Porsche - vse o sportovnich modelech

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
denis
Pan Řidič
Příspěvky: 254
Registrován: ned 30 čer 17:17

Re: BMW Divize

Příspěvek od denis »

PP: nevadilo by Ti odstupňovanie prevodovky Caymanu? Viem, že Z4 a 330xi dostali kratší stály prevod, o súčasnej 330i neviem
Cayman GTS max rýchlosti na dané stupne pri necelých 8000rpm:
1. 80
2. 130
3. 185
4. 230
5. 275
6. 325

Tj prevodovka je ladená skôr na 200+, čo nemusí zodpovedať Tvojmu použitiu..? Pri bežnejších rýchlostiach mimo diaľnic by to bolo väčšinou iba 1-2-3
Suzuki Swift Sport 1.6 5D ZC32S
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16374
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Hmmm, čistě teoreticky ("nic nebude") by to vadilo dost, ale věřím, že Drexler nebo někdo jiný z Říše bude mít zkrácené diffy i pro Porše.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
francis
Mistr volantu
Příspěvky: 531
Registrován: sob 26 bře 01:07

Re: BMW Divize

Příspěvek od francis »

Ze mu to furt zerete
Mirek
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16374
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Hele, já to s tím Caymanem myslel naprosto vážně (není to otázka peněz, těch je dost na "hejno" kajmanů), bohužel sem ale nedostal souhlas a znova o něj už prosit nebudu.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1944
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: BMW Divize

Příspěvek od Lachende Bestien »

Tak to vypadá, že zkratka pp dostává další význam. :p
S americkým svazem na věčné časy a nikdy jinak!
SS americké - náš vzor!
Válka je mír!
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5485
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: BMW Divize

Příspěvek od M.Z. »

pavproch píše: ned 17 pro 14:58 Hele, já to s tím Caymanem myslel naprosto vážně (není to otázka peněz, těch je dost na "hejno" kajmanů), bohužel sem ale nedostal souhlas a znova o něj už prosit nebudu.
Jsou věci mezi nebem a zemí, kterým normální smrtelník (např. já) nemůže porozumět, jiné vysvětlení nemám.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1944
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: BMW Divize

Příspěvek od Lachende Bestien »

Cesty páně jsou nevyzpytatelné. :p
Jinak předpokládám, že vám něco budou říkat pojmy jako je dělba práce (jeden peníze vydělává, druhý rozhoduje o jejich utrácení) nebo dominance a submisivita ve vztazích/sociálních rolích. ;)
S americkým svazem na věčné časy a nikdy jinak!
SS americké - náš vzor!
Válka je mír!
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2552
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: BMW Divize

Příspěvek od Vrooom »

M.Z. píše: ned 17 pro 18:18
pavproch píše: ned 17 pro 14:58 Hele, já to s tím Caymanem myslel naprosto vážně (není to otázka peněz, těch je dost na "hejno" kajmanů), bohužel sem ale nedostal souhlas a znova o něj už prosit nebudu.
Jsou věci mezi nebem a zemí, kterým normální smrtelník (např. já) nemůže porozumět, jiné vysvětlení nemám.
Po tom co předváděl na bike-foru, mě u pavprocha už nemá co překvapit ...
Uživatelský avatar
delphin
Pan Řidič
Příspěvky: 218
Registrován: pon 04 črc 23:01

Re: BMW Divize

Příspěvek od delphin »

Abych se přiznal, tak PP v tomhle moc nerozumím. Číst jeho servisní anabáze je sice zábavné, ale podle mě jsou už trochu mučednické. Přitom mu naprosto věřím, že by si Caymana mohl dovolit. Myslím, že i on sám si je vědom toho, že náš čas tady je omezený, a proto nechápu, že se za celoživotní úsilí neodmění. Dokud to jde (teď spíš myslím na mizející možnosti koupit nějaké zajímavé auto). Samozřejmě neznám jeho manželku, ale já přijít takto za mou ženou, že po podobném autě toužím, tak uslyším něco jako: "Pokud to výrazně neovlivní zabezpečení rodiny a nezabiješ se v tom, kup si co chceš..."
Nejdřív Pionýr, pak Favorit, Fabia, Focus, Superb, Kodiaq a teď Octavia se Superbem. Ale Pionýr mi pořád zůstal...
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1876
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: BMW Divize

Příspěvek od Zajda »

Třeba to vychází z jejího logického očekávání že když údržba BMW v hodnotě statisíců stojí statisíce, u Porsche za miliony to budou miliony :D
《》
Odpovědět