Porsche - vse o sportovnich modelech

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Porsche - vse o sportovnich modelech

Příspěvek od Snowman000 »

Vrooom píše:Treba tohle GTS :x (cena uplne silena ...)

Obrázek
https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/deta ... e0059cf76c
:x
Ale za tu cenu...ufff...aj keby som na to mal, tak bych za to tolko fakt nedal =((
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Porsche - vse o sportovnich modelech

Příspěvek od pavproch »

Já dyž sem uvažoval o Ferdinandovi, tak sem měl nakonfigurovanýho Kajmana GTS 4,0 jen lehce přes dva míče (vč. DPH - po slevě od prodejce), sem nenáročný. :D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Porsche - vse o sportovnich modelech

Příspěvek od pavproch »

Ta zmínka tady o Kajmanu GTS mi fčera večur nasadila bróka do hlavy (sem se zamýšlel, esli rozhodnutí "ne" bylo správné, dyž žijeme jen jednou, že...) A vrtalo mi to f palici dost, no. Neska sem ale sednul do brambora2 a ..... už mě to zase přešlo, já bych opravdu ty (dnes povinné) pičičandy nesnesl.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2539
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Porsche - vse o sportovnich modelech

Příspěvek od Vrooom »

pavproch píše:Ta zmínka tady o Kajmanu GTS mi fčera večur nasadila bróka do hlavy (sem se zamýšlel, esli rozhodnutí "ne" bylo správné, dyž žijeme jen jednou, že...) A vrtalo mi to f palici dost, no. Neska sem ale sednul do brambora2 a ..... už mě to zase přešlo, já bych opravdu ty (dnes povinné) pičičandy nesnesl.
Jaky? Tohle je postaveny na uz dost "stare" platforme, tam asi moc modernich veci nebude. (ze jde koupit bez nejakych lane assist, vypinaci start stop apod. ?!)
https://www.autoforum.cz/testy-aut/test ... te-na-911/

Ale za 2 mega mi to prijde tak nejak odpovidajici :-)
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Porsche - vse o sportovnich modelech

Příspěvek od pavproch »

Povinný SS, e-call, EURo6 atd.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2800
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Porsche - vse o sportovnich modelech

Příspěvek od jarka »

Pro pavprocha tak Morgana, kvalitní dřevo, trochu plechu a sem tam funkční otáčkoměr, páč auto z Anglie :) (ale tomu jeho pohledu rozumím).
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Jedi
Autoškolák
Příspěvky: 50
Registrován: čtv 10 pro 12:16

Re: Porsche - vse o sportovnich modelech

Příspěvek od Jedi »

Vlastne tak ako pise Vroom, 982 je uz celkom stara platforma a to auto je krasne mechanicke, bez kravin, ktore su u konkurencie uz standardom. Mechanicke budiky, s manualom mechanicky LSD (PTV), ziadne asystenty, dokonca standardny tempomat len za priplatok (radarovy len s PDK), 2 rozne bixenony na vyber, LED svetla len s prednou kamerou (high-tech, ktory mi k tomu moc nepasuje). To auto sa da postavit krasne „oldschoolovo”, pre mna optimalna konfiguracia sa zmestila do 110% ceny zakladu. Jedine, co tam s priplatkov budem mat (a nemam v sucasnej 15-rocnej 130i), je Apple CarPlay ;)
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1872
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: Porsche - vse o sportovnich modelech

Příspěvek od Zajda »

Nějak tu motáte dohromady řadu 981 vs aktuální 781.
A Pavproch ve svém fundamentalismu nedokáže docenit, že kombinace 4litrové atmosféry s manuálem je v dnešní době neskutečný majstrštyk lidí, co to dokázali protlačit do výroby. Něco jako loučení, po rozebrání plánované produkce už prostě šmytec. Stopstart a ecall jsou věci co tě odradily od koupě? Záležitosti co jdou SW odstavit? To ti fakt nežeru :)
《》
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Porsche - vse o sportovnich modelech

Příspěvek od Snowman000 »

Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Porsche - vse o sportovnich modelech

Příspěvek od M.Z. »

Zajda píše:Nějak tu motáte dohromady řadu 981 vs aktuální 781.
A Pavproch ve svém fundamentalismu nedokáže docenit, že kombinace 4litrové atmosféry s manuálem je v dnešní době neskutečný majstrštyk lidí, co to dokázali protlačit do výroby. Něco jako loučení, po rozebrání plánované produkce už prostě šmytec. Stopstart a ecall jsou věci co tě odradily od koupě? Záležitosti co jdou SW odstavit? To ti fakt nežeru :)
Přesně, hezky jsi to vystih
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Odpovědět