Volkswagen obecne

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27049
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od řidičBOB »

Já bych si to klidně koupil...kdyby to bylo na vzduchu :-) Ale kdo ví - třeba bude krize a nebudu chtít utratin za auto “moc”.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3970
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od HondaMan »

Neřešil jsem finální nabídky po slevách, ale dle ceníku vychází Arteon na podobné peníze jako Passat Variant dovybavený na podobnou úroveň. Obě v 2.0TDI, předokolce a manuálu vč. lepších LED světel, podvozku, kessy, kůže... Exclusive vs. Highline
Obě vycházejí na cca 1,1 Mio

Tzn. za mě Arteon není tak drahý jak se mnozí tváří. Shootingbrake s V6 může být ale jiný případ.
2.9T RWD
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od driver »

Kdo ví, jestli tam bude v nastavení podvozku kromě komfortu, normálu a sportu ještě třeba automatický režim jako u Audi. Vzhledem k vzduchu a aktivním stabilizátorům. Na prezentaci to není, přitom Mirror Link zobrazují jako nějaký zázrak.
Nikdy mě nenapadlo se mrknout přes diag do jednotek, zda to jde nějak obejít i u DCC bez vzduchu a stabilizátorů.
Že by plný plyn nebo vysoká rychlost nebo vysoké přetížení přeply do sportu samy, atp... Neví někdo?
Automatický auto režim :D
Nebo případně přidat tu volbu aby režim auto byl manuální ;)
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5453
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od Stepan »

HM: se 110kw?
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3970
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od HondaMan »

Jo.
2.9T RWD
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5453
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od Stepan »

cg :x

ještě jsem si chtěl ujet, jak se dá na naftě, ikdyby nešla do nákladů, projet 50 000 měsíčně (i při 30 korunách na litru je to 1600+ litrů nafty, ikdyby ten Turek žral pořád 16, čemuž bych při fakt agresivním dálničním přesunu i věřil, je to 10kkm měsíčně. V osobáku. Haha =)) A pak by mě zajímala ta "cena od kámoška s čerpačkou". Shodou okolností mi velkoobchod s PHM něco říká, no a tam toho moc nenašetříš. Ledaže by se někde cestou ztratila spotřební daň...
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
abgx1
Letec
Příspěvky: 1533
Registrován: stř 14 říj 17:09

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od abgx1 »

driver pisal o 50 000 ako o celkovych prevadzkovych nakladoch... tzn aj pneu, servis...
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27049
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od řidičBOB »

Turek jezdí v podstatě na chlup stejně, jako Rko - 10l dlouhodobá. Když se na to moc nešlape, tak umí lehce na 9. Když se šlape, tak k 16 se nedostanu ani náhodou.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5453
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od Stepan »

Já to bral jako opravdu hraniční situaci. Třeba tenhle čtvrtek, hezky před prodlouženým víkendem, D1 na Brno kolem 3-4 a maximální aktivita. Ikdyž nepopírám, že o tom, co to žere víš o 100% víc než já :)

To vím i z GTD, že když v pátek valím domů na Vysočinu, tak jedu za 9 a rychlostním průměrem se ani nepřiblížím tomu, když bych jel v sobotu dopoledne za 7 :ymparty:

ab: pneu i servis řeší operák. A VW umí. B-)
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od driver »

Štěpán: hele, D5 Shell Malkovice 34kč a v létě tam bylo 39 a i 42 ;)
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Odpovědět