Volkswagen obecne

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od honziss »

Rozumne naceneny? Tvl dyt i Macan v zakladu stoji 1.7 :D :D :D
R4...258k
R3...261k
EV...264k
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od honziss »

honziss píše:Rozumne naceneny? Tvl dyt i Macan v zakladu stoji 1.7 :D :D :D
Ja mam ve zvyku posuzovat jakej hw za svy prachy dostanu a potesi me spis zjisteni ze ma auto kovany hlinikovy ramena na podvozku, nez o palec/dva vetsi kola. Navic tihnu spis k zakladnim konfiguracim aut.

Pro me je TiguanR proste jen dalsi mqb s haldexem, technika za 1.5m neakceptovatelna :-??
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od řidičBOB »

Macana jsem chtěl (žena nakonec zatrhla, že to je malý a prodejce byl takový divný) a tedy od 1,7 to bylo hooodně vzdálené :-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od Stepan »

No to sem chtěl říct. Touhle optikou je Cayman docela blízko GolfuR. Akorát že vůbec... :))
Mě by fakt zajímalo, co si za 1,5 s daní ceník koupis. Když zadání je menší SUV, silnej benzín... A Tiguan už je za ty prachy full full.

HM: Já vím. Taky jsem to parkovací místo v Praze několikrát premeroval a nevyšlo mi to :D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od honziss »

Ja beru vsechno oholeny na kost, takze pro me je ten macan sakra blizko :D

Ale jinak do 1.5, zabavny, benzinovy, tak asi jedine stelvio 280 nebo trochu prihodit a X3 nebo Q5 s velkym motorem nebo XC60 B5-T8...?

No proste ne tigose za 1.5 nebo nedejboze full za 1.8, toho pocitu ze me nekdo okradl uz bych se nikdy nezbavil.

Primerene silnej benzin v suv je fajn, pri jezdeni po meste to ma svoji kulturu, pri predjizdeni se clovek neboji, atd...co nechapu jsou ty R opicarny kolem, megakola a s tim spojena cenovka.

Naka normalni verze s 250k TSI koupit jde?
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od Snowman000 »

JJ mas tam 245k TSI, ale ja bych osobne R bral uz len kvoli zadnemu diffu.
Kola k tomu mensie idu 19 z R-Linu a realne do toho auta neni ani moc co priplacat, to gro tam proste uz je :-??
Takze za mna proc ne, hlavne ak pre niekoho moze byt Turek proste uz moc velky kus auta...
Jedine atraktivnejsie auto mi pride X3M v tej kategorii ale cena tam bude inde trosku.

Ale mat tie prachy tak skoncim v Arteone SB R :x
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od honziss »

Ja 2.0tsi nenasel, jen hybrid s 1.4 nebo 1.5.

Ve vybave rozhodne vsechno neni, v rodinnem suv chci/a pouzivam aspon:

- tazny
- nabijecku a max usb
- easy-open
- zadni bagy
- kozeny sedacky s pameti, protoze na aute se stridame a chci ho mit vevnitr cisty

Takze jsem na 1.75 s dph, kolik je realna cena po sleve? 250 sundam?

Jsme na 1.5 za mqb, s haldexem, obyc ocel kastle, lisovany ocelovy ramena, proste ten uplne nejprumernejsi matros s rychlim dvoulitrem.

Add aktivni zadni diff - jasne, to uplne nejvic potrebujes v rodinny skatuli s haldexem =))

Sorry, dle myho to je auto na plakaty a pro novinare aby byl obsah na socialni site :o)
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od mattonecz »

ja se ted chci jit podivat na arteona. da se okolo 1.1M s DPH s 2.0TSI 140kw coz predpokladam nebude problem trochu prifouknout. nevypada to uplne spatne.

akorat sem teda vsechny prachy co sem mel bokem na auto poslal jako zalohy na matros na barak :D
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od Stepan »

Mimochodem sem si vzpomněl. RS Q3 nestojí vůbec takovej nesmysl co bych si tipnul. Matka nakonec vymekla, ale pořád mi to přijde správně zvracenej povoz. :D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
EL_XEL
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: úte 26 črc 12:19

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od EL_XEL »

Stepan píše:No to sem chtěl říct. Touhle optikou je Cayman docela blízko GolfuR. Akorát že vůbec... :))
Mě by fakt zajímalo, co si za 1,5 s daní ceník koupis.
No právě, já takhle z legrace konfiguroval nějaký Porsche, základní cena celkem akceptovatelná, ale pak jsem v konfigurátoru zaškrtnul, že chci kola a volant a najednou to bylo o mega dražší! :D
Odpovědět