BMW Divize

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Bond007
Economy Run Master
Příspěvky: 2470
Registrován: pon 07 úno 18:18

Re: BMW Divize

Příspěvek od Bond007 »

Vrooom píše:Je zajimavy, ze ta smouli 340i byla v Myte, kde jsem si pri pohledu na ni v akci spis jen povzdechl, ze to je opet dalsi vymekly bmw a neni to zadny extra kladivo (docela mi prislo ze se naklani), neni na urovni plochosti modernich hothatchu. Dokonce jsem si myslel, ze se jedna o otevreny diferak, z tech driftu neprechazela, tak plynule (nejak se zakymacela vic nez by bylo zdravo, jako by to nebylo plynule). Ale po precteni clanku jsme ji asi dost ukrivdil.
vsak v tom clanku pise, ze kdyz se vypne stabilizace, cely nastaveni se prepne do komfortu - potom se logicky naklani. Autor tohohle vymyslu nastaveni by si mel dat minimalne par facek. Ja uz resim kdo to umi odstranit...
BMW ///M3 competition
Mini Cooper JCW
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2802
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od jarka »

Se mi líbí, jak moderní doba mění lidi a přibývá mezi námi úpravců :) .
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5485
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: BMW Divize

Příspěvek od M.Z. »

Bond: pokud se ti to povede, doufám, že dáš vědět :)
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
charger
Mistr volantu
Příspěvky: 805
Registrován: úte 08 bře 10:03
Bydliště: ČR

Re: BMW Divize

Příspěvek od charger »

vsak v tom clanku pise, ze kdyz se vypne stabilizace, cely nastaveni se prepne do komfortu - potom se logicky naklani. Autor tohohle vymyslu nastaveni by si mel dat minimalne par facek. Ja uz resim kdo to umi odstranit...
Podvozek na tomhle autě je M Performance pasivní, tedy se změnami nastavení jízdních režimů se podvozek nemění. A za mě tenhle podvozek funguje na silnici výborně. Okruhové auto to ovšem fakt není.
Ain´t nobody got time for that
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16374
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

pavproch píše:rozsvěcující se kontrolky mazání při dostatku oleje....
pavproch píše:Servis proveden dle popisu výše, fčíl s tím budu normálně jezdit a uvidíme.....
Tak i po servisu sa ta kuntrolka při větším zápřahu proti kopci občas rozsvítila.... taxem ešče vyměnil i čidlo tlaku woleje. Od té doby 1500 km klid až neska sa při jednom předjíždění (ie dvojka v redline) rozsvítila. Po zhasnutí a nastartování zhasla, woleje je tam po max.

Hmmm, takže to asi fakt budou šály ojničních ložisek....

Kromě toho sa už pár desítek tisíc km (občas) po studeném startu objeví (pořád stejný) soubor chyb navázaných na opotřebený vanos, vytahané rozvody atd....

Musím si to teda důkladně promyslet, esli do teho gabat enem po kúskách nebo udělat "radikálnější řez"..... :p
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Pajjoun
Mistr volantu
Příspěvky: 751
Registrován: stř 16 úno 08:50
Bydliště: Kladno

Re: BMW Divize

Příspěvek od Pajjoun »

metaljohn píše:
Pajjoun píše:
metaljohn píše:Jak tak čtu, tak Bond je furt stejnej ďábel :D
Už nemáš Báwo? :-o
Spokojenost s Miatou? Tu taky musí mít každej. :D
Nemám, teď dělá radost kámošovi v Brně :) Já dostal chuť na něco víc motokárovýho, spokojenost je rozhodně velká, hrozně mě to baví. Je to strašně komunikativní a fakt je s tím prdel :ymhug: Na druhou stranu chybí mi ten krásnej zvuk řadové šestky s otevřeným sáním, nejradši bych pod kapotou měl nějakej malej 2,0 R6 :))
Gratulace. :-)
Věřim, že to muže mít něco do sebe. Nikdy jsem Miatu zatim neřídil... Ale lehký auto, který nemá přebytek, výkonu zní jako dobrej recept. :-)
Sám jsem nedávno zjistil, že mi to baví. :-)
TSs
Uživatelský avatar
Pajjoun
Mistr volantu
Příspěvky: 751
Registrován: stř 16 úno 08:50
Bydliště: Kladno

Re: BMW Divize

Příspěvek od Pajjoun »

d1.8t píše:Jsem to o víkendu projel, všechno klaplo, urethany, geo, cdv i oleje. Jede to parádně. K tomu ještě dorazil nově pošitej volant a řadička.

Potřeboval jsem to testnout s velkýma kolama/gumama tak jsem kamarádovi přerovnal garáž a našel tak staggered sadu 8,5Jx18 et35 a 10Jx18 et nevim, až to sundám kouknu, 225/40 18, 255/40 18. Už je to over a rozhodl jsem se, že finální setup bude 225/45 17 na obou osách. Do jara si rozmyslim, jestli RS-R nebo P-Zero.


Obrázek

https://www.dropbox.com/s/zf179v5kojwra ... 6.jpg?dl=0
Co je Staggered? Větší vzadu?

Trochu sobecky bych ti doporučil P-Zero. :D
Ohlasy na ně výborný, ale neznam nikoho konkrétního, komu věřit, tak že bys je zkusil. :D
TSs
epo_
Autoškolák
Příspěvky: 21
Registrován: sob 22 črc 23:23

Re: BMW Divize

Příspěvek od epo_ »

pavproch píše:rozsvěcující se kontrolky mazání při dostatku oleje....
Hmmm, takže to asi fakt budou šály ojničních ložisek....
najprv by som skusil tam pripojit obycajny budik na meranie tlaku kolko to naozaj maze...
a nie spoliehat sa na cidla a skusat ich menit atd.....
Uživatelský avatar
d1.8t
Letec
Příspěvky: 1438
Registrován: čtv 17 úno 10:38

Re: BMW Divize

Příspěvek od d1.8t »

Pajjoun píše: Co je Staggered? Větší vzadu?
Ano odlišná šířka na přední a zadní ose. Square setup líp dotáčí.

Pajjoun píše: Trochu sobecky bych ti doporučil P-Zero. :D
Ohlasy na ně výborný, ale neznam nikoho konkrétního, komu věřit, tak že bys je zkusil. :D
Ale znáš, měl jsem je na 1er. Byl jsem s nima moc spokojenej. A všechno k nim logicky směřuje, nerad moc ubírám na vodě a na to mají Pzero lepší kombo vlastností.
RWD
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16374
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

PS4 sou na tom na vodě o dost líp.... :ymhug:

(roky sem jezdil P-zera, fčíl mám na 3er PS4)

staggered 225+255 v 18"
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Odpovědět