vyndali sfíčky, čuměli dovnitř endoskopem a .... opět - vydřené vložky válců (najeto 6200km).... soudruh z bmw si do Mnichova veze vzorky woleje se šponama. A že prý co bude dál (žeby pátý N53B30?!?) mi prý dají časem vědět.

Chjo no. Ne, nepřestane mě to bavit dokud mi nedají nový motor, co vydrží víc než pár tisíc km.
mas zavolat, mnohli jsme zajit na obed :)
Btw nechces zatim nahradni auto? od pondelka je volna m140i :)
BMW ///M3 competition
Mini Cooper JCW
Jedi
Autoškolák
Příspěvky: 50
Registrován: čtv 10 pro 12:16

Re: BMW Divize

Příspěvek od Jedi »

Bond: Uz M140i predavas? :)

Viem, ze si mal M3 F90. Mal si moznost jazdit M2 Competition? Ak ano, co na nu hovoris?
Bond007
Economy Run Master
Příspěvky: 2470
Registrován: pon 07 úno 18:18

Re: BMW Divize

Příspěvek od Bond007 »

Jedi píše:Bond: Uz M140i predavas? :)

Viem, ze si mal M3 F90. Mal si moznost jazdit M2 Competition? Ak ano, co na nu hovoris?
Na projizdku s M2C jeste cekam, ale vevnitr je to to stejny co 140i. Puvodne jsem ji mel v planu, ale nejak me to opticky nenadchlo a standardni M2 mi prijde takova vymekla oproti M3 :)
BMW ///M3 competition
Mini Cooper JCW
Bond007
Economy Run Master
Příspěvky: 2470
Registrován: pon 07 úno 18:18

Re: BMW Divize

Příspěvek od Bond007 »

prodej M140i coming soon :) jest se musi oservisovat a vyresit nejaky opticky drobnosti
BMW ///M3 competition
Mini Cooper JCW
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5448
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: BMW Divize

Příspěvek od Stepan »

tak co ta GT3? :-bd
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Odpovědět