Golf iv 1.6 74kW AKL 1999

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
MartyGolf
Spolujezdec
Příspěvky: 2
Registrován: ned 21 kvě 09:28

Golf iv 1.6 74kW AKL 1999

Příspěvek od MartyGolf »

Zdravím, měl bych pár dotazů na znalejší. Předem bych chtěl říci, že muj problem je celkově specifický a nikde jsem nenašel přesnou odpověď, proto zakládám toto nové tema.

Auto špatně startuje- pokaždé nastartuje, ale musí se startovat s plynem. Teplota motoru nema na start vliv. Netáhne až do 3500ot. Cca., skáčou otáčky (hlavně na volnoběh), zlobí osvětlení stropu+kufru a dveří- někdy svítí, někdy ne.

Dle diagnostiky a přeměření vadná lambda sonda, kterou jsem vyměnil společně s teplotním čidlem. Pro jistotu jsem smazal po výměně chyby, ale se startem se chyby opět načtou, auto stále zlobí.

Chyby z diagnostiky (3):

00525 Lambda- sonda
-0
- přerušovaný

00537 Regulace pomoci lambda sondy
-0
- přerušovaný

00668 +30 napětí
-0
- trvale

Už fakt nevím, co s tím :D
Uživatelský avatar
970ka
Mistr volantu
Příspěvky: 884
Registrován: pon 25 dub 12:52
Bydliště: Plzeňský wenkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Golf iv 1.6 74kW AKL 1999

Příspěvek od 970ka »

Spousta lidí si pořídí čtečku,či diagnostiku chyb,ale chybí jim zkušenost s opravami aut.Neznamená,že když to napíše sondu ,že to bude tou sondou,je tam spousta jiných věcí a většinou to souvisí se sondou,ale také s další jinou vadnou součástkou a funkcí. Zkontroluj ukostření,to osvětlení na to ukazuje a může to mít vliv i na ty starty.Zajeď s tím za klukama,co opravují léta auta a uvidíš,že budou vědět,1,6 v Golfu je jednoduchý stroj
Carrera S ,Tesla 3 Highland LR,Audi Q3 TSi, AR Stelvio 2,0T, MB SL Cabrio,MB Sprinter,Honda opice, atd ...
MartyGolf
Spolujezdec
Příspěvky: 2
Registrován: ned 21 kvě 09:28

Re: Golf iv 1.6 74kW AKL 1999

Příspěvek od MartyGolf »

970ka píše:Spousta lidí si pořídí čtečku,či diagnostiku chyb,ale chybí jim zkušenost s opravami aut.Neznamená,že když to napíše sondu ,že to bude tou sondou,je tam spousta jiných věcí a většinou to souvisí se sondou,ale také s další jinou vadnou součástkou a funkcí. Zkontroluj ukostření,to osvětlení na to ukazuje a může to mít vliv i na ty starty.Zajeď s tím za klukama,co opravují léta auta a uvidíš,že budou vědět,1,6 v Golfu je jednoduchý stroj
Psal jsem, že se měřila i samotná odpojená sonda, takže to bude asi víc závad najednou..
Odpovědět