Vw scirocco zkusenosti

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Blender47
Dítě v autě
Příspěvky: 1
Registrován: ned 10 kvě 15:45

Re: Vw scirocco zkusenosti

Příspěvek od Blender47 »

Jenomže pavproch má vysokou (asi jsem se vyjádřil špatně, to nebylo myšleno proti pp, ale reakce na Kjirka)
Naposledy upravil(a) Blender47 dne úte 17 lis 23:19, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27044
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Vw scirocco zkusenosti

Příspěvek od řidičBOB »

To Miloš Z. taky a je to kokot non+ultra!
Nemyslím, že by kdy seděl s "naším" pavproch"em v hospodě. To by už svět byl úplně naruby x_x
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
hothatchshop.cz
Autoškolák
Příspěvky: 86
Registrován: stř 09 bře 08:14
Kontaktovat uživatele:

Re: Vw scirocco zkusenosti

Příspěvek od hothatchshop.cz »

Kjirka píše:TAK CO ? KDE JSOU HRANICE ?
Ten první graf je Scirocco, v základu 265 koní. To nevýšení není nic dramatickýho. U toho Golfa je to už hodně a vzhledem k tomu, že to je DSG, chtělo by to vyměnit jí za DQ500. Motor to vydrží.
Se mi líbí, jak jeden internetový chytrák někde nadhodí nějaký nesmysl o DQ500 převodovce a hned to další převezmou jako jasnou věc. Jojo, takhle se internetem šíří "zaručený" informace :)
E85
...alias BHudak na AR
Kjirka
Autoškolák
Příspěvky: 37
Registrován: sob 14 lis 20:14

Re: Vw scirocco zkusenosti

Příspěvek od Kjirka »

a co by jsi Mustafo (říkáš si tak ještě, ne) teda udělal lepšího, než vyměnit převodovku? Já se nepřu o tom, že ten výkon dokážeš zvednout na 400 (nebo víc) koní. Ale co dál ? Ta sériová převodovka to prostě dlouhodobě nedá a ty to myslím dobře víš. Tak co teda ? To nejsou žádný "zaručený informace", ale jen logický vyústění problému.
A jen doplním, nedávno jsem potřeboval nějakou radu od I.Sixty, tak jsem se ho na něco podobnýho mezi řečí zeptal. Říká totéž, jen otázka času. Ale jinak tě naprosto chápu, že zrovna tobě se takový řeči moc nehodí do krámu, no.
Naposledy upravil(a) Kjirka dne čtv 19 lis 08:21, celkem upraveno 1 x.
Kjirka
Autoškolák
Příspěvky: 37
Registrován: sob 14 lis 20:14

Re: Vw scirocco zkusenosti

Příspěvek od Kjirka »

řidičBOB píše:To Miloš Z. taky a je to kokot non+ultra!
Nemyslím, že by kdy seděl s "naším" pavproch"em v hospodě. To by už svět byl úplně naruby x_x
No hele, já ho taky nemusím, ale tohle bych si teda nikdy nedovolil říct. Protože ten člověk má ve svým věku a vypitých hektolitrech bohužel pořád ještě IQ nejspíš vyšší, než my dva dohromady. Chtělo by to více soudnosti, pane kolego.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27044
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Vw scirocco zkusenosti

Příspěvek od řidičBOB »

Dost pochybuji, že jsme kolegové nebo že máme stejnou "alma mater", abys mne tak mohl oslovovat.
Miloš Z. je (a vždy byl) kokot; IQ má vyšší i mořská pěna...ale jelikož patříš do stejné kategorie, tak chápu, že to nepoznáš.
Pokud by si ten člověk úctu zasloužil, tak bych mu jí projevoval. Navíc po včerejšku klesl na úplné dno lidského bahna.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Kjirka
Autoškolák
Příspěvky: 37
Registrován: sob 14 lis 20:14

Re: Vw scirocco zkusenosti

Příspěvek od Kjirka »

tak každej ten svůj inteligenční potenciál projevuje jinak, to je fakt.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16363
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Vw scirocco zkusenosti

Příspěvek od pavproch »

jj, někteří třeba svou zvýšenou in(g)teligenci dávají najevo zvýšeným primitivismem.... :p

PS (pro nejmenované blbé a blbější): to první přídavné jméno má funkci sebe-ironickou... :D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
hothatchshop.cz
Autoškolák
Příspěvky: 86
Registrován: stř 09 bře 08:14
Kontaktovat uživatele:

Re: Vw scirocco zkusenosti

Příspěvek od hothatchshop.cz »

Kjirka píše:a co by jsi Mustafo (říkáš si tak ještě, ne) teda udělal lepšího, než vyměnit převodovku? Já se nepřu o tom, že ten výkon dokážeš zvednout na 400 (nebo víc) koní. Ale co dál ? Ta sériová převodovka to prostě dlouhodobě nedá a ty to myslím dobře víš. Tak co teda ? To nejsou žádný "zaručený informace", ale jen logický vyústění problému.
A jen doplním, nedávno jsem potřeboval nějakou radu od I.Sixty, tak jsem se ho na něco podobnýho mezi řečí zeptal. Říká totéž, jen otázka času. Ale jinak tě naprosto chápu, že zrovna tobě se takový řeči moc nehodí do krámu, no.
A jak víš, že to nedá? Máš reálný zkušenosti? Co znamená, že to nedá? Odejde mechatronika, odejdou ozubený kola, odejdou spojky? Jak to nedá? Pověz mi. Rád se přiučím. DQ500 má svoje přednosti, ale rozhodně to není úprava, která by byla na prvním místě a už vůbec ne, při relativně nízkým výkonu 400hp. Mám tu několik aut, který mají 350+hp a 500+Nm a jezdí bez problémů. Zároveň mam okolo lidi se seriovým GTI 200hp, kde jim odešla a museli na ní vyměnit nějaký součástky. Pak tu mam studnici informací, který si jako APR dealeři šíříme mezi sebou. To, že něco odejde a od stolu se řekne, to auto má úpravu, takže odešla kvůli tomu, je směšný, protože nikdo se pak nepídí po tom, proč doopravdy odešla. Pak se tu šíří právě tyhle zaručený informace, kdy se hejtuje všechno, všude na fórech tu jsou kchůl prohlášení, že nový auta nic nevydrží atd... To jestli se mi něco hodí nebo nehodí do krámu je taky vtipný, protože nemáš šajn jak já pracuju ;)
E85
...alias BHudak na AR
honziss
Letec
Příspěvky: 3463
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Vw scirocco zkusenosti

Příspěvek od honziss »

Kdyby tu nekdo prahnul po siru V Rku, tak kamarad jedno vymazleny prodava.
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Odpovědět