BMW Divize

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16369
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Všechno by šlo až na tu druhou kapličku - to bych prostě nedal. Sem divnej.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2424
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: BMW Divize

Příspěvek od Brus »

219tkm bych nedal zase ja
Pravda vyděsí
Spectral
Mistr volantu
Příspěvky: 788
Registrován: ned 09 říj 08:19

Re: BMW Divize

Příspěvek od Spectral »

pavproch+brus: Nechápu vás ani jednoho :D
(219 tkm nemusí znamenat nic, záleží na přístupu a údržbě, a to říkám jako někdo, kdo má jak nové, tak ojeté s velkým nájezdem)
:ar!
911T
Mistr volantu
Příspěvky: 559
Registrován: úte 06 pro 17:14

Re: BMW Divize

Příspěvek od 911T »

Najvacsi pruser toho auta je ta zvonkohra v interieri. E60 po facelifte jazdi manzelka. Ja som na pazvuky alergicky, takze to auto ma privadza do zurivosti. A to zdaleka nema tie km. Buduci rok pojde z domu. Myslim auto.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5453
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: BMW Divize

Příspěvek od Stepan »

Pro mě je velkým otazníkem reálná spolehlivost nových BMW. Protože obecně všichni na cokoliv od Fka víc píčujou jak o život (bmwklub.cz), pak člověk vidí pavprocha jak se vzteká, čte o N63 atd.

Na druhou stranu teď šla z široký rodiny F10 535d se čtvrtmega na tachu, co žrala akorát spotřebák, pár majitelů X5/X6 znám a nikdo si neztěžuje. Jestli se to vůbec dá koupit jako zánovní, ojet někam ke 200k a pak hodit do AAAček, nebo to bude stát tolik, až to člověka začne srát :-s
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
doriftonigga
Pan Řidič
Příspěvky: 371
Registrován: sob 09 úno 21:42

Re: BMW Divize

Příspěvek od doriftonigga »

Nesmis kupovat modely a motory z prvniho roku vyroby a smontovany v pondeli a patek :D O B58 jsem delsi dobu nic spatnyho necetl, S55 jsou bezproblemovy, N63/S63 uz musi mit po tech letech vychytany. O novych naftach toho moc nevim. O elektrice jsem toho taky spatnyho nic neslusel? Jen nektervy veci na motorech jsou problemovy uz kolik generaci, tak vis, ze po x km te ceka vymena/oprava, no protoze to je kompikovany nemecky farcojk.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27051
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od řidičBOB »

Problém jsou V8 motor M50d také nic moc a vedoucí servisu v BMW mi říkal, že pokud by měl volit mezi 40d a 40i, tak z hlediska poruchovosti 40d. Z toho mi plyne, že the best buy je tam 30d :D
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5453
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: BMW Divize

Příspěvek od Stepan »

https://www.sportovnivozy.cz/99950-bmw-5-m-550d-xdrive

takže něco takovýhleho radči ny? Znám z doslechu pána, co má M550d už asi třetí, akorát ji vždycky rozmlátí na totálku dřív než doběhne záruka, ten mi asi nic nepoví :))

30d tak do trojky, kdekoliv výš bych měl strach z nedostatečné dynamiky. Jsme se známým napočítali, že 640d GT má horší poměr koní na kila než sériové GTD. Nedávno jsem potkal 730ld, to musí bejt zážitek
Neříkám, že to nepojede, ale vzhledem k věku mám tu potřebu trošku posunutou :ymblushing:
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5591
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od Snowman000 »

Stepan: k E60 550i...Preco mi to robis????!!!! :-w
Jedine stastie ze M135i este furt doma a ze uz mam za nu dohodnutu nahradu, inak bych si tazko hladal argumenty preco nie V8 #:-s

EDIT: Tak uz mam dovod preco nie! ma to aktivne riadenie!!! A aj ked ho mam v M135i a nie je to az take peklo ako som si myslel, uz bych ho dobrovolne nechcel (M135i ho mala bohuzial v serii)
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5453
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: BMW Divize

Příspěvek od Stepan »

hlavne si to umet oduvodnit :D
jeste dynamic drive nevidim jestli ma :(
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Odpovědět