Volkswagen T3 a podobné + dílna v Praze?

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Vincentvega
Dítě v autě
Příspěvky: 1
Registrován: úte 24 říj 22:49

Volkswagen T3 a podobné + dílna v Praze?

Příspěvek od Vincentvega »

Nazdar všichni,

Asi budu působit jako totální exot a takovej ten typ nováčka, kterej jde svýma blbejma dotazama každýmu na nervy. No, a to vlastně asi jsem. Ale proč vám píšu. Nemám moc volnýho času a rád bych si koupil starší dodávku nebo motorku, dal jí trochu do pucu a použil jí na víkendové i prázdninové cestování. S tím, že si to představuju tak, že na ní budu pracovat o víkendech a po práci. Finance bych do ní hrnul postupně, z toho, co ušetřím.

Jenže jako správnej jouda jsem totálně mimo, a tak jsem přišel somrovat o rady. Protože myslím, že budete vědět co a jak, a budete celí diví to všechno po tisící pátý vysvětlovat. Ale k otázkám.

1. Co koupit? Chtěl bych do koupě vozidla vrazit kolem 20.000 Kč. Ha. Počítám s tím, že to bude spíš vrak, a klidně se nechám přesvědčit, ať ještě šetřím. Zatím pokukuju po starších Volkswagenech. Z těch úplně starých “baculatých” camperů jsem rezignoval, a jako kompromis beru VW T3.
Jenže kucí, to jsou auta třeba z roku 1987. Je blbost to kupovat? Může to vůbec třeba do města? A nesešrotujou mi to za rok? Za ty prachy se daj koupit i novější auta, ale to mě potom neláká.

2. Garáž a dílna. Doma garáž nemám a u našich je garáž na osobák, tam bych vjel dodávkou jenom jednou ne. Navíc to není dílna. Neznáte třeba v Praze nějakou dílnu / garáž, kam bych to za nějaký šmuclíky mohl postavit, a případně tam na tom i dělat? Bydlím na P6.

Předem díky za odpovědi, klasicky jezděte a kdybyste měl někdo ve stodole něco, na čem bych se mohl vyřádit, budu celkfm rád.

Zatím zdaros

Tomáš
epo_
Autoškolák
Příspěvky: 21
Registrován: sob 22 črc 23:23

Re: Volkswagen T3 a podobné + dílna v Praze?

Příspěvek od epo_ »

nemas moc volneho casu
nemas dielnu
nemas ani garaz
chces si to opravovat

slusne T3 isli cenovo pekne hore


za 20tis kc si na to kupis akurat tak pneu,vymenis naplne a nejako to rozhybes aby si to len netlacil


ach boze,tiez som mal volakedy 15 rokov a prvu vyplatu z brigady v ruke
Uživatelský avatar
eLzyx
Autoškolák
Příspěvky: 57
Registrován: pon 07 kvě 11:38

Re: Volkswagen T3 a podobné + dílna v Praze?

Příspěvek od eLzyx »

VW T3 za 20 neseženeš. Resp. ne s papírama a pojízdnou. Když budeš mít kliku, tak za 35-40t Kč. Ale tu samou částku do toho nasypeš.
Za 20 seženeš spíše T4 ...
Volvo S60 2.4T
VW T2
Uživatelský avatar
eLzyx
Autoškolák
Příspěvky: 57
Registrován: pon 07 kvě 11:38

Re: Volkswagen T3 a podobné + dílna v Praze?

Příspěvek od eLzyx »

jedna celkem použitelná T3 (byť na renovaci) za téměř 20 ... https://www.facebook.com/groups/vwbuscz ... 2550567197
Volvo S60 2.4T
VW T2
Uživatelský avatar
k86
Mistr volantu
Příspěvky: 790
Registrován: úte 10 kvě 07:36

Re: Volkswagen T3 a podobné + dílna v Praze?

Příspěvek od k86 »

Tak na tenhle zamer bych se velmi rychle vysral.

Jak na auto tak na motorku.
FFIIIC FL 2.0TDCI 110kw - Samochod firmowy
Mondeo 2012 1.6 Ecoboost 118kw
Odpovědět