Opel Astra K

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Opel Astra K

Příspěvek od mattonecz »

To daj dnes asi všechny auta kvůli EU..
Jo to by bylo fajn :-)
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Michal220
Pan Řidič
Příspěvky: 206
Registrován: ned 21 kvě 12:57

Re: Opel Astra K

Příspěvek od Michal220 »

kvuli eu bych si predstavil 7kvalt pro snizeni otacek z 2900/pri 130 na treba 2200 tuplem u silnych motoru.(3ku mam do 160)
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Opel Astra K

Příspěvek od mattonecz »

Tak sme Astrickou zajeli do Spanelska. Celkove cca 4800km a spotreba dle PC 6.7, real bude tak 7.5.

Tam sme jeli nejdriv do provance, pak barcelona, pak valencie a pak Denia. Zpatky sem si dal 2200km v kuse a to uz nikdy zkouset nechci. Docela to slo az po nemecko, kdy to zacalo bejt kriticky, tak sem to v neomezenejch usecich bral 200, ale kdyz mi tam asi po 5 vjel kamion, tak sem zacal ubirat. Domu sme dorazili asi ve 4 45 a kdyz sem se ve 13 vzbudil, nemoh sem skoro vstat. Takhle sem v zivote vycerpanej nebyl.

Jinak Astricka nezklamala, cestou tam sme jeli FRA mimo placeny komunikace, takze sem si udelal rekordne nizkou spotrebu - 6.2, zpatky naopak v nemecku rekordne vysokou, asi 9.5. Pro srandu sem si vynuloval spotrebu, kdyz sem to chvili bral 200+ a bylo tam krasnych 16 :)

Ted budu cekat jestli zas nedorazi nejakej milostnej dopis z FRA nebo E, pac kdybych dodrzoval rychlost, pojedu domu tak o 2-3h dyl :D
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
steinhubl.oto
Dítě v autě
Příspěvky: 1
Registrován: stř 28 črc 17:38

Re: Opel Astra K

Příspěvek od steinhubl.oto »

Zdravim,
pripajam sa do diskusie do sekcie Astra K 2017 1.4 92kW s problemom svietiacej kontrolky systemu riadenia emisii.

Diagnostika poukazuje na chybu P0420,co je vraj slaba ucinnost katalyzatora.Bol som na STK na zmeranie emisii a vysledok o.k.

Motor na volnobehu drzi otacky,pri jazde nepocitovat ziadne sklbanie motora alebo znizenie vykonu.Spotreba dla palub pocitaca v meste cca 8.5L/100km mimo obce cca 6.7L/100km.Po vyresetovani chyby to vydrzi cca 20-30km a opatovne sa kontrolka rozviesti.Menil som obe lambda sondy+sviecky +vzduchov filter a uz som fakt v koncoch.Bol by som vdacny za odpoved k tejto teme, ak sa tu niekto s takouto zavadou stretol alebo pozna niekoho s podobnym problemou,a vedel by poradit nejake rozumne riesenie.
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Opel Astra K

Příspěvek od mattonecz »

Zdravim. Mas 5 let zaruku na motor takze hura do servisu
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2418
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: Opel Astra K

Příspěvek od Brus »

mattonecz píše:Tak sme Astrickou zajeli do Spanelska. Celkove cca 4800km a spotreba dle PC 6.7, real bude tak 7.5.

Tam sme jeli nejdriv do provance, pak barcelona, pak valencie a pak Denia. Zpatky sem si dal 2200km v kuse a to uz nikdy zkouset nechci. Docela to slo az po nemecko, kdy to zacalo bejt kriticky, tak sem to v neomezenejch usecich bral 200, ale kdyz mi tam asi po 5 vjel kamion, tak sem zacal ubirat. Domu sme dorazili asi ve 4 45 a kdyz sem se ve 13 vzbudil, nemoh sem skoro vstat. Takhle sem v zivote vycerpanej nebyl.

Jinak Astricka nezklamala, cestou tam sme jeli FRA mimo placeny komunikace, takze sem si udelal rekordne nizkou spotrebu - 6.2, zpatky naopak v nemecku rekordne vysokou, asi 9.5. Pro srandu sem si vynuloval spotrebu, kdyz sem to chvili bral 200+ a bylo tam krasnych 16 :)

Ted budu cekat jestli zas nedorazi nejakej milostnej dopis z FRA nebo E, pac kdybych dodrzoval rychlost, pojedu domu tak o 2-3h dyl :D
spanelsko mam strasne rad, cele to pobrezi, kde jsi jel znam, ale autem odsud uz by se mi tam nechtelo. byl jsem v barcelone autem v roce 2002, dnes bych do toho uz nesel, by mi upadla prdel a taky by mi jeblo ze vsech tech omezeni a mereni.
Pravda vyděsí
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Opel Astra K

Příspěvek od mattonecz »

no tech 2200km zpet v kuse bylo psycho. navic v astre. ale tam sme jedli 1200 a zastavili na 3 dny v provance a pak popojeli do barcy/valencie/denie, takze pohoda.

letos sme leteli do alicante a pucovali auto. predtim malaga a auto.

ale pristi rok bych si to zase dal autem s tou francii :)
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Odpovědět