BMW Divize

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
lenkasek
Dítě v autě
Příspěvky: 1
Registrován: úte 02 čer 12:46

Re: BMW Divize

Příspěvek od lenkasek »

vasco píše:eMJe: měl jsem E87 preFL dvakrát a obě vrzaly a pokaždé jsem vše vyřešil, takže se ptej, rád poradím...

Palubní deska ti vrže kde? V místě, kde se dotýká s A-sloupkem?

Zadní sedadla mi vrzaly obě. Autorizák si samozřejmě nevěděl rady, kluci v KP Designu v Blažovicích mi to dali do pořádku za jedno dopoledne...
Ahoj,
kluci v Blazovicich jsou rozhodne machri! Ale abych je nemusela otravovat ;-) nemel bys radu na vrzani volantu u 130i, 2006 ?
Jinak A-sloupek zkusime dnes vecer :-)
Diky moc
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Tak, brambor2 je už zase pojízdný, ale Michal pyskoval, že to byl neskutečný potrat ty ///M3 silenbloky tam nalisovat. Bránilo sa to prý fest. Ale je to tam (akurváth mu to trvalo 6 místo plánovaných 2 dní, no a tímpádem nestihl udělat geošku.... :D )

Virgin ride od Michala domů (10 km skoro furt rovně a v obci) toho moc neřekla, uvidíme, až to někde na okreskách pohoním. Napřed ale geoška.

Kromě silenbloků z. nápravnice brambor ešče dostal taky diff brace. A samozřejmě CFS a filtry.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
911T
Mistr volantu
Příspěvky: 559
Registrován: úte 06 pro 17:14

Re: BMW Divize

Příspěvek od 911T »

Kua ja by som chcel vidiet na com sa uz vozia ti tvoji servisaci. :D
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Fčíl sem musel na benzinku pro voňavý stromeček (new car scent) protože Michal na dílně hulí a v bramborovi2 byl smrad jak v opičárně.

Takže až do kilošede (rovně, bez zatáček) to jede klidně, kopnuté kolo se Strnadlovi podařilko srovnat, ložisko to asi neodneslo. Uffff.

Řekl bych, že ten diff brace nepatrně přenáší hluk/zvuk vibrací do celého auta, ale s tím sem víceméně počítal.

Ešče to teda musím pohonit po klikatých + rozbitých okreskách, abych zjistil, esli ta "nervozita" v zatáčkách zmizela.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: BMW Divize

Příspěvek od Lachende Bestien »

Předat servisované auto "vyuzené" kouřem z cigaret majiteli, o němž navíc vím, že tabák nekouří, je celkem na pováženou a nevyjadřuje to mnoho respektu, spíše naopak. Asi toho "svého" servisáka moc hýčkáte (přeplácíte), že si dovolí něco podobného. ;)
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2418
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: BMW Divize

Příspěvek od Brus »

to by me teda nasralo dost
Pravda vyděsí
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Mi to taky vadí, ale ne tolik, abych Michala buzeroval. Aspoň brambor2 (ve věku skoro 15-ti let) voní jak nové auto.... :D

Zajeto (Pustevny horedole) a jako jo, zklidnilo se to, jede to i v zatáčkách skoro jak po kolejích. Až to dostane dopředu pevnější klouby (Rogue - mám je v m4Zlikovi a je to nebe a dudy), tak to už (doufám) bude jízdně eňuněňu.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: BMW Divize

Příspěvek od Stepan »

A bude čas to prodat a koupit M3 E90 :D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

4er "Bobr" :D

Imho hnus na druhou, sem ukrutně zvjedaff, který z tunerů jako první přijde s tuningovým předkem s "normálníma" ledvinama, myslím, že se určitě nějaký najde....

Obrázek
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3960
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: BMW Divize

Příspěvek od HondaMan »

Třeba ty z X7 by tam mohly pasovat :-D
2.9T RWD
Odpovědět