Volkswagen obecne

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od honziss »

HOUZJ5AJ píše:Sorry za malé OT, ale co používáte ke sledování pohybu auta atd.? Díky.
We Connect... ofiko appka od VW
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od Snowman000 »

honziss píše:
Snowman000 píše:Nabuduce si nastav zonu pohybu a max. rychlost...a ten vypis co ti pride mozes potom ukazat veducemu servisu a ked nepomoze tak ho posli na import ;)
Mel jsem nastavenou zonu a notifikaci pri opusteni servisu, rychlost ne. k tomu mam vyfoceny budiky pri odevzdani a pri predani = 21 km. Takze podklady mam. Jestli mas kontakt na nekoho solidniho na importu, posli mi kontakt do sz prosim.
Tu zonu to chcelo nejaku inu...taku tu rozumnu vzdialenost od servisu, predsa len nejako to odskusat musia. A rychlost je povinnost v takychto pripadoch, ale tiez bych to dal na +20km/h oproti limitom...
Bohuzial so servisom na CZ imp. nemam ja ziadny kontakt, nic sme spolu neriesili nikdy, ale budem zajtra mozno s Cechmi z predaja tak sa opytam. Ale ked im to posles na info@volkswagen.cz, tak sa musia zaoberat kazdym podnetom a musia sa ti k nemu vyjadrit. A pripadne rB, tam mozno bude poznat niekoho ak uz bol predcitavany na porade :D

Prvy krok, bych ale aj tak riesil v servise s veducim servisu a uvidis, co to je za cloveka a ake ma jednanie a pohrozil bych ze to pude vyssie...
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od Snowman000 »

HOUZJ5AJ píše:Sorry za malé OT, ale co používáte ke sledování pohybu auta atd.? Díky.
Tak jak pise Honziss...vie to kazde auto co ma opciu NZ4 (3 tlacitka na strope - SOS, kluc, a "i").
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od honziss »

Snowman000 píše:
honziss píše:
Snowman000 píše:Nabuduce si nastav zonu pohybu a max. rychlost...a ten vypis co ti pride mozes potom ukazat veducemu servisu a ked nepomoze tak ho posli na import ;)
Mel jsem nastavenou zonu a notifikaci pri opusteni servisu, rychlost ne. k tomu mam vyfoceny budiky pri odevzdani a pri predani = 21 km. Takze podklady mam. Jestli mas kontakt na nekoho solidniho na importu, posli mi kontakt do sz prosim.
Tu zonu to chcelo nejaku inu...taku tu rozumnu vzdialenost od servisu, predsa len nejako to odskusat musia. A rychlost je povinnost v takychto pripadoch, ale tiez bych to dal na +20km/h oproti limitom...
Bohuzial so servisom na CZ imp. nemam ja ziadny kontakt, nic sme spolu neriesili nikdy, ale budem zajtra mozno s Cechmi z predaja tak sa opytam. Ale ked im to posles na info@volkswagen.cz, tak sa musia zaoberat kazdym podnetom a musia sa ti k nemu vyjadrit. A pripadne rB, tam mozno bude poznat niekoho ak uz bol predcitavany na porade :D

Prvy krok, bych ale aj tak riesil v servise s veducim servisu a uvidis, co to je za cloveka a ake ma jednanie a pohrozil bych ze to pude vyssie...
Ok, diky. Pozadal jsem o vyjadreni technika co to mel nastarosti a budu postupovat dal dle reakci. Jiny technik co mi to vcera predaval rekl, ze to je normalni, ze ho to nezajima a ze si to mam resit s kolegou. Zonu mam nastavenou dostatecne velkou, navic servis je v arealu s dalsimi firmami a silnice tam maj dost, vcetne retarderu. Pro projeveni zavady stacilo rozjet auto na 5km/h a zastavit, zadna velka veda, presne to jsem rano udelal s technikem na palube a stacilo to.

Rozhodne nebylo treba ujet 20km, evidentne dost prasackym zpusobem. Nebo jet normalne a pak ho nechat 3h nastartovany.
R4...258k
R3...261k
EV...264k
northwind
Pan Řidič
Příspěvky: 225
Registrován: pon 09 bře 20:31

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od northwind »

HOUZJ5AJ píše:Sorry za malé OT, ale co používáte ke sledování pohybu auta atd.? Díky.
Na základní informace stačí i moje auto od t-mobile.
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od ctrl_j »

honziss píše:… navic servis je v arealu s dalsimi firmami a silnice tam maj dost, vcetne retarderu. Pro projeveni zavady stacilo rozjet auto na 5km/h a zastavit, zadna velka veda, presne to jsem rano udelal s technikem na palube a stacilo to.

Rozhodne nebylo treba ujet 20km, evidentne dost prasackym zpusobem. Nebo jet normalne a pak ho nechat 3h nastartovany.
Presne na to jsem se chtel optat na jak dlouhe vyjizdce a jakych podminek jsi mu to zavadu predvadel. Povazoval bych za normalni udelat to ve stejnem rezimu co mi demonstroval zakaznik kdyz to stacilo k oznaceni toho ruchu.
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od Snowman000 »

Zas vam to tu zaspamujem trosku. Iked svetla su fakt pre mna oblast v ktorej asi najviac vnimam prinos a vyvoj k lepsiemu :ymhug:
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od řidičBOB »

Ty IQ svítí fakt hodně dobře. Podle mne zatím nej světla, co jsem jel.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1932
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od Lachende Bestien »

Nic proti vývoji čím dál výkonnějších a jasnějších světel do pojízdných plechovek ovšem protijedoucí to málokdy ocení. B-)
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od řidičBOB »

Kecy.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Odpovědět