Volkswagen obecne

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
honziss
Letec
Příspěvky: 3458
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od honziss »

řidičBOB píše:
honziss píše:...ale objednal jsem ten zakladni vzduch.
Ten to natáčení nápravy už obsahuje...
Jj, vim.
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
Dix
Letec
Příspěvky: 1146
Registrován: čtv 17 úno 09:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od Dix »

Bobe:Nevíš změny MY 2020 u Touaregu ?
Bez bodů
honziss
Letec
Příspěvky: 3458
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od honziss »

Drahy :D

Black style paket vypada hezky v konfiguratoru, na zivo je to spis plastic paket.
R4...258k
R3...261k
EV...264k
honziss
Letec
Příspěvky: 3458
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od honziss »

Dix píše:Bobe:Nevíš změny MY 2020 u Touaregu ?
Konci zlata metaliza a misto ni bude jina zlata metaliza. To je jediny co mam potvrzeny z VW.
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5448
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od Stepan »

Jo, to bude on.
Mně se to líbilo, otázka je, jak by to vypadalo nenaleštěný a po pár měsících používání. Btw. BOBe, tu telku máš taky? Co to jako má všechno ukazovat? fakt velkou mapu? nebo wtf?

Jooo a ještě jsem se zasmál nějaký vystavený Caddyně. Jakože asi za 600 litrů a ty vole, to byl humáč :D
Obecně jsem cenotvorbu VW Caddy moc nepochopil. Tři za rok úplně nepotřebuju a zaplatit to ceník - 12%, no to bych musel bejt fakt statečnej.
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27027
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od řidičBOB »

Jj, mám. Zobrazuje to kde-co. I velkou mapu. Ale s Waze si to moc nerozumí - to je tam jenom v takovém prapodivném výřezu. Naproti tomu v té základní navi je přes celou obrazovku. Chtělo by to asi dopilovst rozlišení i Waze vývojářů. Nejsem jejím fanouškem, ale vzal jsem jí nakonec z toho důvodu, že když bych si nedal některé fce (např výhřev čelního skla), tak bych tam měl prázdné tlačítko z nevzhledného plastu....a to se mi fakt nelíbilo.
Caddy je naceněná odvážně a stejně se dobře prodává. Ono to je totiž dobré a praktické.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
abgx1
Letec
Příspěvky: 1526
Registrován: stř 14 říj 17:09

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od abgx1 »

Ono, hlavne v podstate za rovnaku cenu uz mas potom transportera... Cennikovo sice vychadza drahsie, ale zase je nanho vacsia zlava

A to je uz predsa nejaky ten kus auta naviac
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27027
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od řidičBOB »

To nemusím být vždy pravda - záleží na tom, co má aktuálně větší podporu z Importu. Navíc - u Transporteru je příplatková výbava cenově shodná s Multivanem a to je už sakra znát.
Když tedy odhlédneme od faktu, že Transporter je dodávka se vším všudy a Caddy je v podstatě osobák - pokud se bavíme o zpracování, odhlučnění a tak obecně o útulnosti interiéru.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
honziss
Letec
Příspěvky: 3458
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od honziss »

řidičBOB píše:Jj, mám. Zobrazuje to kde-co. I velkou mapu. Ale s Waze si to moc nerozumí - to je tam jenom v takovém prapodivném výřezu. Naproti tomu v té základní navi je přes celou obrazovku. Chtělo by to asi dopilovst rozlišení i Waze vývojářů. Nejsem jejím fanouškem, ale vzal jsem jí nakonec z toho důvodu, že když bych si nedal některé fce (např výhřev čelního skla), tak bych tam měl prázdné tlačítko z nevzhledného plastu....a to se mi fakt nelíbilo.
Caddy je naceněná odvážně a stejně se dobře prodává. Ono to je totiž dobré a praktické.
Presne, budiky jsou podle me hezci ty klasicky, ale mit kolem zakladni navi ty zaslepky vypada priserne. Navic, i kdyz zaskrtnes v konfiguratoru skoro vsechno, tak jsou furt nektery pozice jen zaslepeny, nechapu :ympray:
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5448
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od Stepan »

řB: zatim jsem ty výhody neobjevil a to hledám kudy chodím. Je to na práci a ne pro mě a navíc furt mám takovej zvrácenej pocit, že lidi ocení spíš keš než trošku hezčí služební polododávku.
Uvidím, kde nakonec skončím.
Chlapi z fabriky od kolegy mají na stejnej účel 2 roky starýho RAMa po panu majiteli. Ten ho koupil novýho a vydržel s ním rok. Měli kucí hezkej bonus. Ale na můj vkus dost drahej.
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Odpovědět