Volkswagen obecne

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3951
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od HondaMan »

Vzal bych S4 a nevymýšlel bych...
S tím autem je to vcelku běžné. I Insignia nebo Superb může "vadit". Osobní zkušenost.
2.9T RWD
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5406
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od Stepan »

Sněhulák -> koupě silného benzínu není v možnostech. Impreza by šla jenom protože by to tátovi uvolnilo ruce na novou hračku. Děláme mmjn. i MKD, máme vlastní pumpu na naftu.
MZ -> jop. A u mě je to, oproti bobovi, horší o "věk". Zákazník tak nějak tuší že je to z protekce. Ikdyž to neni tak úplně pravda...
Bob -> pěkný.
O ten součet mi jde, s imprezou je svižná jízda na hranici odebrání řidičáku (táty režim) kolem 12-13 l. V6 tdi bude za 9-10. A to mi přijde že za ten milion bez DPH nestojí. To ať si ho radši utratí táta sám za něco pro sebe. A já budu mít křídlo :D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od pavproch »

Já se teda (ani v době kdy e91 byl aktuální model tj. 2012 a já měl nového brambora1) s nevraživostí/závistí u našich zákazníků nesetkal. Zaplaťpanbu. Fčíl, když je e90 (brambor2) o 2 generace pozadu, se už té nevraživosti nebojím vůbec..... :D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3951
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od HondaMan »

Třeba sis jen nevšiml. Mě:
Za Kodiaqa přestal zdravit soused,
Zákazník co jezdí Octavií dosti závistivě zhodnotil že jsem pěkně povýšil, když jsem přijel Insignií.
Znám finančního ředitele firmy s miliardovými obraty, který se vždy před jednáním kouká na parkoviště pro návštěvy
...
2.9T RWD
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od řidičBOB »

hele, stalo se mi, že mne zákazník vytáhl od nedělního oběda, abych mu přivezl jeden díl, že mu stojí stroj a do pondělka musí vyrábět, aby ráno naložil kamion. Tak jsem nedojedl polívku, sedl do auta, vyzvedl to ve firmě a jel s tím do Rokycan.
Tam mne zákazník přivítal: to se vám to jezdí v Audině, když máte 100% příplatek o víkendech, co?
Obratem jsem ho poslal do píče a mimo pracovní dobu už od nás nikdy nic nedostal a nedostane.

ale k tématu: nechal bych si Imprezu. Strčil do toho antiradary a fertig.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
HOUZJ5AJ
Řidič začátečník
Příspěvky: 156
Registrován: stř 11 črc 13:45

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od HOUZJ5AJ »

Vzal bych M340d a na lidi okolo / zákazníky bych se vykašlal. Řešil jsem kdysi něco podobného a zařekl jsem se, že na názor lidí okolo kašlu, ať si myslí, co chtějí. Rozuměj pamatuji si stesky z širší rodiny, jak si přece nemůže koupit BMW, aby se všichni neuzáviděli, ačkoliv vzhledem k ziskovosti firmy by si ho mohl kupovat klidně každý půl rok a nikdo by nemohl říct ani "ň".

Taky jsem jezdil ještě před třicítkou relativně drahým BMW (pravdě ne z rodinné firmy, ale ze své) a taky jsem si užil řady nesouhlasných projevů, ale u některých klientů mi to naopak "pomohlo". Nicméně jsem si vždycky řekl, že o klienty, co závidějí BMW nestojím. Stojím o ty, co mi ho pochválí a pokecáme si o tom, co příště koupit a jak to jezdí a tak :D Tady silně souhlasím s Bobem, zákazníka, co s tím má problém, poslat někam...

Pravda na Volvo, ačkoliv podstatně dražší a mohutnější jsem se negativních reakcí nedočkal, ať sem s tím přijel prakticky kamkoli (přijet tam s BMW X7, to by se po...…) . Obdobné to bude určitě se Subaru. Tady jsou některý lidi obecně vysazený na německou trojku. Ale jak jsem psal výše, kašlat na ně. Žijem jen jednou :D
4.4 V8 390 kW, 5.0 V8 338 kW
jerry
Letec
Příspěvky: 3294
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od jerry »

Žrát můžeš, ale nesmíš přitom mlaskat :D Ale proti gustu žádný dišputát ;)
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
970ka
Mistr volantu
Příspěvky: 870
Registrován: pon 25 dub 12:52
Bydliště: Plzeňský wenkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od 970ka »

Mě naopak pořádná kára spíše pomohla získat dobrý kontakt. Před 10ti roky jsem s novou Panamerou přijel v Germánii k novému dodavateli a ač jsem pro ně z východu,byli jsme domluveni velice rychle ,pochválil mi auto a jelo vše ,jako po drátkách ,dodnes jsme přátelé,ale tam je to trochu jinak. U nás ve vsi nevím,ale všichni vědí,že jsem celej život autíčkář,tak to snad berou,asi.:-) i když o tom mlaskání je to pravda.
Carrera S ,Tesla 3 Highland LR,Audi Q3 TSi, AR Stelvio 2,0T, MB SL ,Honda opice
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od řidičBOB »

jistě - kolegové v D jezdí výhraděńě v 5er/X5/X6 a mění to každý rok, protože kdyby prý ne, tak je to známka toho, že firma moc dobře nešlape a nikdo by s nimi nedělal. Mluvím o west Germany.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5406
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od Stepan »

Tak uvidíme. On mi to senior na podzim, po vrácení GTD, vysvětlí k obrazu svému. Zejména podle toho, jak bude jezdit nová Vette :D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Odpovědět