BMW M3 e92

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Tommino
Autoškolák
Příspěvky: 46
Registrován: pon 20 čer 18:17

BMW M3 e92

Příspěvek od Tommino »

čau borci, zvažuji koupi jeté M3 e92. Respektive výměnu za A5 Sportback. Dnes jsem se byl dívat a ''projet'' v Renocaru v Brně, ale kdo to znáte, tak pouze kousek k letišti a zpět. Chce si to takový auto půjčit na den alespoň, abych se mohl rozhodnout, nemáte tam někdo známýho, nebo neznáte někoho s M3 e92? Když jsem si kupoval A5, tak mi prodejce dal vez čehokoliv auto od pátku do ponděli a nebyl problém, takže jsem docela zklamanej z BMW. Díky
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: BMW M3 e92

Příspěvek od mmira »

s M3 e92 ti moc neporadim, ale doporucil bych Renocaru se obloukem vyhnout. hlavne pak jejich servisu. obecne se ale obavam, ze ti M3 jen tak nekdo nepujci. slovy pana Bychla, chces M? si ho kup ;)
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Tommino
Autoškolák
Příspěvky: 46
Registrován: pon 20 čer 18:17

Re: BMW M3 e92

Příspěvek od Tommino »

Hm, tak to je u mě pan Bychl idiot. Není to jako zase bůhvíjaký auto, aby tohle mohl říkat a aby se nepůjčovalo, tohle je fakt možný asi jenom v u nás. Nekoupil bych ani svou stávající A5 SB, aniž bych si ji na den alespoň nepůjčil.
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: BMW M3 e92

Příspěvek od mmira »

pan Bychl neni idiot, jen proste zna trh a lidi. prijit a svezt se s M modelem, to by chtel kazdy druhy. idealne rus a rovnou odvezt za hranice. on je samozrejme pujcuje, ale jen proverenym lidem.

jinak tipuju, ze A5 SB budou mit u kazdeho prodejce, mozna s ruznymi motory, ale budou. M3 jako predvadecku ma ci mel snad jen ten Bychl. nejsem si jist, ale myslim, ze jen on ma autorizovany autosalon na prodej M modelu.
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
acer.t
Moderátor
Příspěvky: 794
Registrován: pon 07 úno 22:52

Re: BMW M3 e92

Příspěvek od acer.t »

Ještě bych zkusil zavolat do Stratosu v HK ..jsou další offiko M prodejna ;)
Bond007 píše:
premyslel jsem co uprimneho napsat... vyslo mi - jste vazne kurvy ;-)
PJ o 1M:
Na rovinkách jako by se ji nelíbilo, do zatáček se ale pokládá ochotněji než dámy z E55 do postele.
Tommino
Autoškolák
Příspěvky: 46
Registrován: pon 20 čer 18:17

Re: BMW M3 e92

Příspěvek od Tommino »

Tak možná není idiot, ale jestli má takovej přístup, tak nevím no....tobě se to líbí? V dnešní době snad jsou satelitní hlídání aut atd. a když mu tam necháš třeba svoje auto, okpčený doklady a nevím co....A5 možná mají všude, ale rozdíl v ceně tam zase takovej není, třea ceníková cena mýho auta byla 1.7 mil a nikdo s tím neměl vůbec problém. O kolik je dražší M3 o 200?
Uživatelský avatar
merlin
Porsche Expert
Příspěvky: 1127
Registrován: stř 16 úno 17:05
Bydliště: Bratislava

Re: BMW M3 e92

Příspěvek od merlin »

Je tu dost pozicovni ktore ti pozicaju M3, ale samozrejme to nie je zadarmo.
Spaste svet od ľudí ktorý ho chcú spasiť
Uživatelský avatar
acer.t
Moderátor
Příspěvky: 794
Registrován: pon 07 úno 22:52

Re: BMW M3 e92

Příspěvek od acer.t »

Tommino píše:čau borci, zvažuji koupi jeté M3 e92. Respektive výměnu za A5 Sportback. Dnes jsem se byl dívat a ''projet'' v Renocaru v Brně, ale kdo to znáte, tak pouze kousek k letišti a zpět. Chce si to takový auto půjčit na den alespoň, abych se mohl rozhodnout, nemáte tam někdo známýho, nebo neznáte někoho s M3 e92? Když jsem si kupoval A5, tak mi prodejce dal vez čehokoliv auto od pátku do ponděli a nebyl problém, takže jsem docela zklamanej z BMW. Díky
BTW: myslím, že v ČR se asi jen tak prodejce nenajde co by půjčil na víkend bazarovou M3 ;-)
Bond007 píše:
premyslel jsem co uprimneho napsat... vyslo mi - jste vazne kurvy ;-)
PJ o 1M:
Na rovinkách jako by se ji nelíbilo, do zatáček se ale pokládá ochotněji než dámy z E55 do postele.
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: BMW M3 e92

Příspěvek od mmira »

T: jsem dalek tomu, abych to hodnotil. jen vim, ze jedna vec je dat nekomu do ruky auto za 2M, jina auto s 400 k pod kapotou. M3 sice neni zadny supersport, ale i tak je potreba vedet, co za volantem delat. a tlacitko s napisem DTC je az moc na ocich
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Tommino
Autoškolák
Příspěvky: 46
Registrován: pon 20 čer 18:17

Re: BMW M3 e92

Příspěvek od Tommino »

Nepotřebuju si půjčit auto na víkend, nepatřím k těm, co jdou do salonu a chtěl se prostě projet jenom v autě. Chci si auto koupit. Ale rozhodně si teda nekoupím auto typu M3, abych se s ním projel 3 km a jenom rovně. Nepotřebuju to ani na víkend, stačí si to v 10 ráno vzít a v 5 vrátit, je to tak moc? Mně se to zdá úplně normální. Ani to nepotřebuju nějak extra nutně, jen jsem se prostě zeptal......je spousta zajímavejch aut - jinejch, kromě M3
Odpovědět