BMW Divize

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
jerry
Letec
Příspěvky: 3346
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: BMW Divize

Příspěvek od jerry »

Tak to bez legrace držím palce, ať se to zlepší.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16374
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Kuju.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16374
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

pavproch píše: stř 27 bře 12:16 Zítra du na STK (teda brambor2).
Taxem tam byl a zase mě vyhodili (na 30 dní), tentokrát ne za podložky, ale za světla (jsou to OEM z autorizáku, nedávno je tam dávali) - prý je to angličan a sfítí pánubohu do woken. Zkusím to reklamovat. Chjo no.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
delphin
Pan Řidič
Příspěvky: 218
Registrován: pon 04 črc 23:01

Re: BMW Divize

Příspěvek od delphin »

Nejsou jen přepnuté do módu jízdy na opačné straně cesty? Myslím, že jsi tady psal, že to jsou adaptivní xenony, ne?
Nejdřív Pionýr, pak Favorit, Fabia, Focus, Superb, Kodiaq a teď Octavia se Superbem. Ale Pionýr mi pořád zůstal...
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16374
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Já doufám, že to pude přeprogramovat. Už mi volali z autorizáku - dobré zprávy: ta světla jsou ještě v záruce. Blbé zprávy, že na mě mají čas/wokno až přespříští týden.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16374
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

pavproch píše: stř 20 bře 15:37
pavproch píše: sob 16 bře 17:18 Hurá! (Zřejmě) Vítězství, pravda až napodruhé. Sem to těsnění kufru (jen tak lehce/trochu) namazal silikoňem a vrzalo to dál, neska sem to stříknul mohutně sprejem PTFE na gumenná těsnění a zdá se, že je konečně klid.
Tak klid vydržel circa tři dny, už to zase vrže. Mně omejou.
Regum se zdá být trvanlivějším řešením než PTFE sprej - už je to skoro týden, co sem to s ním namazal a furt nevrže.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16374
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Tak prd. Neska od rána něco vzadu vrže jaxfiň, přičemž z toho těsnění kufru doslova "teče" Regum. To bude vrzat něco inačího. Zkusím namazat těsnění obou zadních dveří.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16374
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Těsnění zadních dveří namazáno, vrže to dál a víc. Chjo no.

Navíc (jak je fčíl těplo) opět/znova po delší jízdě začal brambor2 vydávat nějaké "třecí/hučivé" zvuky (zřejmě od některého kola, souvisí to s jejich otáčením, nejvíc je to slyšet, když jedu z kopce rovně a vyřadím). Musím to vypátrat, co je příčinou toho něpěkného zvuku (ložiska jsou tam nová, už třetí). Ale až poté, co se mi brambor vrátí z CarTecu (zítra ho tam vezu quli těch světel v záruce, za která mě vyhodili z STK).
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16374
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Tak už se v bramborovi2 (zřejmě) hrabou, předal sem jim to tam, opravdu ty světla sou ešče pár dnů v záruce, dával sem je tam po předposlední STK, kde mě za původní (zbastlené) světla po mmirovi sice nevyhodili, ale nelíbily se jim, proto sem je je měnil za OEM a od té doby na ně nešáhnul. Zítra/pozítří snad budu vědět víc.

Btw, na saloně (Ova Vítkovice) mají hafo motorek (je sezóna = snad na polovině z nich cedule "prodáno").
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16374
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Tak mi volali - prý už je se světlama vše OK, zítra si pro brambora2 jedu. Jen mi je záhadou, co se tam (v elektronice) stalo - dušujou se, že když tam před 2 lety ty světla dávali, tak je i (správně) nakodovali (EU) a seřídili. Ale na STK levé bylo nastaveno jako angličan a oboje svítily pánubohu do woken. V elektronice brambora2 je (zřejmě) něco divného, občas se samo zapne vypnuté rádio, BC ukazuje v Deutsch i když mu nastavím English atd.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Odpovědět