Projektzwo

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Jsem
Autoškolák
Příspěvky: 31
Registrován: stř 19 čer 20:54

Projektzwo

Příspěvek od Jsem »

Chtěl bych se dozvědět od znalých něco víc o tomto projektu ( jak moc je unikátní?)...Mám možnost koupit VW Sharan TDI Projekt zwo tak bych se chtěl dozvědět více... Děkuji Pavel
Uživatelský avatar
maxie
Autoškolák
Příspěvky: 66
Registrován: ned 11 pro 10:56

Re: Projektzwo

Příspěvek od maxie »

To je Sharan prvni generace 1996-2000 předpokládám? Nic unikátního to v dnešní době není, spíš je unikátní, aby byl z těchto let ten Sharan po stránce interiéru, exteriéru a podvozku v dobrém stavu. Jediné, čeho bych se nebál, jsou právě motory TDI s rotačním čerpadlem 66 a 81 kW.
Ten projekt sám o sobě znamenal jen jiná světla, masku, nárazník/y ... zkrátka jen opticky
Jsem
Autoškolák
Příspěvky: 31
Registrován: stř 19 čer 20:54

Re: Projektzwo

Příspěvek od Jsem »

Děkuji za info...jsem právě na váškách...jestli mám koupit da se říct dobrý stav ...sem tam mailnka koroze...projektzwo nebo vonavku ktera stale neni k nalezení....
Uživatelský avatar
maxie
Autoškolák
Příspěvky: 66
Registrován: ned 11 pro 10:56

Re: Projektzwo

Příspěvek od maxie »

Těch voňavek je čím dál tím míň a spíš na takovou narazíš v Německu ještě po prvním majiteli, co to garážoval, ale taky bude třeba za 4tis€, ne-li víc.
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5483
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Projektzwo

Příspěvek od M.Z. »

U těchhle ročníků se rád sral bufík a tuším něco s táhly stěračů, ale na netu najdeš i přímo fórum.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Jsem
Autoškolák
Příspěvky: 31
Registrován: stř 19 čer 20:54

Re: Projektzwo

Příspěvek od Jsem »

Taky koukam ze když to tedy byl original projektzwo z vyroby tak je to auto nejak nižší ...jiné tlumice perovani nevim kazdopadne je nižší...Takze to nejsou jen opticke cetky ale i něco na podvozku...Rad bych chtěl zjistit co vse je jinak o proti seriovce...
Uživatelský avatar
maxie
Autoškolák
Příspěvky: 66
Registrován: ned 11 pro 10:56

Re: Projektzwo

Příspěvek od maxie »

Nic takového jako projektzwo z výroby neexistovalo.
Projektzwo byl pouze bodykit a většinou s tím individualisti rovnou dělali další tuning - na podvozku, soft, atd.
Projektzwo je/byl pouze úpravce, který se specializoval na VW.
Odpovědět