Volkswagen obecne

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
EL_XEL
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: úte 26 črc 12:19

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od EL_XEL »

CarNet stále nepremáva :-/
ihonza
Spolujezdec
Příspěvky: 4
Registrován: ned 03 čer 16:40

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od ihonza »

CarNet stále nepremáva :-/

V patek jsem to psal přes jejich stránky a hlasil na VW, odpověď o ničem nevíme a celé to prověříme, nejprve mě posílali do servisu :) ach jo kdy to pochopí že v době internetu se informace šíří rychleji a pro - zákaznický servis je nejlepší reklama
Uživatelský avatar
EL_XEL
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: úte 26 črc 12:19

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od EL_XEL »

Přesně tak, u mně viz to, co jsem sem copy-pastoval. Oni fakt nechápou, že je lepší se k tomu postavit čelem, takhle jsou buď za neschopné nebo za debily. Nebo za neschopné debily.
jerry
Letec
Příspěvky: 3345
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od jerry »

Když ono je dnes v módě zatloukat, zatloukat a zase zatloukat. Čím větší firma, tím to umí lépe. A zákazník náš pán? Ne, zákazník vůl, co vše zaplatí.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5589
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od Snowman000 »

Tak nechcem ospravedlnovat ich...ale toto je proste problem niekde v jadre a bohuzial z neho dostat info...

Nic to ale nemeni na tom ze cely Car-Net mali najprv poriadne odladit a az potom spustat, bohuzial tento problem je len taka mala cast vsetkeho co s nim bolo, je a ...
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
TomZ
Pan Řidič
Příspěvky: 215
Registrován: pát 16 pro 11:13

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od TomZ »

To je normalni, ze ani ne po 30k km zacaly vrzat sedacky? U ridice mam ergoActive - tam vrze ta vysuvna cast a u spolujezdce zakladni varianta sedacky, kde to vrze pro zmenu primo pod zadkem. A to ze ne spolujezdci je "odsezeno" tak 10k km. (Touran 2017). U predchozho Mondea nebyl ani po 240k km problem, takze pouzivanim to nebude. Doufam,ze reklamace bude v pohode.
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5589
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od Snowman000 »

EL_XEL píše:CarNet stále nepremáva :-/
Tak kolegovi pomohol tvrdy reset vsetkych sluzieb...
Najprv vymazat vozidlo z konta a nasledne reset celeho infotainmentu a potom nanovo celu proceduru sparovania auta s uctom x_x
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
EL_XEL
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: úte 26 črc 12:19

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od EL_XEL »

To už mě taky napadlo, že udělám, dám tomu ještě pár dní (nepotřebuju to teď hned). Kdo ví, jestli to v podstatě jenom neznamená, že ho to fyzicky přesunulo na jiný server, který popisované problémy nemá…
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16360
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od pavproch »

Chlopi, nedá mi to nepoložit kontrolní otázku: ono to kromě pičítačování umí i jezdit? :D :ymdevil:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
EL_XEL
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: úte 26 črc 12:19

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od EL_XEL »

Pavproch: Mně jde v podstatě jenom o dopravní data. Plus je fajn, že si můžu do infotainmentu poslat cíl cesty z pohodlí počítače. Nebo body zájmu (třeba kamery a úseková měření).

To máš jak skladové hospodářství - taky ve skladu potřebuješ hlavně ještěrku a paleťáky, ale dost ti tu práci usnadní dobrý systém na sledování inventáře, nebo snad toužíš to pořád dělat na papíře?
Odpovědět