Audi A4 B8

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Uživatelský avatar
970ka
Mistr volantu
Příspěvky: 876
Registrován: pon 25 dub 12:52
Bydliště: Plzeňský wenkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Audi A4 B8

Příspěvek od 970ka »

sniffless píše:Ještě bych se chtěl na něco zeptat, a nechci zakládat nové téma. Jsem člověk co musí mít auto fakt ve stavu 100% kdejaká blbost jde hned opravit, jako ty budíky. Auto jede krásně a lehoučko se s tím řadí, akorát na jedničku při rozjezdu sem tam cítím takové cukání jakoby ve spojce, není to že by auto cukalo ale spíš takové brnění, nevím čemu to přirovnat. Nevíte co by to mohlo být? Jinak na zpátečku uplně krásně se rozjede, i kvalty tam padají lehce. :)
Řekl bych,lamela,prostě až dáš spojkový set,bude pokoj.
Carrera S ,Tesla 3 Highland LR,Audi Q3 TSi, AR Stelvio 2,0T, MB SL ,Honda opice
epo_
Autoškolák
Příspěvky: 21
Registrován: sob 22 črc 23:23

Re: Audi A4 B8

Příspěvek od epo_ »

horsi synchron na jednotke
davidkom
Dítě v autě
Příspěvky: 1
Registrován: pon 23 lis 12:57

Re: Audi A4 B8

Příspěvek od davidkom »

sniffless píše:Zdravím, potřeboval bych poradit. Psal jsem už i na audi klub, al bez odpovědi, tak to zkusím zde. Koupil jsem si Audi a4 b8 2010 2.0 tdi. O chybě jsem věděl, ale teď bych si to chtěl dát do pořádku. Někdy mi na budíkách na tachometru a otáčkoměru vypadává podsvícení třeba rychlosti 20,30,40, 2,3 k rpm a někdy zase jinačí. Budíky i sem tam začnou problikávat, ale nikdy né celé, jen nějaké část. Když vypnu motor, a znovu nastartuji, tak to někdy pomůže. Párkrát mi i pomohlo otáčet s tím čudlem na na nastavení jasu podsvícení. Nevíte někdo čím by to mohlo být? Předem dík za odpovědi

zdravím podařilo se ti to vyřešit ? mám ten samý problém... Děkuji
Odpovědět