Volkswagen obecne

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Dix
Letec
Příspěvky: 1146
Registrován: čtv 17 úno 09:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od Dix »

BOB: :ymapplause: :-bd
Bez bodů
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od driver »

Mě osobně, starého Škrta, ty stodoly dávno přestaly bavit pro náklady na servis. Stačí mi uletět na vlastnictví a prodeji. Multivan Touareg projezdíš sám 2x německo za týden někdo jezdí i dál a za měsic 50.000kč na jedno auto, za rok na více autech to je jak kdybys provozoval kamiony :D Ani kolega s čerpačkou tě nespasí kdyby Ti dal cenu. Vezmeš plnou a za 5h zas tankuješ na druhé straně republiky ;)
Phaeton žere se stejným motorem díky jiné převodovce a celkové konstrukci o 3-4litry méně a takový Passat ten nežere skoro vůbec nic ;) Kromě toho, jak jezdí Biturbo v Golfu, tak podobně jezdí V8TDI ve stodole. Není to zásadní rozdíl. Dobře jede to o 25kmh v max rychleji ale kolikrat to vyuziješ a pocitově to není tak znát a nákladově to je brutalita kupovat auta v ceně domů, když dům na ceně drží. A už vůbec nechápu kdo to platí na RČ :)) To jedině jezdit kousek do práce a brát úplatky :ymdevil:
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
jerry
Letec
Příspěvky: 3345
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od jerry »

Tak jsem tě nějak nepochopil. Před pár dny Touareg obdivuješ, teď zase že je to nesmysl. Že bys prohlédl? Já bych to taky nechtěl.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3970
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od HondaMan »

Driver: Pod tohle bych se podepsal. Jen teda i s Passatem v TDI za 5 hodin vyjedeš nádrž jako nic. Na prázdné dálnici skoro 2x :-)
2.9T RWD
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od driver »

Jerry: Kdybych chtěl SUV neváhám. Ale nejsem ochoten to platit.
Honda: No ty nádrže nemají shodný objem.
Nejhorší je, že něco jezde za 10L rychlostí 120kmh něco 160kmh při té stejné spotřebě, tam se láme chleba.
A ty stodoly potřebují jedině silné motory, jinak se nedá jezdit rychle s dobrou spotřebou a ani mě nezajímá, co ten Touareg s V8TDI s příplatkama bude stát, přibližně ceník Q7 ;)
Tyhle auta už spotřebu neřeší, tam je to už jedno, ale stejně Tě to nebaví, když víš, žes měl náklady ročně takové a najednou jsou třeba dvojnásobné. Někomu to je jedno, někdo si rád připlatí za ten komfort.
Jak psal Bob že to je jeho příští auto možná, tak mě zaujala nejvíc nová A6ka.
Z hlediska jízdy je to hbitější, z hlediska ekonomiky levnější, z hlediska ergonomie je ještě lepší a komfort tam je i bez vzduchu.
Naposledy upravil(a) driver dne úte 27 bře 09:18, celkem upraveno 1 x.
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27051
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od řidičBOB »

Pokud jsem viděl dobře, tak Touareg V8TDI bude začínat někde na 2,2mio. Než SQ7 to bude určitě za lepší.
Nejde úplně srovnávat cenu Touaregu V8 TDI klasickou Q7 V6 TDI, jak se tady snažíš podsouvat.
Brw: mohu vědět, který Golf má biturbo??
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od driver »

Můžeš, ale měl jsem napsat Passat. Golf Variant BiTurbo Edition ;;) to vidíš sám.
SQ7 je od 90.000eur a to je asi jen o 200.000 víc než Touareg s V8TDI to je prostě podobné.
Srovnávat jde vše, když víš jak.
Stejně tam nahážeš další výbavu za cenu Passata ;)
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27051
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od řidičBOB »

2 kila rozdíl, jsou dvě kila...neseru každý den pětitisícovky, ale na vše si musím vydělat ;-) Za to je Night Vision, natáčecí zadní náprava, panorama a Bose.
Ale, pokud to beru, že u auta kolem 3mio je 200 kolíků zanedbatelných, tak ano, je.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od driver »

To ano.
řidičBOB píše:Tak už se schvaluje Arteon Shootingbrake a rovnou s tím homologují i benzínový šestivál.
Arteon bych volil určitě Variant, ten liftback má vzadu málo místa na hlavu ale obávám se, že reálný rozdíl bude nakonec takový, jako by jsi u Liftbacku otevřel kufr o 10cm :-\
Kromě toho, ten šestiválec s kombi a výbavou bude už stát hodně, aby tam nevzniknul efekt Phaetonu.
Co z dobrého auta, když je drahé a má véčka ve znaku, nikdo to nekupoval.
Mi to sice imponuje, obyčejné ale nabušené, ale kolik nás je, takových frajerů? :D
Všichni to kupují naopak... Luxusní značka ale v základu, však to jde za chvíli pryč
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
jerry
Letec
Příspěvky: 3345
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od jerry »

Já taky nemám v podvědomí VW zapsané jako drahé, luxusní auto. Ale já jsem z generace, která zažila VW i Audi ještě jako úplně normální auta.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Odpovědět