BMW Divize

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
jerry
Letec
Příspěvky: 3346
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: BMW Divize

Příspěvek od jerry »

Při prolézání různých testů jsem došel ke stejnému poznatku, proto bych případně preferoval M2.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2552
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: BMW Divize

Příspěvek od Vrooom »

A chces vubec Mko? Nechces spis auto na zazitky? Co treba cabrio? Poridit si manualni M235/M240 cabrio? R6 to má a jízdní vlastnosti imho budou ok. Sak i muldix ma 135i Cabrio a je to pan ridic.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16374
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Já vám to povídaní o M pro jerryho na chvíli přeruším....
pavproch píše: sob 16 bře 17:18 Hurá! (Zřejmě) Vítězství, pravda až napodruhé. Sem to těsnění kufru (jen tak lehce/trochu) namazal silikoňem a vrzalo to dál, neska sem to stříknul mohutně sprejem PTFE na gumenná těsnění a zdá se, že je konečně klid.
Klid je, hurá. Ale ..... staré auto, někde něco zase uhnilo, drahá mi meldovala že fčera dyž sem odjížděl a ona byla venku, tak prý brambor2 vydává zvenku (vevnitř není slyšet nic) nějaký plechový/drnčivý zvuk. Budu teda zase pátrat, co ty zvuky vyluzuje.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
delphin
Pan Řidič
Příspěvky: 218
Registrován: pon 04 črc 23:01

Re: BMW Divize

Příspěvek od delphin »

PP: Přepážky uvnitř výfuku?
Nejdřív Pionýr, pak Favorit, Fabia, Focus, Superb, Kodiaq a teď Octavia se Superbem. Ale Pionýr mi pořád zůstal...
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16374
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Jo, to by mohlo být ono, prý to jde zezadu.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
jerry
Letec
Příspěvky: 3346
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: BMW Divize

Příspěvek od jerry »

Vrooom: Opravdu mezi hlavními požadavky je vítr ve vlasech. V podstatě jsem došel k volbě mustang nebo M235i/240i, vše bez střechy. Jsou to úplně rozdílná auta, ale líbily by se mi. Těžká to volba. Asi to nechám ve stylu panna orel, co se objeví pěkného dříve v okruhu 200 km po Německu. Podmínkou je pro mě jasná historie, malý nájezd a výborný stav. A že bych se chtěl jet na něco podívat do Hamburku a zjistit, že to není ono, tak to fakt ne. Na to mám jako správný důchodce málo času.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1388
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: BMW Divize

Příspěvek od Předseda »

Na kochačku s větrem ve vlasech bych šel do mustangu V8.
Eda
Mistr volantu
Příspěvky: 530
Registrován: úte 10 kvě 11:14

Re: BMW Divize

Příspěvek od Eda »

Tohle me taky dela obcas, prej je to nejaka pruzinka co nataci klapky (co se pak otvira az se auto zahreje). Pruzinka upadne po nejake dobe a pak to drnci. Dela to hlavne po startu a na volnobeh...mozna to bude to stejny co psal MZ ze opravoval na M2
M140i
Honda PCX
Civic 1.4i
ex e36 328i
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5485
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: BMW Divize

Příspěvek od M.Z. »

Jo, je to tak známá porucha, že to dokonce vede LKQ v náhradě :D
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
jerry
Letec
Příspěvky: 3346
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: BMW Divize

Příspěvek od jerry »

Ještě se zeptám místních bmw znalců, zda je lepší a v čem M235i nebo M240i, pokud bych měl na výběr?
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Odpovědět