Volkswagen obecne

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2540
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od Vrooom »

To teda cumim jak to v prvni slidu drzi ten drift, uzasny zaber :-O a ridic ridi skvele.
A celkove teda velka poklona vw, udelat takto pretacivy rodinny auto. Konecne verze co umi poslat vykon dozadu. :-bd
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od řidičBOB »

…umí a také si za to nechá dobře zaplatit ;-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od Snowman000 »

TO teda, ale este vacsia prekazka pre mna ako cena, je ten interier :ymsick: ~x(
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od M.Z. »

Za mě je R Golf a ještě ve variantu, naprosto úžasné auto.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
honza36
Spolujezdec
Příspěvky: 3
Registrován: pon 18 říj 15:15
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od honza36 »

Je pán řidič ví jak na to :D Moc hezký rodinný kombík na víkendy :D
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od Snowman000 »

Tak na vikend mam k dispo Golf VIII Variant Alltrack 2.0 TSI, a bude zaujimave porovnat to s mojim sukromnim Passatom takmer rovnakej konfiguracie :-B
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
tommas
Pan Řidič
Příspěvky: 218
Registrován: sob 24 kvě 11:20
Bydliště: B, CZ

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od tommas »

@Snowman000 Budu rád, když po víkendu poreferuješ. Stejnou kombinaci máme objednanou, tak jsem zvědav.
Já to auto vlastně nikdy neviděl naživo, ani v něm neseděl, nebo dokonce jel. V době objednávky v červnu jsme byli první v celé Belgii, kdo se Alttrack rozhodl objednat. :D
Jenže ono dneska pokud má někdo podobný budget a chce kombi a 4x4 tak moc šancí nemá. Tvého Passata tady mají v benzínu jen v té 280k variantě a cena už je mimo. A Octavia Scout tehdy měla nesmyslnou dodací dobu (10 měsíců) - no bohužel teď to vypadá, že Golf nebude nakonec o moc dříve. :-?
MG ZR MK2 105 - už není
Opel Astra J ST 1,7 CDTi - už není

Mazda 6 Wagon 2018 2,5 G194
VW Golf Alltrack 2022 2.0 TSI 4Motion
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od Snowman000 »

Jako prve pocity nie su zle...ked vynecham ten zk****y infotainment, lebo sorry ale oproti minulosti je to proste ergonomicky a uzivatelsky fakt obrovsky skok spat a keby s tym prisli frantici tak si poviem, ze mohlo to dopadnut aj horsie, ale VAG... :ymsick:
Jo a dizajn teda tez za mna nic moc, nerozumiem ako moze Leon vyzerat tak diametralne lepsie :-t

Na zadnych sedackach je to pocitovo uzsie (zadne isofixy su ale rovnako daleko od seba) a pozdlzne stale vyrazne mensie a kufor tiez, iked dost pomoze ak ma auto len dojazdovu rezervu (podlaha sa da dat do dvoch urovni).

Klitoris medzi prednymi sedackami miesto radiacej paky bych tiez najradsej vyhodil, ale tam uz s negativami zatial koncim.
Je z toho auta citit prijemnu lahkost v porovnani s Passatom, motor aj napriek nizsiemu vykonu je citit ze musi pri rozbehu pohnut s mensou masou a prevodovka v Sport funguje o dost akcnejsie a menej vahavo a v manualnom rezime je tak nejak "viac pripravena" na moje povely, v Passate dost dlho cakam na podradenie.

A z podvozku taktiez citit viac lahkost...progresivne riadenie je sice trochu placebo efekt, ale kratsi rozvor pomaha a auto je viacej stacave pri povedzme 7/10, ale to mam prejdene len par km, takze tu sa este ukaze. A rovnako aj komfort od podvozku zatial prekvapivo dobry, ale uvidime ked ho zoberem na nieco rozbitejsie. Neviem si len moc zatial zvyknut na "digi" brzdy, tak nejak slapem pocitovo do prazdna a neviem si ich namodulovat niekedy, ale mozno len zvyk to chce.

A co sa tyka vyroby, no bohuzial, toto si odniesli Golf a Octa rovnako najviac z portfolia, ale snad na jar, by uz nejake kusy mohli zacat chrlit konecne x_x
Drzim palce!

PS: Porovnavam nove auto s takym com 5r a 100000km, takze rozdiely vznikli aj tam.

Trochu marketingove video na dokreslenie...
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
tommas
Pan Řidič
Příspěvky: 218
Registrován: sob 24 kvě 11:20
Bydliště: B, CZ

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od tommas »

Díky za první dojmy. ;) Hned na začátek s designem souhlasím, kdyby byl Leon i v této řadě dostupný ve 4x4, tak už v něm asi v této chvíli jezdíme (i vzhledem k tehdejším dodacím lhůtám). V Seatu jsem měl problém akorát s dílenským zpracováním, kdy jsem se svezl s několika kusy a interiér prostě povrzával (obzvlášť okolo vnitřních klik dveří). Golf je sice lepší ale už se připravuji na budoucí materiálový šok oproti stávající 6ce. Ale to pro mě byl i v novém Arteonu v R-Line výbavě. No a ty displeje, já vlastně jen doufám, že se to už za ten rok podařilo odladit a je to alespoň funkční, když se přes to musí ovládat vše.

Jelikož jsme jeli alespoň klasický Variant, tak vím, že naopak lepší bude prostornost. Mazda je prostě uvnitř malá a upřímně kamkoliv dál jet teď s dcerou umístěnou v autosedačce na Isofix základně znamená, že podélně to prostě na pohodlnou cestu pro řidiče nebo spolujezdce není.

Už jsem právě teď v týdnu četl nějaký test na slovenském Autozurnal, protože slovenský importér je zdá se první v Evropě, který do novinářské flotily dal auto s TSI. I když tady je trochu problém, že Slovensko jsou spolu s Polskem a Belgií možná jediné trhy, kde to i v benzínu nabízejí.

Na to dodání jsem ale opravdu zvědav. Mělo to být teď přelom listopad/prosinec, belgický importér nabízí i "trackování" objednávky, kde tedy ještě začátkem měsíce byla půlka února, teď už to raději píše, že informace nejsou k dispozici. :D
MG ZR MK2 105 - už není
Opel Astra J ST 1,7 CDTi - už není

Mazda 6 Wagon 2018 2,5 G194
VW Golf Alltrack 2022 2.0 TSI 4Motion
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od Snowman000 »

Jo tak ten materialovy sok tam bohuzial fakt bude, to je nieco to auto tiez degraduje...ale nenavyberame si uz moc a ano Golf je na tom este oproti Octe a Leonu ten kvalitny :-q

Testov urcite este s tym TSIckom bude, to len teraz bolo chvilu free tak som si ho uzurpoval ;;)

Ale pokial staci velkostne, co pri jednom babu by malo tak myslim, ze to bude fajn povozenie ;)
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Odpovědět