Volkswagen obecne

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od řidičBOB »

To biturbo se běžně na dvojku rozjíždí...
Zme by tedy ty R5 netrpěly na hlavy, to se asi úplně říct nedá. Stejné, jako předchozí verze bitdi.
Problém se jmenuje euronorma. Před časem jsem měl monost projet Amaroka s Euro6 a stejný motor, který plnil jenom Euro3. To byl úplně jiný motor a reakce na plyn, ochota motoru do toho jít...všechno jinak.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od driver »

Navíc jsou dneska těžší převody, větší disky, víc se spěchá, a zásadně jsou ty emise jiné a jako když dříve W124 měla v naftě okolo 60kW a stačilo to kde komu, dneska když máš okolo CDI okolo 200kW v E klasse, tak holt tam je devítikvalt, a nedá se říct, že by to bylo slabé, ale rozhodně to není nic extra rychlého jak by se zdálo, takový normál a slabší verze jsou děs. A tak je to s každým autem že se zdá silnější než je. "Nedávno" všichni kupovali T4 75kW protože se báli 111kW že se pokazí :))
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Uživatelský avatar
EL_XEL
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: úte 26 črc 12:19

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od EL_XEL »

Dneska konečně počasí na to, abych mohl chvilku jezdit s R se staženýma okýnkama a umí to výfukem dělat slušný cirkus :D Ale po práci vytáhnu už SLK, to je přece jenom vhodnější auto do tohoto počasí 8-x
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od řidičBOB »

A co teprve Akrapovic :D
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
EL_XEL
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: úte 26 črc 12:19

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od EL_XEL »

Mimochodem, nevíte někdo, kde CarNet bere data o uzavírkách? Dopravní informace mně teď nezajímají, fakt jenom uzavírky. Protože u nás je zavřená ulice (a ještě dlouho bude) a v navigaci to nevidím, zatímco včera čistili tunel a v navigaci to bylo. Předpokládám tudíž, že čištění tunelu, který AFAIK patří do správy ŘSD, bylo nahlášeno do nějaké oficiální DB, ze které si to CarNet bere, zatímco tu uzavírku u nás se město nenamáhalo kamkoliv hlásit.
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od Snowman000 »

Data by mali byt podla vsetkeho od TomTomu ale odkial to beru oni...
https://www.tomtom.com/lib/doc/licensing/RTTHT.EN.pdf
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
budik
Pan Řidič
Příspěvky: 244
Registrován: úte 06 zář 07:45

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od budik »

Už jsem se setkal i s tím, že v CarNetu chyběl údaj o uzavírce dálničního nájezdu. Takže vodítko jestli se jedná o uzavírku ve správě ŘSD/lokální nefunguje.
Párkrát mě to docela vytočilo - třeba když mě navigace pošle právě k tomu zavřenému nájezdu na dálnici (to se mi stalo 1x CZ a 1x SK), ale pak už jsem si nenašel čas to řešit...
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od řidičBOB »

Pokud vím, tak všichni jedou od Telesat nebo jak se ta firma jmenuje...
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
oxik
Letec
Příspěvky: 1816
Registrován: pát 27 čer 10:30

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od oxik »

On je docela průser, že to odpovědné orgány nehlásí JSDI, pak to chybí ve waze a dalších aplikacích. A nemluvím o uličkách, ale o podstatných nájezdech/sjezdech apod.
Uživatelský avatar
EL_XEL
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: úte 26 črc 12:19

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od EL_XEL »

Včera jsem nasadil letní 19 a zatím to není s komfortem tak špatné, jak jsem se bál. Ale zatím jsem to moc netestoval, včera bylo SLK počasí :-D
Odpovědět