BMW 7 E38

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Galactic
Spolujezdec
Příspěvky: 6
Registrován: pon 22 srp 17:40

Re: BMW 7 E38

Příspěvek od Galactic »

Jde o to, ze benzin proste svadi k vysokejm otackam a to pak verim, ze ty 8 a 12 valce budou zrat naprosto neskutecne myslim, ze 15-16 prumer s tim vubec neni problem. S dieslem bych jezdil mozna i za 9-10 a nelital bych s tim palici, ale s timhle autem se asi zas tak zavodit neda. Benzin by se mi samozrejme libil vic taky aspon 4 litr. Btw psal jsem, ze jsem odpurce dechtu.)..
Uživatelský avatar
vasco
Letec
Příspěvky: 1682
Registrován: čtv 17 úno 11:38

Re: BMW 7 E38

Příspěvek od vasco »

No nic... jsem to raději smazal...

Jen nechápu potřebu kupovat si 15 let starej vergl, abych jó nějak vypadal a pak řešit vysokou spotřebu tím, že si koupím tu největší vraždu...
Naposledy upravil(a) vasco dne stř 24 srp 21:45, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Franta Lopata
Letec
Příspěvky: 1488
Registrován: čtv 11 srp 17:38
Bydliště: venkov

Re: BMW 7 E38

Příspěvek od Franta Lopata »

Hmm 15-16 l benzínu to je cca 17-18 l lpg. $-)
Eurolopata - náš vzor! .::. d1.8t: Lopata je magor, jen se nemůžu rozhodnout jestli v dobrém či špatném smyslu toho slova. =))
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: BMW 7 E38

Příspěvek od goes »

no spise tak tech 18-20
Uživatelský avatar
Franta Lopata
Letec
Příspěvky: 1488
Registrován: čtv 11 srp 17:38
Bydliště: venkov

Re: BMW 7 E38

Příspěvek od Franta Lopata »

Záleží taky na LPG systému, s těmi moderními se dá jezdit se spotřebou skoro stejně jako s benzínem.
Eurolopata - náš vzor! .::. d1.8t: Lopata je magor, jen se nemůžu rozhodnout jestli v dobrém či špatném smyslu toho slova. =))
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: BMW 7 E38

Příspěvek od goes »

Franta Lopata píše:Záleží taky na LPG systému, s těmi moderními se dá jezdit se spotřebou skoro stejně jako s benzínem.
s nejnovejsimi LPG systemy u modernich aut tak tech +10% mene jen ve vybranem jizdnim rezimu, ne v prumeru. Jinak u starych motoru, ruznych systemu to bude 20-30% naprosto bezne. Nema smysl si nic nalhavat. Ale to je burt :)
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27090
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW 7 E38

Příspěvek od řidičBOB »

vasco píše:Jen nechápu potřebu kupovat si 15 let starej vergl, abych jó nějak vypadal a pak řešit vysokou spotřebu tím, že si koupím tu největší vraždu...
:ymapplause: :ymapplause: :ymapplause:
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Franta Lopata
Letec
Příspěvky: 1488
Registrován: čtv 11 srp 17:38
Bydliště: venkov

Re: BMW 7 E38

Příspěvek od Franta Lopata »

Jasný, nejsme ve při. S tím se dá i souhlasit. Jinak jsem tak koukal a pokud lze brát toto
http://www.spritmonitor.de/de/uebersich ... owerunit=2 jako relevantní zdroj informací, tak lze dosahovat v průměru velmi pěkných čísel.
Eurolopata - náš vzor! .::. d1.8t: Lopata je magor, jen se nemůžu rozhodnout jestli v dobrém či špatném smyslu toho slova. =))
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: BMW 7 E38

Příspěvek od goes »

ja beru spritmonitor s nadhledem, protoze jaky typ ridicu to tam resi? dle meho ti, co resi spotrebu a ti maji povetsinou jizdni styl. Jinak ja nevim za kolik ta 740i bude jezdit, jen vim, ze ten plyn u toho auta tech 20% na spotrebe prida. Furt se to ale vyplati otom zadna. Ale zase na 8 valcu to bude u starsichy tpu systemu tak za 60-65tisic.
Uživatelský avatar
Franta Lopata
Letec
Příspěvky: 1488
Registrován: čtv 11 srp 17:38
Bydliště: venkov

Re: BMW 7 E38

Příspěvek od Franta Lopata »

Klobouci to tam řeší? Mně osobně to spíš přijde, že čím výkonnější auto, tím lépe se s ním dá jet na pohodu, prostě ten výkon dodá na klidu, ale to jsem zbytečně odbočil. No jasně, ale s tím se musí počítat, jak se říká, kdo chce opičku musí mít na banány. Jinak souhlas.
Eurolopata - náš vzor! .::. d1.8t: Lopata je magor, jen se nemůžu rozhodnout jestli v dobrém či špatném smyslu toho slova. =))
Odpovědět