Golf V závada v elektronice - chaos kontrolek

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
atesa
Dítě v autě
Příspěvky: 1
Registrován: stř 25 črc 14:31

Golf V závada v elektronice - chaos kontrolek

Příspěvek od atesa »

Čau lidi,

mám problém s chaosem v kontrolkách na přístrojovce u Golfa V Variant, rv 2007. Během jízdy se mi nekontrolovaně spouští chybová hlášení, blikají kontrolky a padají ručičky budíků... viz video. Zastavím, chvíli počkám, nastartuju a zatím pokaždé vše ok, funguje jak má. Pak buď dojedu bez opakování problému nebo po nějaké době se opakuje znovu to samé.
Doteď jsem nedokázal odsledovat co je příčinou, v jaké fázi jízdy se to děje. Není to pravidelné. Prostě někdy je během jízdy klid a někdy jedu s
diskotékou. Stane se to v teplém počasí, chladu, hodinu jízdy nebo 5 min.
Jediný postřeh - víckrát se to spustilo při zatáčení.. takže náklon auta asi nějaký vliv má.

Je tu někdo kdo už se s tím setkal? Nebo hodil jakoukoliv radu či trochu nasměroval?

Auto už bylo v servisu. Kontrola elektriky, kabelů, rozvodů žádný verdikt nepřinesl. Diagnostika žádný upřesňující postup nenastínila.

Za jakoukoliv radu děkuju předem
Honza

Odkaz na video závady:

https://www.youtube.com/watch?v=VPqybfV ... e=youtu.be

https://youtu.be/VPqybfVP2ec
Uživatelský avatar
970ka
Mistr volantu
Příspěvky: 876
Registrován: pon 25 dub 12:52
Bydliště: Plzeňský wenkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Golf V závada v elektronice - chaos kontrolek

Příspěvek od 970ka »

Zkontroloval bych pořádně ukostření a štekry co vedou do přístrojovky a hlavně dej to pořádnýmu autoelektrikáři,doufám,že to nebylo v minulosti pod vodou.
Carrera S ,Tesla 3 Highland LR,Audi Q3 TSi, AR Stelvio 2,0T, MB SL ,Honda opice
karllosss
Dítě v autě
Příspěvky: 1
Registrován: pon 10 zář 16:41

Re: Golf V závada v elektronice - chaos kontrolek

Příspěvek od karllosss »

Ahoj. Už se ti podařilo zjistit problém? Mám caddy a mám uplně stejný problém, stalo se mi to když jsem jel pokamenité cestě. Myslím si, že by to mohlo být nějaké čidlo nebo něco s řízením. Já když chci nastartova a mám kola do strany tak při nastartování dostanu do volantu ránu. Stalo se mi to dnes. Až budu vědět víc tak napíšu.
Odpovědět