Volkswagen obecne

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od pavproch »

U konkurence vyšel test (nového) Leguána R - asi to nebude (odmyslím-li povinných 7DSG) špatné povození, ale .... skoro dvojka za Tiguan? Uffff. x_x
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od Stepan »

Je na čase si zvyknout :) Když se člověk dívá jenom pár let zpátky a vidí Cupru za 700, novinářskýho GolfaR pod milion, chce se mu brečet :D
Ona i trojka je dneska ke dvoum mega ceník jen to švihne.
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od honziss »

No ja nevim, vim ze auta zdrazujou, ale tiguan za 1,5? Porad je to jen obyc mqb, s prifouklym 2litrem, v hezky barve. Pro me to auto takovou cenu nema, ani kdyby to melo akrapovic loga i na klikach :D

Jakej to asi bude vejvar pro VW, kdyz obyc verzi prodava za pulku... :-?
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od řidičBOB »

…kdyby to mělo alespoň odpovídající motor…like R32/R36.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od honziss »

Snazim se pochopit kdo si takovy auto jde koupit...? Nekdo z korporatu, kdo proste nesmi mit vyssi kategorii? Nekdo kdo chce rychly auto, ale ma rodinu a misto jen na jedno? Vubec mi to nedava smysl...
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od mattonecz »

ja sem z tech cen nestastnej docela.. jak pise stepan, pred par lety sem uz mel podepsanou kupni smlouvu na cupru za 700, nakonec sem to nastesti zrusil pac sem si to tenkrat nemoh dovolit. porad vymyslim neco do mega a nejlepsi pomer cena vykon je asi passat/superb, ale do toho se mi moc nechce
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
TomZ
Pan Řidič
Příspěvky: 215
Registrován: pát 16 pro 11:13

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od TomZ »

Chci se nechat namotnovat tažné na Tourana 2017. Párkrát za rok nosič na 4 kola, do budoucna kárka na věci kolem baráku. Karavany atp, neplánuji. Máte tip na výrobce tažného? Zatím jsem dostal doporučení na Westfalia.
A jak nejlépe nechat naprogramovat jednotku vzhledem k senzorům, kameře a otevírání kufru kopnutím?

Dík
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od Stepan »

honziss: vyšší posez, poníků hodně. budget řekněme těch 1,5 s daní, řekněm že slevy nejsou.
Co jinýho si koupíš? Možná Atecu, aby sis jako reálně nějak polepšil. Že dostaneš ten válec navíc :D :D X1 30i a podobný záležitosti neberu jako polepšení, stejnej krám jenom jiný znáčky na kapotě.
Jasně, mě by to za ty prachy taky nestálo. Ale to je tím, že je to pro mě úplně mimo auto. Ale v rámci trhu je to naceněný asi nějak rozumně. Turek s třílitrem bude + půl mega...

Já bych to teda viděl taky spíš takhle:

https://www.autooutlet.cz/vuz/dodge-durango-r-t-11/

B-)
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3961
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od HondaMan »

To není konkurence ani pro Tourega. S 511cm na délku jsi "ze hry" kdekoliv mimo venkov. Tiguan smysl dává. Je to cool SUV se všena dnešníma fíčurama a navíc dá 250 a 100 pod 5.
2.9T RWD
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od honziss »

2 stepan: nemyslim si ze to bude hit fleetovejch nakupu. Kdyz se podivas kdo v tyhle kategorii malych, relativne drahych suv jezdi (evoque, lexus, gla, atd..), jsou to spis soukromy vlastnici. 2-3 auto v rodine a v tu chvili si nepotrebujes kupovat takovej kompromis - skatuli s akrapovicem. Za 1.5 uz si auto celkem vyberes.
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Odpovědět