BMW Divize

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5485
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: BMW Divize

Příspěvek od M.Z. »

240i je za mě lepší, výkonnější motor fcl vylepšení modelu, jede to jak píchlé prase. Fajn je provedení s adaptivním podvozkem.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2552
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: BMW Divize

Příspěvek od Vrooom »

+1. Navic se zda 40i spolehlivejsi. Jeste bych doporucil auto bez OPF, at to ma trochu zvuk. Byl i nejaky mezi facelift kdy byl novejsi interier a jeste nebylo OPF. Ale kdyz kouknu na mobile tak manualni cabrio 240i tam jsou dve, takze vyber bude slaby. Rekl bych ze V8 v mustangu bude vetsi zazitek, ale rychlostne to asi bude dost podobne a 2er je mensi tak asi bude trosku agilnejsi.
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5485
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: BMW Divize

Příspěvek od M.Z. »

240i pojede líp než V8 Mustang, hlavně pružnost nesrovnatelná, Mustang má bonus hlavně ve zvuku a vzhledu.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16373
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

pavproch píše: sob 16 bře 17:18 Hurá! (Zřejmě) Vítězství, pravda až napodruhé. Sem to těsnění kufru (jen tak lehce/trochu) namazal silikoňem a vrzalo to dál, neska sem to stříknul mohutně sprejem PTFE na gumenná těsnění a zdá se, že je konečně klid.
Tak klid vydržel circa tři dny, už to zase vrže. Mně omejou.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16373
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Zřejmě zítra bude další pokus odstranit vrzavé zvuky z kufru/těsnění - měl by mi přijít regum, co sem ho kdysik na těsnění používal, tak v něm byl glycerín či co a zůstávalo to dlouho "mastné" - nevysychalo to.
Jo, a taky zítra se Libor bude v něm hrabat - musím sundat přední nárazník, blbě se zasouval ostrřikovač (až sem z něj ztratil krytku) a už sem NATO přišel, proč = odlepil se pod ním kus pěnovky co tam je vlepená a brání/ilo pohybu ostřikovače.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16373
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Ostřikovač už zase ostříkuje a krytkuje. Aji Regumem těsnění v kufru máznuto. Na obojí sem zvjedaff.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16373
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

A další bróček, teda dva (= strašpytel) v hlavě: Zítra du na STK (teda brambor2), ráno sundám podložky (aby mě zase nevyhodili, snad projdu, už sem to tu spal, občas se rozsfítí kontrolka vypálené žárofky a pak zase zhasne - bróček č. 1= snad se nerozsfítí zrovna na STK) a hned potom přezuju na letní (už zase s podložkama), a to je bróček č. 2, aby mě za těch pár dní, co zbývají do 1.dubence někde nechytli "povinná zimní výbava". Strašpytel.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
jerry
Letec
Příspěvky: 3346
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: BMW Divize

Příspěvek od jerry »

Víš, co říkával starej Šchwarzenberg? Hlavně se z toho neposrat :D
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1876
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: BMW Divize

Příspěvek od Zajda »

Budeš to holt muset odjezdit na kole :-?
《》
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16373
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Blbé je, že to vypadá, že mi to moje NEzdraví chce hodit widle i do bajkování. Grrrr.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Odpovědět