Audi a7 rok výroby vs Km

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
adam890
Dítě v autě
Příspěvky: 1
Registrován: stř 26 dub 16:43

Audi a7 rok výroby vs Km

Příspěvek od adam890 »

Zdravím,

Jsem tu nový, zaregistroval jsem se jen kvůli tomuto dotazu. Pokud by jste někdo měl odkazy na linky, kde se to už probíralo, mile rád uvitám :)

Prodávám svůj passat cc 2011 R line a kupuji Audi a7 do 1 mil kč. Ale co jsem se koukal na české nebo eu autobazary, jde za tuto cenu pořídit např 2012 - 50t km najeto, 2013 - 80t km, 2014 - 110t km. Můj dotaz z ní (vezmeme v potaz že historii si důkladně prověřím takže bez falšování km a roků výroby) , které auto bude méně náchylné na "rozsypání" tzn investice.
Slyšel jsem ,že u audi a7 nejčastěji odchází převodovka ( 11 tis euro ) a elektronika.
Které by jste zvolili vy? Starší ale méně najeto? Nebo novější a více najeto?
Bohužel 2 mil na úplně nové nemám, respektive musel bych pak jíst rohlíky.

Děkuji :-) B-)
honziss
Letec
Příspěvky: 3459
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Audi a7 rok výroby vs Km

Příspěvek od honziss »

Ja bych radsi bral mladsi auto s vyssim najezdem, bude vetsi pravdepodobnost ze jezdilo delsi trasy, min studenych startu, atd..
R4...258k
R3...261k
EV...264k
janjan
Mistr volantu
Příspěvky: 616
Registrován: čtv 18 úno 09:15

Re: Audi a7 rok výroby vs Km

Příspěvek od janjan »

slyšel kde? převodovka jaká? jaký motor chceš vlastně kupovat? na vzduchu nebo pružinách?

Ono se sice řekne A7, ale těch variant je taky dost a o převodovkách jsem "neslyšel" nic
Uživatelský avatar
970ka
Mistr volantu
Příspěvky: 884
Registrován: pon 25 dub 12:52
Bydliště: Plzeňský wenkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Audi a7 rok výroby vs Km

Příspěvek od 970ka »

Carrera S ,Tesla 3 Highland LR,Audi Q3 TSi, AR Stelvio 2,0T, MB SL Cabrio,MB Sprinter,Honda opice, atd ...
Odpovědět