Volkswagen obecne

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od Stepan »

Mimochodem, jedna filozofická ->
Kolegovi se líbí Multivan. Respektive osobní dodávky. Jezdí pomalu, takže jestli jezdí malou dodávkou nebo SUVčkem nebo čímkoliv jiným, je mu víceméně u prdele. Nějaký děti má, takže to i dává smysl.
Na nový služební auto mít v nejbližší době nárok bude, ale ten Multivan tam úplně necítím... Je to přízemní, já vím, ale je to o penězích :)
Co je taková nejbližší alternativa? Aby to byl "jakože Multivan", ale nestálo to jak Multivan.
Cenová hladina +- hezkej Kodiaq, kterej vyfasuje, když žádnou dodávku nevyberem.
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od M.Z. »

Ford Tourneo Custom, Renault Trafic
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od Stepan »

A taková ta malá Toyka? Mi prijde nejsympatictejsi, mam pro japonsky vergly slabost :D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
Shr3k
Mistr volantu
Příspěvky: 760
Registrován: pát 19 srp 11:15

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od Shr3k »

https://proverenevozy.toyota.cz/nabidky ... city-verso ale ať s sebou hodí, výroba končí, už jen elektřina.
Jinak je to prakticky jedno, jestli Toyota, Citroen, Peugeot nebo Opel.
https://skladovevozy.citroen.cz/nove-vo ... er_from=96
2022 BMW 540xdT, 2019 Mazda2 1.5 Skyactiv-G A/T
2022 BMW K 1600 B
WWW.MAZDAKLAN.CZ
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od Stepan »

Já tou osobní dodávkou myslel právě něco jako Multivan, napsal jsem to, aby bylo jasný, že nechce úplně Iveco Daily s dvoumontáží :D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Jakub86
Spolujezdec
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 06 srp 17:08

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od Jakub86 »

Stepan : A co Mercedes Vito ? Ve variantě Tourer to už je celkem civilní, akorát ta cenovka je krapet níž než V-class.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od Stepan »

Na Vito jsme koukali. Kolega to moc nechce, kvůli zákazníkům, sousedům (...). A, co je ten jenom můj dojem, je tam podobnej problém jako Kodiaq vs. GLC nebo Superb vs. Ečko. Teoreticky to jde koupit za stejný peníze (jako třeba ten Ford Tourneo), akorát ten mergl je za tu cenu úplná socka. A když by se měl vzít ve fullu (aby dával smysl), dostává se cenově do sfér, který nejsou v tuhle chvíli akceptovatelný.
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od M.Z. »

Akorát Proace a spol je uvnitř kapku menší, jestli to neva. Jezdí jich hodně, ale nějaký etalon spolehlivosti, to teda není. Dost lidí si chválí Renault, jenom jezdí.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od Snowman000 »

A co kratka Caravella? Vyhoda ze sa da nakonfigurovat aj v inej kombinacii ako BiTDI s 4mot a tym padom nie je problem sa dostat s cenou o poznanie nizsie. Je to samozrejme jazdne trosku uzitkacskejsie (ale preto trvam na kratkej versii, ktora je komfortom uplne inde ako dlha) a strati kolajnicky a kapitanske kresla v 2. rade. Ale furt bych to bral radsej nez konkurenciu.
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
abgx1
Letec
Příspěvky: 1509
Registrován: stř 14 říj 17:09

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od abgx1 »

Stepan píše: ned 27 lis 17:28 A taková ta malá Toyka? Mi prijde nejsympatictejsi, mam pro japonsky vergly slabost :D
Robil som priekum trhu minuly tyzden, najrozumenjsie vychadza toyota proace verso. Co som pocital tak za 36 300€ bez DPH sa to dalo objednat v 2. naj vybave(akusticke sklo, dvojzonova klima, vyhrievane sedadla, 7" displej, sedadla v kolajniciach atd atd... so 180HP dizlom a 8°Hydromenicom

Zaruka 5r/1 000 000km a na firmu 8% zlava...

Vsetko porovnatelne stalo o 15-20k€ viac.


Pozor, predava sa Proace verso - co je konkurencia pre multivan
a proace city verso - co je konkurencie pre vw Caddy, a mas ho asi na mysli ty aj MZ :D
Odpovědět