Volkswagen obecne

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
abgx1
Letec
Příspěvky: 1496
Registrován: stř 14 říj 17:09

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od abgx1 »

mattonecz píše: stř 22 pro 12:19 intel myslím řekl, že by dokázal vyrobit dost chipů, ale ne ten archaický shit co se dává do aut. je jasný, že všechny funkce co ty pravděpodobně desítky shit chipů v autě dělaj, by výkonově zvládl jeden chip od intelu. chápu, že nemůže být jen jeden chip na celé auto, ale ta architektura by chtěl celá vyhodit a udělat nanovo.

Tak automobilky nie su retardovane, a neostali na starsich procesoch len tak pre nic za nic. Je to stale len o prioritach... vyberas si medzi cenou a vykonom/energickou efektivitou. Vyrobny proces najnovsieho iphonu ti bude v aute zbytocny.

A po dalsie, spotrebna elektronika vychadza kazdy rok novy model. U aut to je kolko? 5r? + vyvoj a testovanie tam je dlhsi. A ked uz to mas funkcne tak to chces montovat co najdlhsie do co najviac aut, nech je to co najlacnejsie...
Uživatelský avatar
EL_XEL
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: úte 26 črc 12:19

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od EL_XEL »

Netušíte někdo, jestli mapy do MIB 2 (konkrétně tyhle https://www.audiocom.cz/navigacni-softw ... 020-6655cz ) jsou kompatibilní s MIB 2.5? Resp. abych byl přesnější, mapy kompatibilní jsou, to vím, ale jestli by mi tuhle kartu vzal Discover Pro z faceliftovaného Golfu 7 (tj. MIB 2.5) IMHO jo, ale zase metoda pokus omyl za 1800 mi přijde moc. Obávám se totiž, že už se mi nepodaří příště osekat mapy tak, aby se vlezly na tu šestnáctigigabajtovou kartu, kterou mám teď.
EDIT: Podle komentu na té stránce, který jsem předtím přehlédl, by to kompatibilní být mělo. Takže jsem to objednal a uvidíme.
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5565
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od Snowman000 »

Jason Cammisa vs id.4 =))
Obrázek
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1363
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od Předseda »

Hezky popsaný systém diferencialu u Golfu R VIII. vs. 7.generace. Víceméně vytuněný samosvorný lamelový diff, ale líbí se mi, že lze každou poloosu nastavit zvlášť a tím dosáhnout vektorování. Not bad.

Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5565
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od Snowman000 »

No zobrali VAQ z Golfu GTI (predna naprava) a supli ho dozadu Rka...to im to trvalo :ympray:
Ale jasne, lepsie neskor ako vobec a snad to bude stat za to...snad sa postasti skusit to niekedy v Arteone R :-w
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5425
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od M.Z. »

Momentálně TOP varianta, škoda manuální převodovky.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5565
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od Snowman000 »

Velebnosti tak to je teda .... :-??
Obrázek
Obrázek
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od Lachende Bestien »

To asi bude výsledek inkluzivní politiky přijímání nových lidských zdrojů do fauxvágenu a na pozici designéra karoserie se konečně dostal mentálně retardovaný černý transsexuální příbuzný bratrance známého pana ředitele oddělení. :ymapplause:
Uživatelský avatar
tommas
Pan Řidič
Příspěvky: 218
Registrován: sob 24 kvě 11:20
Bydliště: B, CZ

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od tommas »

No nemám slov. :-? Ta hnusná chromová linka jdoucí přes celé auto je v základu a nebo naštěstí jen nějaký příplatek?
MG ZR MK2 105 - už není
Opel Astra J ST 1,7 CDTi - už není

Mazda 6 Wagon 2018 2,5 G194
VW Golf Alltrack 2022 2.0 TSI 4Motion
jerry
Letec
Příspěvky: 3294
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od jerry »

Za mě z boku celkem normál, předek hnus.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Odpovědět