Porsche - vse o sportovnich modelech

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
petris
Řidič začátečník
Příspěvky: 134
Registrován: stř 16 úno 19:23

Re: Porsche - vse o sportovnich modelech

Příspěvek od petris »

970ka píše:Měl jsem 911 4x4 přes 3 roky a je pravda,že byla opravdu stabilní .Pak jsem měl čas Carreru 2 a třeba co jsem si mohl před tím dovolit na mokru,tak pak jsem musel slevit,abych si nerozbil hubu.Auto se prostě chovalo jinak,jak píše Pjanda.Mě vyhovovala spíš ta čtyřkolka,ne kvůli trakci,ta je u dvoukoly dostatečná,ale nebyla tak záludná.

Tak to je přesně to, co bych chtěl - aby bylo co nejméně záludné a odpustilo víc chyb.
Uživatelský avatar
pjanda
Administrátor
Příspěvky: 3001
Registrován: ned 06 úno 13:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Porsche - vse o sportovnich modelech

Příspěvek od pjanda »

A co se jej radeji naucit poradne ovladat? ;) Zaludnost Porsche je mytus vyvolany krovackymi ridici. 911 ve sve dnesni podobe odpusti velmi mnoho, navic jsou tu elektronicti pomocnici, kteri pripadne vyresi zbytek. Touzit z duvodu nezaludnosti po kombinaci P911 + ESP + 4x4, to je jak touzit po sexu s dvema prezervativy.

Ty obavy jsou zkratka naprosto zbytecne, zkuste si to a uvidite :)
Milovník starých pořádků.
Skanz3n
Uživatelský avatar
merlin
Porsche Expert
Příspěvky: 1127
Registrován: stř 16 úno 17:05
Bydliště: Bratislava

Re: Porsche - vse o sportovnich modelech

Příspěvek od merlin »

Cez to vsetko je vecsina (aspon u nas) Porsche 911 predavana ako 4x4, podla mna to nie je ani tak strachom ale ked uz niekto investuje tolko financii do auta tak preco by nemal mat stvorkolku...
Spaste svet od ľudí ktorý ho chcú spasiť
Uživatelský avatar
pjanda
Administrátor
Příspěvky: 3001
Registrován: ned 06 úno 13:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Porsche - vse o sportovnich modelech

Příspěvek od pjanda »

Protoze tomu autu vice ubira nez pridava, to uz tu nejakou chvili resime :)

Jinak jsem presvedcen, ze to (i obliba xDrive apod.) je dana obecnou "ostrakizaci" zadokolek v poslednich letech jako neceho ohromne nebezpecneho...
Milovník starých pořádků.
Skanz3n
Uživatelský avatar
merlin
Porsche Expert
Příspěvky: 1127
Registrován: stř 16 úno 17:05
Bydliště: Bratislava

Re: Porsche - vse o sportovnich modelech

Příspěvek od merlin »

To je ako MB S Class sa uz bez 4.matic skoro nepredava. Ale musim priznat ze toto je jeden z mala modernych trendov ktory mi nevadi ;)
Spaste svet od ľudí ktorý ho chcú spasiť
Uživatelský avatar
petris
Řidič začátečník
Příspěvky: 134
Registrován: stř 16 úno 19:23

Re: Porsche - vse o sportovnich modelech

Příspěvek od petris »

pjanda píše:A co se jej radeji naucit poradne ovladat? ;) Zaludnost Porsche je mytus vyvolany krovackymi ridici. 911 ve sve dnesni podobe odpusti velmi mnoho, navic jsou tu elektronicti pomocnici, kteri pripadne vyresi zbytek. Touzit z duvodu nezaludnosti po kombinaci P911 + ESP + 4x4, to je jak touzit po sexu s dvema prezervativy.

Ty obavy jsou zkratka naprosto zbytecne, zkuste si to a uvidite :)
Naucit se ji poradne vodit je samozrejme logicky krok. Jde o to, ze by tim jezdili i osoby nemajici nejake vetsi ambice co se tyce zlepsovani ridicskych schopnosti :) A tam by mohla byt 4kolka uzitecna. Ono nakonec bude nejspise pristoupeno ke kompromisnejsimu reseni typu S5. No uvidime :)

Sex se dvema prezervativy.. :D .. no ono je to nekdy lepsi, nez nemit zadny ;)
Uživatelský avatar
merlin
Porsche Expert
Příspěvky: 1127
Registrován: stř 16 úno 17:05
Bydliště: Bratislava

Re: Porsche - vse o sportovnich modelech

Příspěvek od merlin »

Len taka zaujimavost, viete ze existoval prototyp P911 ako translaxe? Ten prototyp bol skoro na nerozoznanie od klasickej 911 len mal trochu vyzsiu prednu kapotu, ale ak nemal clovek vedla na porovnanie klasicku verziu skoro to ani nepoznal. V predu bol klasicky Boxer motor a v zadu prevodovka z P944.
Spaste svet od ľudí ktorý ho chcú spasiť
Uživatelský avatar
metaljohn
Mistr volantu
Příspěvky: 553
Registrován: stř 16 úno 17:05
Bydliště: Svitavy/M. Boleslav

Re: Porsche - vse o sportovnich modelech

Příspěvek od metaljohn »

A proč se to nedostalo do série? Kvůli tradici 911 s motorem vzadu?
MX-5 NB 10th AE, ex BMW E46 323i
Reese
Pan Řidič
Příspěvky: 332
Registrován: stř 16 bře 20:15

Re: Porsche - vse o sportovnich modelech

Příspěvek od Reese »

Mě P.Janda 911 svezl a musím uznat, že trakce toho auta je absolutně neuvěřitelná. Kdybych si dovolil dát tolik plynu v takovým místě v BMW, okamžitě letím bokem a i kdybych to udělal z poloviy a o 10 metrů dál, budu to rovnat rukama nohama. Tohle nejenže neujede, to ani není nervózní, to se prostě zakousne a drží. Žádná záludnost se nekonala ani při zacházení, kterýho je málokdo schopen, takže bát se toho v případě normálního ježdení? BMW dokáže být záludný, ale tohle mi tak nepřišlo.

Se 4x4 nemám žádnou zkušenost a je možný, že to je ještě lepší. Ale už 4x2 bylo co do trakce evidentně tak dobrý, že to ani nikdo normální nevyužije.
Uživatelský avatar
d1.8t
Letec
Příspěvky: 1438
Registrován: čtv 17 úno 10:38

Re: Porsche - vse o sportovnich modelech

Příspěvek od d1.8t »

model? Sucho, voda nebo sníh?
RWD
Odpovědět