BMW Divize

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Moucha
Mistr volantu
Příspěvky: 871
Registrován: stř 16 úno 10:08
Bydliště: Gradec Králové

Re: BMW Divize

Příspěvek od Moucha »

Bond007 píše:
Vrooom píše:Je zajimavy, ze ta smouli 340i byla v Myte, kde jsem si pri pohledu na ni v akci spis jen povzdechl, ze to je opet dalsi vymekly bmw a neni to zadny extra kladivo (docela mi prislo ze se naklani), neni na urovni plochosti modernich hothatchu. Dokonce jsem si myslel, ze se jedna o otevreny diferak, z tech driftu neprechazela, tak plynule (nejak se zakymacela vic nez by bylo zdravo, jako by to nebylo plynule). Ale po precteni clanku jsme ji asi dost ukrivdil.
vsak v tom clanku pise, ze kdyz se vypne stabilizace, cely nastaveni se prepne do komfortu - potom se logicky naklani. Autor tohohle vymyslu nastaveni by si mel dat minimalne par facek. Ja uz resim kdo to umi odstranit...
U M2 když stiskneš dsc off tak je to v comfortu, ale když ho par sec podržíš vše se vypne a je to ve sportu. U M3 ne?
SSS - vdechne tě do života
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5485
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: BMW Divize

Příspěvek od M.Z. »

Navíc jsem si všiml, že se u DSC OFF změní (zostří) záběr spojky.
Budeš v neděli u Ondry? Plánuju návštěvu.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Moucha
Mistr volantu
Příspěvky: 871
Registrován: stř 16 úno 10:08
Bydliště: Gradec Králové

Re: BMW Divize

Příspěvek od Moucha »

Jj, mam free v nedeli, ted sedime u piva tak se mi zminil, ze mozna nedele pokec :-)
SSS - vdechne tě do života
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5485
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: BMW Divize

Příspěvek od M.Z. »

Já s tím počítám, to zas bude bordel :D
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Moucha
Mistr volantu
Příspěvky: 871
Registrován: stř 16 úno 10:08
Bydliště: Gradec Králové

Re: BMW Divize

Příspěvek od Moucha »

Oukej, pišu si :D
SSS - vdechne tě do života
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2552
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: BMW Divize

Příspěvek od Vrooom »

MZ: jaktoze jste nejeli na NS?
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5485
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: BMW Divize

Příspěvek od M.Z. »

Mám toho moc najednou a stejně jim tam od včerejška chčije, akorát hovada chlastají a to se dá zvládnout i doma :D
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Bond007
Economy Run Master
Příspěvky: 2470
Registrován: pon 07 úno 18:18

Re: BMW Divize

Příspěvek od Bond007 »

Moucha píše:
Bond007 píše:
Vrooom píše:Je zajimavy, ze ta smouli 340i byla v Myte, kde jsem si pri pohledu na ni v akci spis jen povzdechl, ze to je opet dalsi vymekly bmw a neni to zadny extra kladivo (docela mi prislo ze se naklani), neni na urovni plochosti modernich hothatchu. Dokonce jsem si myslel, ze se jedna o otevreny diferak, z tech driftu neprechazela, tak plynule (nejak se zakymacela vic nez by bylo zdravo, jako by to nebylo plynule). Ale po precteni clanku jsme ji asi dost ukrivdil.
vsak v tom clanku pise, ze kdyz se vypne stabilizace, cely nastaveni se prepne do komfortu - potom se logicky naklani. Autor tohohle vymyslu nastaveni by si mel dat minimalne par facek. Ja uz resim kdo to umi odstranit...
U M2 když stiskneš dsc off tak je to v comfortu, ale když ho par sec podržíš vše se vypne a je to ve sportu. U M3 ne?
Coze? To uz ani m2 nefunguje normalne? U m3 muzes kombinovat nastaveni podvozku, motoru, rizeni a stabilizace jak chces...ja mel nastavenou volbu na volantu tlacitkama m1 a m2 na podvozek a rozeni komfort, motor sport+ a mdm stabilizaci - s timsem jezdil potad a nebo m2 tlacitko bylo vse sport+ a stabilizace kompletne off... se stabilizaci s tim stejne neslo jezdit a u 140 k tomu podtuone smeruju taky
BMW ///M3 competition
Mini Cooper JCW
Bond007
Economy Run Master
Příspěvky: 2470
Registrován: pon 07 úno 18:18

Re: BMW Divize

Příspěvek od Bond007 »

Pisu jak dement, sorry mobil :)
BMW ///M3 competition
Mini Cooper JCW
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2552
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: BMW Divize

Příspěvek od Vrooom »

M.Z. píše:Mám toho moc najednou a stejně jim tam od včerejška chčije, akorát hovada chlastají a to se dá zvládnout i doma :D
Aha, no ja o tom zaslechl a uvazoval jsem ale auto se rozhodlo, ze nikam nepojede :-D ...
Bond007 píše:
Moucha píše:
Bond007 píše: vsak v tom clanku pise, ze kdyz se vypne stabilizace, cely nastaveni se prepne do komfortu - potom se logicky naklani. Autor tohohle vymyslu nastaveni by si mel dat minimalne par facek. Ja uz resim kdo to umi odstranit...
U M2 když stiskneš dsc off tak je to v comfortu, ale když ho par sec podržíš vše se vypne a je to ve sportu. U M3 ne?
Coze? To uz ani m2 nefunguje normalne? U m3 muzes kombinovat nastaveni podvozku, motoru, rizeni a stabilizace jak chces...ja mel nastavenou volbu na volantu tlacitkama m1 a m2 na podvozek a rozeni komfort, motor sport+ a mdm stabilizaci - s timsem jezdil potad a nebo m2 tlacitko bylo vse sport+ a stabilizace kompletne off... se stabilizaci s tim stejne neslo jezdit a u 140 k tomu podtuone smeruju taky
No ja prave nasel tabulku kde se plyn prepne do komfortu ale treba odpruzeni je tuhy (nicmene se jedna o 335i) ...
Obrázek
http://www.2addicts.com/forums/showthread.php?t=1150377
Odpovědět