BMW Divize

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2800
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od jarka »

snowman: pěkný a co tam máš za gumy? Jsem si teď docela oblíbil jak na miatě tak na sportu relativně tuhý podvozek v kombinaci s vyšší bočnicí - přijde mi, že zmizí takový ty malý protivný vibrace, ale když přitlačíš tak se máš o co opřít.
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od Snowman000 »

Teraz tam mam zimaky co som zhodil z MX-5ky...Nokian WRG2 195/50 R15 (takze vyssie nez original 45), ale gripu teda uz moc v nich neni na vode a snehu,uz maju par rokov, no na suchu to este drzi :P
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
Alex..
Pan Řidič
Příspěvky: 464
Registrován: ned 22 kvě 09:48

Re: BMW Divize

Příspěvek od Alex.. »

Na místech kde je špatný mobilní signál padá apple carplay - úplně se odpojí. Nevíte někdo co s tím? ~x(
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2418
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: BMW Divize

Příspěvek od Brus »

posledně si v servisu řekli za aktualizaci map do navi 800kč. Ne za samotné mapy, ty mám předplacené, ale za tu práci. Tak jsem se rozhodl, že to teď udělám sám. Trvalo mi asi hodinu zjistit, jak se to vlastně dělá a teď už asi 6hodin to něco dělá v PC a konec stále v nedohlednu. Jsem zvědav, jak dlouho to bude následně trvat v autě.
Pravda vyděsí
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1376
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: BMW Divize

Příspěvek od Předseda »

já mám teda mapy ještě na DVD (což stahnutí a vypálení je otázka chvilky a 5ti bába doma), ale do novych navi se to tahá rovnou třeba z usbčka ta aktualizace, ne?
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od řidičBOB »

tak úplně ty nové se tahají online, pokud to máš zaplaceno :-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2418
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: BMW Divize

Příspěvek od Brus »

mam zaplaceno i to online, ale neprisel jsem na to jak to funguje, automaticky urcite ne, protoze tam mam 2018-1. To co taham ted na usb je 2019-4
Pravda vyděsí
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1376
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: BMW Divize

Příspěvek od Předseda »

btw nevíte zda m3 e92 ma ukazatel okamžité spotřeby? Nebo jakékoliv jiná trojka řady e9x? Jestli je to dostupné v tom digi BC. Tím že většina e9x ma analogový ukazatel okamžité spotřeby v otáčkoměru, tak nemůžu dohledat zda to je i v BC. Protože některé verze mají ukazatel teploty oleje místo toho..
Duke_Luke
Pan Řidič
Příspěvky: 281
Registrován: pon 19 srp 11:15

Re: BMW Divize

Příspěvek od Duke_Luke »

sice neviem ako M3 E92, ale ja v mojej E93 mam ukazatel oleja analogovy a digitalne cez BC mam stale primarne zapnutu okamzitu spotrebu. Takze u mna to ide.
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1376
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: BMW Divize

Příspěvek od Předseda »

ok dík. Zvažuji výměnu budíků. Na současných jsem si dokodoval digitalní zobrazení rychlosti mezi budíky. Přepnul analog spotřebu na ukazatele oleje. Ale aktuální spotřeba mi chybí a nevím zda to půjde dokodovat. NAšel jsem jedno YT video kde to frajer dokodované má, ale nevím zatím jak to udělal.

Nicméně zdá se, že by to tedy dodělat jít mělo. Tak vezmu nějaký budíky s velkým displayem a pohyblivou redline
Odpovědět