Porsche - vse o sportovnich modelech

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5475
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: BMW Divize

Příspěvek od M.Z. »

Tak nám tajnůstkáři aspoň nahoď nějaké foto. Jaký rok, výkon atd. Děláš, jak by sis koupil fabku.

Samozřejmě taky gratuluju k pořádné káře.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: BMW Divize

Příspěvek od mmira »

hele, ona je to obycejna Carrera S se slusnou vybavou, zadna GT3 4.0. 355 k na 1350 kilo. idealni auto na okresky, zadna okruhovka.

foto nemam. dovezl jsem to na konci minuleho tydne, odstavil na dvore a od te doby na to v podstate nemel cas. vyfotit to me nenapadlo a jelikoz jsem odjety, ani to nevyfotim.

z cesty, kdy jsem to vezl domu, si moc nepamatuju. vyrazel jsem v 1 v noci z opacneho konce republiky. jen vim, ze to jednu chvili melo na tachometru 283 a prisel jsem si pritom jak pri 220 v M3.
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
jerry
Letec
Příspěvky: 3343
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: BMW Divize

Příspěvek od jerry »

Gratulace. Až budeš doma, nahoď foto a později i dojmy.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2549
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: BMW Divize

Příspěvek od Vrooom »

Teda zrovna 911 bych cekal vsechno, je ne prijemnou za vysoke rychlosti s tim lehkym predkem. Jsem zvedavy do budoucna, precijen 911 asi pri chybe klepne pres prsty o dost durazneji nez M3 coz je asi naopak prototyp hodnyho auta.
911T
Mistr volantu
Příspěvky: 559
Registrován: úte 06 pro 17:14

Re: BMW Divize

Příspěvek od 911T »

Zjavne si v porsche moc neodjazdil. Ta zatazena zadna naprava ma naopak gripu na rozdavanie oproti M3. 997 uz zdaleka nema tie vrtochy starych modelov. Ono to treba skusit a nic ine nebudes chciet. ;)
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5475
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: BMW Divize

Příspěvek od M.Z. »

Mám obavu, že zkušenost se rovná 0 :D
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
MadJoe
Řidič začátečník
Příspěvky: 132
Registrován: úte 13 led 09:43

Re: BMW Divize

Příspěvek od MadJoe »

Souhlas, cokoliv 997 a dále hlavně už netresá přes prsty.
Navíc 911 má tolik trakce, že je až občas "nudná" pakliže nejde o GT verzi apod, která má více koní.
Gratulace k novému autu, Porsche jsou srdcovka :x Buď se zamiluješ, nebobudeš nenávidět, nic mezi tím :)
Vrooom>911 je ve vysokých rychlostech stabilní. Více než M3 :-D A strašně zkresluje rychlost. Vyzkoušej ;)
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: BMW Divize

Příspěvek od mmira »

dovoluji si navrhnout debatu presunout do spravneho vlakna, tedy k Porschim
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Porsche - vse o sportovnich modelech

Příspěvek od mmira »

ad prvni jizda v 997 - fakt si to moc nevybavuji, jel jsem to v polospanku, ale na druhou stranu to svedci o tom, ze to nebyl zadny adrenalin. 350 km, z toho cca pulka po okreskach, zbytek D1, kde se kvuli uzavirkam v podstate jelo pomaleji, prumerna rychlost 126, spotreba 13.

po par km jsem si prisel, ze s tim autem jezdim veky. co si vybavuji, je to, ze to ma super brzdy, excelentni razeni, nejlepsi rizeni co jsem zazil a do zatacek se to sklada jako povestna motokara. svuj podil na tom samo budou mit semislicky, ktere to ma obute.

vice az nekdy za dlouho, nejdrive se za volant dostanu tak za 10 dni.
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
MadJoe
Řidič začátečník
Příspěvky: 132
Registrován: úte 13 led 09:43

Re: Porsche - vse o sportovnich modelech

Příspěvek od MadJoe »

Tak šup s tím na NS, tam to může zajet něco slušného, 997 C2S už je celkem slušné nářadí :)
Odpovědět