Porsche - vse o sportovnich modelech

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2802
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Porsche - vse o sportovnich modelech

Příspěvek od jarka »

MZ: tak ať slouží, je to nádhera.
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Eda
Mistr volantu
Příspěvky: 530
Registrován: úte 10 kvě 11:14

Re: Porsche - vse o sportovnich modelech

Příspěvek od Eda »

Gratulace!
M140i
Honda PCX
Civic 1.4i
ex e36 328i
jerry
Letec
Příspěvky: 3346
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Porsche - vse o sportovnich modelech

Příspěvek od jerry »

řidičBOB píše: sob 13 led 07:58 Jak říkával můj kamarád, který už není mezi námi: sny jsou od toho, abychom je snili. Mají zůstat nesplněné.
Plní se přání.
Ale tohle auto, to je sen, který se splní jen pár klukům ;)
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5485
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Porsche - vse o sportovnich modelech

Příspěvek od M.Z. »

Dneska první cesta a rovnou z Mělníka (tam jsme to dotáhli na podvalu) jako sehnat pneuservis na přezutí kol s centrální maticí (utahuje se na 600Nm), je nadlidský úkol, raději jsem si hned objednal vlastní vercajk, jen za přehození kol (bez přezutí) 1650,- :-B

Samozřejmě jsem byl ze všeho paf, je tam hrůza funkcí a až za cca 20km jsem si uvědomil, že to má i 7.stupeň :D Zpřevodování je za mě super, záběh doporučují točit do 4000 ot./min, což u 911 není žádné velké odříkání. Na 7.st. 3000ot. 200km/h, 4000ot 250km/h :ymblushing:

Posez je geniální, zvuk motoru na dnešní poměry parádní, jen proti M2 vůbec nestřílí a nebublá. Většinu cesty byl tempomat na 160 tacho (na zimních kapku proměřuje) a domů jsem dojel za 11,2l. A lidi tomu docela ochotně uhýbají.

Vyzkoušel jsem si i poslední 4km domů na sněhu a žádný problém, ledový kopec vylítla jak čtyřkolka, prostě taková výkonnější Š120 :ymhug:
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
vasco
Letec
Příspěvky: 1682
Registrován: čtv 17 úno 11:38

Re: Porsche - vse o sportovnich modelech

Příspěvek od vasco »

Bublání a střílení tam je, režim sport (u tebe asi i sport plus) a trošku to točit. Pak to při ubrání plynu krásně prská... až mě vlastně překvapilo, jak moc. A není to tak přepíčené, jak u G80 třeba...

Já mám dlouhodobou kolem 14l, ale to je tím, že jezdím hlavně krátké trasy, když jedu dálku a nehoním to, tak to jde klidně k 8-8,5/l100, což v kombinaci s 90l nádrží, je úplná pecka.
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5485
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Porsche - vse o sportovnich modelech

Příspěvek od M.Z. »

Hele určitě se sejdeme a dáš mi školení :) měl jsem sport plus a hlučný výfuk, nic jsem nezaznamenal... a dost bojuju s připojováním mobilu, mám tam účet a neustále to po mě chce přihlášení a znovu mi aktivuje soukromý režim, jsem z toho jelen.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
vasco
Letec
Příspěvky: 1682
Registrován: čtv 17 úno 11:38

Re: Porsche - vse o sportovnich modelech

Příspěvek od vasco »

Jasný, mrknem na to :) Mi to všechno funguje dobře i s appkou v telefonu... ale je pravda, že ze začátku jsem se s tím taky natrápil.
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1388
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: Porsche - vse o sportovnich modelech

Příspěvek od Předseda »

tywe vasca pamatuju s Golfem IV 55kW a teď jezdí Porsche.. že by ty džusy tolik vydělávaly? No možné to je... :D
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2552
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Porsche - vse o sportovnich modelech

Příspěvek od Vrooom »

200 Km/h na 3000ot - hustý :D. Vypnul jsi na sněhu i stabilizaci? ;-)
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5485
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Porsche - vse o sportovnich modelech

Příspěvek od M.Z. »

Ano, ale jen napůl, ještě se bojím
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Odpovědět