Volkswagen obecne

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27058
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od řidičBOB »

Dneska jsem takový hodinový absolvoval.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
honziss
Letec
Příspěvky: 3465
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od honziss »

Znam jednoho co zvladne pasivni teams meeting se sluchatkem v uchu na biku na trailech. Jinak meetingy, kde jsem jen do poctu si poustim v aute taky, je to jak radio..
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
Jaggie
Pan Řidič
Příspěvky: 395
Registrován: úte 02 dub 07:44

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od Jaggie »

Sorry OT: Ja mel vetsi (ne)stesti, jsem se tak nejak kamaradil s jednou slicnou slecnou a kdyz v roce 2020 v dubnu zacal radit Kovidus Moribundus,
Tak pres pracovni dny misto v kanclu, jsem poslouchal takove ty "jen zucastnovaci" meetingy u ni na byte.
Jednou se to trosku ale nevyplatilo. V te nejlepsi chvili, rozumej "davas te slecne poradne co proto", se me v tom meetingu zacal kolega na neco ptat.
Boha jeho, takovy ten Hujer no. :-o
A6 C7 3.0tfsi na steroidech 416hp
ex. A6 C6 2.8fsi 210hp
Uživatelský avatar
delphin
Pan Řidič
Příspěvky: 218
Registrován: pon 04 črc 23:01

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od delphin »

A vy Teams dokážete ve VW propojit na handsfree z auta? Mi se to zatím v Superbu povedlo jen s Webexem.
Nejdřív Pionýr, pak Favorit, Fabia, Focus, Superb, Kodiaq a teď Octavia se Superbem. Ale Pionýr mi pořád zůstal...
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3234
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od mattonecz »

já teams vidim v normálně v carplay. ale nejsem tam přihlášenej tak nevim
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5592
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od Snowman000 »

Snowman000 píše: úte 18 dub 07:40
Obrázek
Po 8 rokoch stale v plnej sile, kedze aktualne nabehanych 32500km :ymhug:
Znovu som si pripominam, ze toto obdobie (pred dieselgate) je proste peak VW.
To auto realne fakt nema chybu, tiche, pohodlne, ekonomicke, pruzne a ked si vezmem, ze vtedajsia cennikova (nie ta ktoru som zaplatl ;) ) cena tohoto kusu aktualne nestaci ani na najzakladnejsie Polo :-?

Ale aby som bol uprimny, keby som ho bol konfiguroval pre seba, tak bych mu pridal aspon 100k (rozumej GTI), pridal LEDky, dal mu vacsi displej s app-connectom a dynaudio - uz som zmlsany z Alltracku a Multaku :ymblushing:

PS: Moja docasna nahrada za predanu Pandu :-B
Neprestava ma udivovat, jak je to auto doladene a zaroven aj s 90kW a 8 rokov starymi eco gumami (ano stale tie z vyroby) je s tym mozne robit slusne rychlostne priemery, bezproblemov dat 500km na jeden zatah a zaroven to prekvapivo vie aj zabavit :ymhug:
Dat tomu PS4 a vytlacit z motora aspon dalsich 50k nech sa to netrapi s tou obr dlhou prevodovkou a ja si ho snad aj necham x_x :D
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
Kavis
Mistr volantu
Příspěvky: 589
Registrován: čtv 10 říj 10:49

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od Kavis »

delphin píše: stř 19 dub 09:31 A vy Teams dokážete ve VW propojit na handsfree z auta? Mi se to zatím v Superbu povedlo jen s Webexem.
Vetsinou v tech pozvankach je i telefonni cislo. Kdyz tam zavolas, tak se ti to pripoji jako hovor. Ale je to jen v pripade ze nepotrebujes obraz.
Uživatelský avatar
EL_XEL
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: úte 26 črc 12:19

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od EL_XEL »

Mírné OT: Prodávám svůj 2017 Golf R Variant, 73500 na hrbu, myslím velmi dobrý stav (výhledově bude potřeba udělat přední brzdy, ale IMHO to letos ještě vydrží), chci za to 650000, odpočet DPH možný.

Má to jakýsi ten perfomance paket s maximálkou zvýšenou na 270 (nikdy jsem neměl potřebu to zkoušet), na motoru není žádný tuning, naopak tam je antiradar a nezávislé topení (což u Golfu R z fabriky vůbec nešlo). Kdybyste měli někdo zájem, houkněte (jsem v Brně).

Jsem k tomu ochoten přihodit zimní kola jako bonus ;-)
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5592
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od Snowman000 »

Tak po urcitej odmlke sposobenou skomplikovanim schvalovacieho procesu (auto bolo rychlejsie vyrobene a dodane do SR, nez bol niekto schopny najst pero a podpisat objednavku), sa konecne viem podelit o prve fotky :ymhug:

Ready bude buduci tyzden \m/

Obrázek
Obrázek
Obrázek

PS: Kery trt povazoval za dobry napad dat na to vo fabrike Conti EcoContact gumy?! Nic horsie som zatial na aute nezazil! ~x(
Myslim, ze to bude chciet ritualne upalenie "drift" modom a prisaham, ze zimy sa nedoziju :-B 8-x
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27058
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od řidičBOB »

Na takové auto dát Eco gumy, by měl být trestný čin.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Odpovědět