Volkswagen obecne

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Kavis
Mistr volantu
Příspěvky: 589
Registrován: čtv 10 říj 10:49

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od Kavis »

Me nechteji ve skodovce dat nahradni auto zdarma ani pri zarucni oprave. Mam po roce a pul mrtvou baterku, donesl jsem jim vypis z bat 131 od bosche, ktery pise vymente baterii, ale oni chteji, abych jim tam auto nechal 3 dny az tyden a za nahradni auto chteji 1000 bez dane denne.
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od Lachende Bestien »

Na výměnu aku 3 dny až týden a bez náhradního auta? Simply clever hustle! :@)
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od honziss »

Je dobry si pri nakupu necham napsat do kupni smlouvy nahradni auto v pripade zarucni opravy zdarma, kdyz to ve smlouve napsany neni, tak nema clovek narok na nic. Imofa to tam mela dokonce automaticky. Dealeri to maj vetsinou kryty v naky pojistce, tak co toho nevyuzit.

Nejlepsi pristup na tema nahradni auto ma Tsusho Pruhonice, tam mi dali nahradni gratis i kdyz jsem prijel na vymenu oleje. Lexus Praha a Imofa, taky vzdycky v pohode.
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od řidičBOB »

Já s tím také nemám problém u VW Group. Ale ročně tam nechám asi víc peněz než Kavis :D
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Kavis
Mistr volantu
Příspěvky: 589
Registrován: čtv 10 říj 10:49

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od Kavis »

Ja u nich nenechavam ani floka, auto je firemni. Mozna jde o to, ze auto je kupovane na druhe strane republiky ve Vodnanech a servisovane mimo autorizovanou sit, tak se s tim ani jeden mistnich dealeru nechce zabyvat.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od řidičBOB »

To pak samozřejmě nemůžeš čekat jiný přístup, než kterého se ti dostává.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od Stepan »

Ono na to asi mají zákonnej nárok a chovají se ekonomicky, na druhou stranu, měnit baterku tejden? ;;)
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od řidičBOB »

Oni jí jistě nebudou měnit týden. Pokud to chce řešit na záruku, autorizák má na vše jasné postupy, které musí respektovat. Musí otestovat, kdy a jak a jestli vůbec, ta baterka ztrácí proud a to podle jasných pravidel, které si nevypracoval sám.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Kavis
Mistr volantu
Příspěvky: 589
Registrován: čtv 10 říj 10:49

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od Kavis »

U jednoho jsem byl osobne, do druheho jen volal. Ten, co jsem mu volal mi rekl, ze narok na nahradni auto je pouze u nepojizdneho auta, kdyz jsem rekl, ze uz jsem jednou nenastartoval, tak opacil, ze kdyz to jde nahryznout boosterem nebo pres kabely, tak to je pojizdne. Oba mekotali neco o online zatezovych testech podle casoveho harmonogramu, ktery urci Boleslav a v mezicase maji zjistovat, jestli tam neni nejaka spotreba v dobe, kdy auto ma byt v klidu. Kdyby to bylo na me, tak odepisu baterku ze skladu, ale to by clovek co ma na starosti vozovy park skakal 3 metry do vzduchu, kdyz to je v zaruce. Ja misto, kde se to kupovalo, ani kde se servisuje nevybiram. Na druhou stranu ve firme jezdi cca 130 skodovek, tak by se mohli chovat lepe, byt to neni kupovane u nich.
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od honziss »

Kavis píše:U jednoho jsem byl osobne, do druheho jen volal. Ten, co jsem mu volal mi rekl, ze narok na nahradni auto je pouze u nepojizdneho auta, kdyz jsem rekl, ze uz jsem jednou nenastartoval, tak opacil, ze kdyz to jde nahryznout boosterem nebo pres kabely, tak to je pojizdne. Oba mekotali neco o online zatezovych testech podle casoveho harmonogramu, ktery urci Boleslav a v mezicase maji zjistovat, jestli tam neni nejaka spotreba v dobe, kdy auto ma byt v klidu. Kdyby to bylo na me, tak odepisu baterku ze skladu, ale to by clovek co ma na starosti vozovy park skakal 3 metry do vzduchu, kdyz to je v zaruce. Ja misto, kde se to kupovalo, ani kde se servisuje nevybiram. Na druhou stranu ve firme jezdi cca 130 skodovek, tak by se mohli chovat lepe, byt to neni kupovane u nich.
Auto s vybitou baterkou vazne neni nepojizdny auto a tomu postupu zjistovani zavady se teda az tak uplne nedivim. Soucasne pravdepodobnost, ze jentak kixne baterka, je velmi mala. Takze za me je ten servisni postup celkem v poradku, s prihlednutim, ze jde o totalni automobilovou konfekci a nejspis obratem totalne prumerneho zakaznika :D
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Odpovědět