Volkswagen obecne

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5603
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od Snowman000 »

Stepan píše:Co je s Amarokem? V konfigu ho nemůžu najít, ale info o ukončení výroby taky ne.
Pokud není, bude nástupce taky V6 TDI?

*
Je to hrozný, jak ty auta ubejvaj. Když jsem bral GTD, říkal jsem si, jaká je škoda, že už není Genesis kupé, bez nástupce .Když koukám teď na náhradu GTD, Ranger o pětiválec přišel, Amarok teda očividně taky není (?).
Ještě mě napadlo, že teda nebudu takovej jezedák a podívám se na toho Lexe co měl honziss. A oni tam místo 3,5 V6 mají nějakou předohrabovou mrdku s omezovačem na 180 a čtyřhrnkem za pomalu 1,8 milionu? Jste se zbláznili?
Emisie a normy...ta velka cistka ktora bola pri osobackoch v 09/2019, tak pri uzitkacoch bola 09/2020, tkaze musel predcasne z trhu kym ako pisal Dix nepridu s novym VW Ranger ;;)
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
honziss
Letec
Příspěvky: 3471
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od honziss »

Stepan píše:Co je s Amarokem? V konfigu ho nemůžu najít, ale info o ukončení výroby taky ne.
Pokud není, bude nástupce taky V6 TDI?

*
Je to hrozný, jak ty auta ubejvaj. Když jsem bral GTD, říkal jsem si, jaká je škoda, že už není Genesis kupé, bez nástupce .Když koukám teď na náhradu GTD, Ranger o pětiválec přišel, Amarok teda očividně taky není (?).
Ještě mě napadlo, že teda nebudu takovej jezedák a podívám se na toho Lexe co měl honziss. A oni tam místo 3,5 V6 mají nějakou předohrabovou mrdku s omezovačem na 180 a čtyřhrnkem za pomalu 1,8 milionu? Jste se zbláznili?
Hele myho lexe jeste furt prodava dolak CB, mrkni na sauto :D
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5476
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od Stepan »

Na ojetiny u nás v holdingu nejsou dotace :ymhug:
A zrovna ten Lex to byl takovej záchvat nerozumu, asi by to nedávalo smysl. Dojíždím každej den 25km tam a zpátky + ad hoc ježdění at už obchodně nebo provozní věci kolem firem, no bude mi to dávat nějakých 50-60kkm ročně. Od listopadu mám 15kkm jenom na Golfu a to není moje "hlavní" auto. Tak jsem přemejšlel, co by mi tak jako udělalo radost a zároveň to bylo nějak ekonomicky únosný.

A teď vlastně přemejšlím, jestli chci mít nějaký "repre" auto, ať už převzít finálně STI / koupit BRZ / 540d / cokoliv co mi bude dělat radost tím, že to prostě mám, a ty kilometry ředit mezi nějaký dodávky / ojetiny z firem a právě to "repre" vozidlo, na dálky. Nějaký hothatche a podobný jsem nakonec zavrhl, zbytečnej kompromis, ani ryba ani rak.

Nebo se prostě smířit s tím, že holt nejsem pan generální a koupit si pickupa. Ať už toho V6 Amaroka (co už teda není) nebo nějakej základnější RAM / F150 a fláknout do toho plyn. Radost by mi to dělalo a mohl bych s tím jezdit furt. I třeba dneska, kdy sem najel za odpoledne 250 kiláků a mohl bych to celý obsloužit klidně 911, až na těch prvních 30 kilometrů, kdy sem potřeboval popovézt europaletu cihel. Takže jsem zase jel pracovním krámem a "moje" auto by zůstalo v garáži.

Jediný, co mi vlastně vadí na variantě B) je to, že se bojím, že mi toho auta pak bude líto a vlastně to nebudu umět využívat. Nevim, jestli bych si uměl na korbu RAMu za 1,5 mega umět nechat nakládat přivožralýho skladníka palety. Nebo bych se celou dobu třásl že mu to spadne nebo to přejede a třískne mi do vrat korby.

Je to složitý. Mladej Strnad tyhle problémy asi nemá :D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27090
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od řidičBOB »

b) bych asi vyřešil tak, že bych si to naložil sám.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5501
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od M.Z. »

Stepan píše:Na ojetiny u nás v holdingu nejsou dotace :ymhug:

Nebo se prostě smířit s tím, že holt nejsem pan generální a koupit si pickupa. Ať už toho V6 Amaroka (co už teda není) nebo nějakej základnější RAM / F150 a fláknout do toho plyn. Radost by mi to dělalo a mohl bych s tím jezdit furt. I třeba dneska, kdy sem najel za odpoledne 250 kiláků a mohl bych to celý obsloužit klidně 911, až na těch prvních 30 kilometrů, kdy sem potřeboval popovézt europaletu cihel. Takže jsem zase jel pracovním krámem a "moje" auto by zůstalo v garáži.

Jediný, co mi vlastně vadí na variantě B) je to, že se bojím, že mi toho auta pak bude líto a vlastně to nebudu umět využívat. Nevim, jestli bych si uměl na korbu RAMu za 1,5 mega umět nechat nakládat přivožralýho skladníka palety. Nebo bych se celou dobu třásl že mu to spadne nebo to přejede a třískne mi do vrat korby.

Je to složitý. Mladej Strnad tyhle problémy asi nemá :D
Pokud plyn, tak na to je vhodnější Hemi v Ramce. Ta ekonomika provozu, je pak úplně v pohodě. Kdybys něco chtěl sehnat, umím pomoct.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5603
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od Snowman000 »

Stepan píše:Nebo se prostě smířit s tím, že holt nejsem pan generální a koupit si pickupa. Ať už toho V6 Amaroka (co už teda není)
jak to ze neni?! Sup do neho :ymhug:
https://skladovevozy.vw-uzitkove.cz/res ... rue&mg=401

Na dennodenne presuvanie je to prekvapivo pouzitelne, da sa to v pohode rozbehnut na 200+, zaroven to nie je uplne "in your face" (ako US pickup) a toho nakladania bych sa az tak nebal, poistka to osetri B-)
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5476
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od Stepan »

Neumíš někde rychle najít rozměry korby? Máme vnitrofiremně jeden takovej "transportní přípravek". A kdyby se mi na korbu vešel, tak už bych snad fakt musel přestat šaškovat a něco koupit :))
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
jayd
Autoškolák
Příspěvky: 37
Registrován: pon 06 čer 12:16

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od jayd »

VW-Amarok-Mercedes-Benz-Trieda-X-Class-dimmensions-rozmery.jpg
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5476
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od Stepan »

Uf, je to malý.
Tak se můžu dál na něco těšit :D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3985
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od HondaMan »

Tohle by nestačilo?
Obrázek
2.9T RWD
Odpovědět