Porsche - vse o sportovnich modelech

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Spectral
Mistr volantu
Příspěvky: 788
Registrován: ned 09 říj 08:19

Re: Porsche - vse o sportovnich modelech

Příspěvek od Spectral »

Stepan: Skvěle napsáno. Připadá mi zcela nepatřičné (a hyenistické) kecat otci do toho, jak má nebo nemá utratit své těžce vydělané peníze (jen proto, že já jako budoucí dědic mám odlišnou představu o využití těch peněz).
Co naopak alespoň maličko chápu, jsou obavy členů rodiny z důvodu obav o život/zdraví dotyčného. A tak trochu si myslím, že to je hlavní důvod u pavprochů. Že prostě mají o taťku/manžela strach, že by ve svém věku a zdravotním stavu nemusel tak rychlé auto v nějaké krizovce ukočírovat a preferují méně šťastného pavprocha naživu, než šťastného pavprocha v Caymanu omotaném o strom. Nebo alespoň této verzi chci věřit, protože jinak by to bylo fakt smutné.
:ar!
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1944
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Porsche - vse o sportovnich modelech

Příspěvek od Lachende Bestien »

Sice nelze z ničivých dopadů workoholismu na své zdraví činit primárně zodpovědným nikoho jiného než pana podnikatele, ale aby mu pak díky jeho nemírné obětavosti v honbě za hmotou v maximální vatě a luxusu žijící rodina povýšeně diktovala, jakým způsobem má vynakládat své finanční prostředky, to už dokáže strávit jen asi velmi liberálně progresivně submisivní feminista. :-??
Ale k topiku - emanuelní převody u kajmana působí fakt nepatřičně, 130+ na dvojku a 190+ na trojku?
Kde to má aktivní řítič využít, a navíc, je mu k dispozici dost krouťáku v nižších otáčkách u atmosféry?
A pokud se nemýlím, pékádéčko od porše je považováno za vrchol v oblasti automatů, takže není moc co řešit.

Jinak pokud kajman nadřízené rodinné radě připadá moc nákladný, navrhuju něco výrazně levnějšího, nabízí se třeba taková Hayabusa turbo, která je k provětrání plešky jako dělaná. ;)
S americkým svazem na věčné časy a nikdy jinak!
SS americké - náš vzor!
Válka je mír!
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16373
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Porsche - vse o sportovnich modelech

Příspěvek od pavproch »

@spectral: toho sem se bál já, ne oni. Myslím, že hlavním důvodem NE u nich byla "zbytečnost"/marnotratnost.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5455
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Porsche - vse o sportovnich modelech

Příspěvek od Stepan »

Barák i fabriku máš splacený, děcka si dokázal dokopat do dospělosti, prachy na účtě ležej.
I kdybys dostal pocit, že si s nima chceš topit v krbu, tak to rozhodně neni marnotratný. Respektive nerozumím, proč bys vlastně neměl / nemohl rozhazovat na všechny strany jak uznáš za vhodný. Já se ještě krotím, čekají mě osobní výdaje. Dům, děti, na firmě potřebuju investovat...
Ale v Tvý pozici?
Rakev nemá kapsy.

A add kočírování -> To je slabá výmluva. Nikdy jsem s tebou nejel, ale pokud se absolutně nevymykáš všemu co znám, tak stejně nejezdíš na limit auta, ale na ten svůj. Tzn. Cayman bude hezčejc zatáčet, dělat lepší brm brm, budeš rád, že ho máš, ale stejně rychlejc nepojedeš. A kdyby došlo na nejhorší, tak v autě se střechou se bourá o dost líp než v neckách... \:D/
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16373
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Porsche - vse o sportovnich modelech

Příspěvek od pavproch »

Já už mám (s těmi penězi na firemním účtě) jiné plány.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5455
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Porsche - vse o sportovnich modelech

Příspěvek od Stepan »

Tak hlavně aby ti ty jinačí plány udělali stejnou radost, jako ten Cayman. Pak je na světě vše v pořádku :ymhug:
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16373
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Porsche - vse o sportovnich modelech

Příspěvek od pavproch »

Doufám, že jo. Aspoň trochu.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5485
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Porsche - vse o sportovnich modelech

Příspěvek od M.Z. »

pavproch píše: ned 24 pro 13:24 @spectral: toho sem se bál já, ne oni. Myslím, že hlavním důvodem NE u nich byla "zbytečnost"/marnotratnost.
tak jako marnotratnost já vidím ty neustálé a nesmyslné výdaje za servisy aut, kdes už možná jednoho kajmana nechal...
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16373
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Porsche - vse o sportovnich modelech

Příspěvek od pavproch »

No, asi celého ještě ne, ale pořádný kus jo. Ale mito neva, je to (narozdíl od nového auta) okamžitý náklad pro firmu.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5455
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Porsche - vse o sportovnich modelech

Příspěvek od Stepan »

Dyť u auta se ti taky můžou odpisy víceméně shodnout s cashflow...
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Odpovědět