Audi A3 8P

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Luke
Spolujezdec
Příspěvky: 6
Registrován: pon 30 kvě 05:16

Audi A3 8P

Příspěvek od Luke »

Ahoj, potřeboval bych poradit, chci si pořídit Á troječku, zatím nevím, s jakým motorem, ale vím, že benzín. Velmi by mě zajímalo, jak je to s auty před faceliftem a po faceliftu a jestli pasuje maska s nárazníkem 2005-2008 na auto 2003-2005???? Protože když se na auto dívám, tak se mi zdá, že kapota pro facelift masku je trošku více do kulata vyřízlá??? A taky by mě zajímalo který motor je ideální volba.. Chtěl bych 2.0fsi nebo 1.6fsi, tak kdo má zkušenosti s jízdou a se spotřebou.., tak prosím pište! Chtěl bych koupit rok 2004 a dát tam novou masku s nárazníkem, ale nevím, jestli to jde:( A ještě mi hodně lidí říkalo, ze motoru s přímým vstřikem vůbec neškodí, když do něj tankuju natural 95.. Takže spousta dotazů:) Budu velmi rád, když poradíte! @-)
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3970
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Audi A3 8P

Příspěvek od HondaMan »

V první řadě bych si rozmyslel jakoukoliv šílenou přestavbu. Pošetři a kup si poFL rovnou.
Přímovstřikovým benzinům N95 neškodí. Ale moc s ní nepojedou. Budou línější. Obzvlášť ta 1.6fsi, která nemá výkonu na rozdávání.

Nerozumím tužbě po prestižním hatchbacku, když chceš šetřit. Ale to je Tvá věc. :|
2.9T RWD
Uživatelský avatar
Luke
Spolujezdec
Příspěvky: 6
Registrován: pon 30 kvě 05:16

Re: Audi A3 8P

Příspěvek od Luke »

Tomu bych neříkal šílená přestavba:) Jenom tam prostě hodit nový nárazník, samozřejme kdyby nepasoval, tak nebudu nic vymýšlet, jako třeba borci, co se snaží napasovat na A3 masku z A8čky, k tomu nějaký brutální spoiler:-D...
Uživatelský avatar
Deli
Letec
Příspěvky: 3118
Registrován: stř 16 úno 15:41

Re: Audi A3 8P

Příspěvek od Deli »

Luke píše:A ještě mi hodně lidí říkalo, ze motoru s přímým vstřikem vůbec neškodí, když do něj tankuju natural 95..
Akorát to hůř pojede a bude mít horší zvuk, jinak asi nic :) A koupil bych 2.0, jinak neni asi o čem... :)
"Každý tančíme podle vlastní melodie." Charles Emerson Winchester III :)
Fordem tam, vlakem zpátky! ;;)
Uživatelský avatar
Luke
Spolujezdec
Příspěvky: 6
Registrován: pon 30 kvě 05:16

Re: Audi A3 8P

Příspěvek od Luke »

To Deli: Nevíš, jak je to se spotřebou u toho 2.0fsi?? Prý se s tím dá jezdit i za 7litrů..
Uživatelský avatar
d1.8t
Letec
Příspěvky: 1438
Registrován: čtv 17 úno 10:38

Re: Audi A3 8P

Příspěvek od d1.8t »

I pod 6.
RWD
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3970
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Audi A3 8P

Příspěvek od HondaMan »

2.9T RWD
Uživatelský avatar
Deli
Letec
Příspěvky: 3118
Registrován: stř 16 úno 15:41

Re: Audi A3 8P

Příspěvek od Deli »

Luke píše:To Deli: Nevíš, jak je to se spotřebou u toho 2.0fsi?? Prý se s tím dá jezdit i za 7litrů..
mimo město, s lehkou nohou, asi určitě :)
"Každý tančíme podle vlastní melodie." Charles Emerson Winchester III :)
Fordem tam, vlakem zpátky! ;;)
Uživatelský avatar
KoPP
Letec
Příspěvky: 1008
Registrován: sob 12 bře 14:14

Re: Audi A3 8P

Příspěvek od KoPP »

kombinace 8 není problém, pokud člověk jezdí jen trochu rychleji než okolí. šolich se s tím dá jet za 5-6 plná palba za 20...

dlouhodobou průměrnou s tím měl fafá v O2 kolem 8L.
Slow and serious
Odpovědět