Volkswagen obecne

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od řidičBOB »

Uniká pointa jenom mě?? :-?
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od driver »

Jednak je tam konečně 4G připojení pro infotaiment a zadruhé dokonalé pokrytí GSM internetu na horách operátorem... ;)
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od driver »

Vítajtě v tyrolských alpách :-bd
Iděm krížiť nápravy :))
Chvala jak ho znáte
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od řidičBOB »

BTW: to nesmyslné podřazování dělá i předchozí verze
No pain, no gain.
Vespa time \m/
matar
Autoškolák
Příspěvky: 48
Registrován: sob 28 úno 21:02

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od matar »

Me se moc libi. Jenom kdyby to nebylo o 100k drazsi nez Q7. Cekal jsem teda rozumnejsi cenu. Takle asi vezmu Q7...
Uživatelský avatar
EL_XEL
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: úte 26 črc 12:19

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od EL_XEL »

100K v základu nebo ve finální konfiguraci? Protože Audi má často slušnou cenu v základu, ale pokud tam chceš mít věci jako volant nebo sedačky, tak musíš přikoupit příplatkovou výbavu (která je navíc šíleně provázaná) pomalu za půl mega i u blbé A4. U Q7 raději ani nepřemýšlím.
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od driver »

Ještě k Touareg a jeho podvozku...
Rasťo! Copaks dosud nejel v Čajén3 ?! *-:)
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
matar
Autoškolák
Příspěvky: 48
Registrován: sob 28 úno 21:02

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od matar »

EL_XEL píše:100K v základu nebo ve finální konfiguraci? Protože Audi má často slušnou cenu v základu, ale pokud tam chceš mít věci jako volant nebo sedačky, tak musíš přikoupit příplatkovou výbavu (která je navíc šíleně provázaná) pomalu za půl mega i u blbé A4. U Q7 raději ani nepřemýšlím.
Obe auta se slusnou vybavou a obdobnou cenou podle konfiguratoru. Jenom sleva na touareg je proste mensia ve vysledku je drazsi. Pritom q7 ma vyhodu 7mist.
Uživatelský avatar
EL_XEL
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: úte 26 črc 12:19

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od EL_XEL »

Musím si poplakat, potřebuju seřídit radar tempomatu a první volný termín ve slušném servisu (v Brně) je až 6. 6., no tak budu teď jezdit po staru. Člověk si ani neuvědomí, jak moc šikovná věc ten adaptivní tempomat je, dokud mu nechybí (plus mě teda rozčiluje ten oranžovej trojúhelníček :-D

BTW: To mi opět připomnělo můj dávný stesk s naladěním pedálu plynu u VW gruppe. Jak v Octavii RS tak v Golfu mám problém udržet konstantní rychlost, ten plyn se musí vyloženě jenom lechtat. V SLK, které má podobný výkon jako R, je to mnohem snazši. Nevím přesně proč, ale to naladění plynu je tam IMHO mnohem lepší.
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od driver »

Ještě řekni, že neumíš ovládat pedály bez bot, naboso a jsi totálně zdiskreditovaný ;)
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Odpovědět