Volkswagen obecne

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
EL_XEL
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: úte 26 črc 12:19

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od EL_XEL »

Snowman000 píše:
EL_XEL píše:
Snowman000 píše:Kolegovi uz to zase facha...keby to neslo ani zajtra daj prosim echo... ;)
Tak dneska to furt ještě (nebo už zase, ale z mého pohledu furt ještě) nefunguje. Jdu na nějaký ten jejich kontaktní formulář.
Od rana to nefacha nikomu 8-}
No výborný, přitom já to beru jako poměrně klíčovou službu (samozřejmě si poradím i bez ní, ale…)
budik
Pan Řidič
Příspěvky: 244
Registrován: úte 06 zář 07:45

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od budik »

retron píše: A6 a A7 už by měly být ultra quattro všechny.
Mám dojem, že jsem o nové A6 četl ve specifikacích, že 3.0 TSI má ultra quattro + dvouspojku, ale 3.0 TDI má pořád ještě "pravé" quattro ve spojení s HDM AT...
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od Snowman000 »

EL_XEL píše:
Snowman000 píše:Od rana to nefacha nikomu 8-}
No výborný, přitom já to beru jako poměrně klíčovou službu (samozřejmě si poradím i bez ní, ale…)
Jo ja ti to verim...chyba nie je v tvojom primaci ale vo vysielaci...bohuzial sudruhovia s tym v poslednom case dost bojuju a rad bych nejako pomoct, ale pri tomto fakt nie je moc ako...

Kazdopadne feedback urcite zanechaj.
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
EL_XEL
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: úte 26 črc 12:19

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od EL_XEL »

Napsal jsem jim. Je to trošku fail popravdě z jejich strany, aby jim několik dní pořádně nefungoval produkční systém s tisíci klientů…
northwind
Pan Řidič
Příspěvky: 225
Registrován: pon 09 bře 20:31

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od northwind »

Jestli chcete něco někdo sdělit osobně nejvyššímu vedení z VW group tak máte možnost. Příští týden jede na návštěvu rodina Piechů a Porsche do Škoda-Auto Mladá Boleslav na jakousi veselici :D A samozřejmě já vim, že nikdo z Piechů a Porsche už není oficiálně ve vedení VW, ale kdybyste viděli jakej je okolo týhle návštěvy šrumec v Boleslavi tak by vám to tak nepřipadalo..
retron
Letec
Příspěvky: 1384
Registrován: pát 13 dub 10:44

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od retron »

budik píše:
retron píše: A6 a A7 už by měly být ultra quattro všechny.
Mám dojem, že jsem o nové A6 četl ve specifikacích, že 3.0 TSI má ultra quattro + dvouspojku, ale 3.0 TDI má pořád ještě "pravé" quattro ve spojení s HDM AT...
je to možné, jelikož je na novou A6 stop kvůli dieselgate, tak moc info není a oni se tím nijak zvlášť nechlubí, samotné "ultra" zmizelo. U nové A4ky je to naopak slabší 2.0 TDI mají klasiku a 3.0 TDI a i snad TSFI ultraquattro
Uživatelský avatar
EL_XEL
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: úte 26 črc 12:19

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od EL_XEL »

EL_XEL píše:Napsal jsem jim. Je to trošku fail popravdě z jejich strany, aby jim několik dní pořádně nefungoval produkční systém s tisíci klientů…
Tak podle všeho jsou stejné problémy i u Śkody (což není zase tak překvapivé, počítám, že používají stejné zdroje/systémy).

EDIT: Tak snad je prý postižený celý konzern a snaží se to opravit, ale furt nevědí, kde je problém (zdroj: SkodaForum)
Uživatelský avatar
EL_XEL
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: úte 26 črc 12:19

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od EL_XEL »

Mimochodem, nakouknul jsem do konfigurátoru VW a v tuto chvíli je tam jenom Golf Sportswan, Passat sedan, T-Roc a Sharan. To mají takové problémy kvůli novým homologacím nebo je to jenom pravidelná obměna?
Uživatelský avatar
EL_XEL
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: úte 26 črc 12:19

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od EL_XEL »

Koukám, že na infolince VW mají instrukce „zatloukat, zatloukat, zatloukat“ :D
Dobrý den pane EL_XEL,

děkujeme Vám za Váš dotaz a zároveň nám dovolte, abychom Vás na základě prověření informovali, že zatím nejsou hlášené žádné chyby.

Je však možné, že aplikace může mít krátkodobý výpadek, proto doporučujeme vyzkoušení jiného způsobu připojení nebo vyčkání, než bude možné se k aplikaci opět přihlásit.

Děkujeme Vám za pochopení.


S přáním pěkného dne,

Krejčová Lucie
Informační linka Volkswagen
www.volkswagen.cz
tel.: 844 555 599
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od Snowman000 »

EL_XEL píše:
EL_XEL píše:Napsal jsem jim. Je to trošku fail popravdě z jejich strany, aby jim několik dní pořádně nefungoval produkční systém s tisíci klientů…
Tak podle všeho jsou stejné problémy i u Śkody (což není zase tak překvapivé, počítám, že používají stejné zdroje/systémy).

EDIT: Tak snad je prý postižený celý konzern a snaží se to opravit, ale furt nevědí, kde je problém (zdroj: SkodaForum)
Zeby GDPR? ;))
Kazdopadne k nam sa nedostala ziadna pouzitelna info...tiez zatlkaju, zatlkaju, zatlkaju :)]
EL_XEL píše:Mimochodem, nakouknul jsem do konfigurátoru VW a v tuto chvíli je tam jenom Golf Sportswan, Passat sedan, T-Roc a Sharan. To mají takové problémy kvůli novým homologacím nebo je to jenom pravidelná obměna?
Tu bych videl si myslim, iny problem...s homologackou maju iba jednotlive motorizacie oneskorenia ale nie komplet modely...
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Odpovědět