Porsche - vse o sportovnich modelech

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Porsche - vse o sportovnich modelech

Příspěvek od pavproch »

Já právě konfiguroval GT3 .... ale je to stejně jedno.... 4.4 je totiž skoro přesně 3x tolik, co bych byl ochoten (mentálně) dát za auto (1.5)....
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2540
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Porsche - vse o sportovnich modelech

Příspěvek od Vrooom »

Vydelavat 10 micu rocne tak bych si to klidne koupil, to by me asi netrapilo, stejne bych nevedel co s prachama.
Uživatelský avatar
lukaash
Spolujezdec
Příspěvky: 8
Registrován: úte 27 zář 15:43
Bydliště: Chomutov

Re: Porsche - vse o sportovnich modelech

Příspěvek od lukaash »

997.2_001.jpg
mmira píše:tak jsem to v nedeli vytahl z garaze a vcera vzal provetrat na nasi zdejsi smycku.

potvrdilo se, ze na dobre si clovek zvyka rychle, takze uz jsem z toho nebyl tak paf jako pri prvni jizde. na jednu stranu uz mi to v primce prislo pomale, ovsem obecne je to velice rychly povoz.

je to tak neskutecne rychle, ze z toho mam strach. nejsem tak velky strelec, tak s tim vlastne ve spickach nejedu o tolik rychleji, jako s cimkoliv jinym. jen v zatackach v zavislosti na profilu i o 30 km vic nez treba drive s M3. velkou roli na tom hraji ty semislicky, protoze co si na nich clovek muze dovolit, to jsem dosud nezazil.

pri rizeni v tom ma clovek pocit velke motokary, v podstate se to nenaklani, pri brzdeni se tomu neutapi predek, v 90 s tim clovek muze jet utazeny slalom aniz by to melo sebemensi tendence k pretacivosti jak to znam z M3.

jo, ma to super zvuk, jezdi to za 19. nejake dotazy?

Podobné překvapení a nadšení z řízení jsem poprvé zažíval před rokem :-) Oproti předchozí e85 3,0i je nynější 997.2 C2S pohodlnější, ale zároveň nesrovnatelně přesná a brzdící. Jen mi přijde, že v nízkých rychlostech jedu rychleji, než ukazuje tachometr, občas se s tím vysloveně loudám ... přesný opak je ve vysoké rychlosti, 200 nebo 280, není v tom zásadní rozdíl.
HOUZJ5AJ
Řidič začátečník
Příspěvky: 159
Registrován: stř 11 črc 13:45

Re: Porsche - vse o sportovnich modelech

Příspěvek od HOUZJ5AJ »

Zdravím, máte zkušenost jakou lze získat slevu při koupi nového Porsche, konkrétně zvažuji Macan? Myslím objednávka noveho vozu do výroby, ne skladovka. Lze čekat něco obdobného jako u BMW, tj. třeba i 20 %? Předem dík za zkušenosti.
4.4 V8 390 kW, 5.0 V8 338 kW
Uživatelský avatar
970ka
Mistr volantu
Příspěvky: 876
Registrován: pon 25 dub 12:52
Bydliště: Plzeňský wenkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Porsche - vse o sportovnich modelech

Příspěvek od 970ka »

20% ? to tedy pochybuju
Carrera S ,Tesla 3 Highland LR,Audi Q3 TSi, AR Stelvio 2,0T, MB SL ,Honda opice
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Porsche - vse o sportovnich modelech

Příspěvek od honziss »

Kolik by se tak cca dalo vyhadat na nejakyho zakladniho caymana do vyroby?
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Sajmik
Řidič začátečník
Příspěvky: 137
Registrován: sob 19 lis 09:03

Re: Porsche - vse o sportovnich modelech

Příspěvek od Sajmik »

HOUZJ5AJ píše:Zdravím, máte zkušenost jakou lze získat slevu při koupi nového Porsche, konkrétně zvažuji Macan? Myslím objednávka noveho vozu do výroby, ne skladovka. Lze čekat něco obdobného jako u BMW, tj. třeba i 20 %? Předem dík za zkušenosti.
Jen nákupem v Reichu ušetříš nějakejch 8-9% (6-7% pokud jsi plátce). A zajímavou cenu bys mohl dostat na starej Macan, pokud jde ještě zadat do výroby. Na ten facelift bych toho moc nečekal.
Uživatelský avatar
970ka
Mistr volantu
Příspěvky: 876
Registrován: pon 25 dub 12:52
Bydliště: Plzeňský wenkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Porsche - vse o sportovnich modelech

Příspěvek od 970ka »

Koukám,že nakonfigurovat nelze teď nic,koupil bych si nějaký zánovní kus někde u Porsche,jsem to teď udělal taky,ať si ty nový s fitrama strčí někam... :-)
Carrera S ,Tesla 3 Highland LR,Audi Q3 TSi, AR Stelvio 2,0T, MB SL ,Honda opice
HOUZJ5AJ
Řidič začátečník
Příspěvky: 159
Registrován: stř 11 črc 13:45

Re: Porsche - vse o sportovnich modelech

Příspěvek od HOUZJ5AJ »

Právě jsem přemýšlel, jestli Macan nevzit zánovní, i když ve verzi S benzin asi nebude takový výběr. Úplně ideálně by se mi líbilo Turbo, ale to je cenově mimo a 4 laufy má i verze S :) což je jeden z důvodů proč se mi dost líbí. I oproti zvazovanemu BMW X3 /4 M40i (kde ale na nové dostanu prakticky stejnou slevu jako na zánovní... A taky by tolik neprovokovalo... ). Díky za rady. Jen doufám, že nakonec z rozumu neskončím opět u dieselu :)
4.4 V8 390 kW, 5.0 V8 338 kW
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Porsche - vse o sportovnich modelech

Příspěvek od řidičBOB »

No pain, no gain.
Vespa time \m/
Odpovědět