MINI Cooper

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
jerry
Letec
Příspěvky: 3365
Registrován: čtv 17 bře 17:15

MINI Cooper

Příspěvek od jerry »

Snad sem patri i tohle auticko ;) Zkusenosti s nim osobne nemam, vzdy se mi na silnici libilo. Ale prekvapilo me, kdyz jsem v materialech ADAC cetl, ze v podstate casto neplni ocekavani majitelu. V cem myslite, ze je zakopany pes? Mimochodem v te statistice ADAC delane z ruznych hledisek na nemeckem trhu byla prvni 3 mista pro silnou trojku s neznatelnymi odstupy. Pak VW, Volvo a na 6.miste z 33 znacek na nemeckem trhu Skoda. Ale zpet k MINI, jezdil ci jezdite s nim nekdo? Myslim, ze verze Cooper S muze byt docela narez :D
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
pjanda
Administrátor
Příspěvky: 3001
Registrován: ned 06 úno 13:20
Kontaktovat uživatele:

Re: MINI Cooper

Příspěvek od pjanda »

Nejvice k tomu asi bude moci rici KoPP, ale sam jsem jezdil v podstate se vsemi verzemi vcetne JCW. Mne se to auto jizdne libi, ale nefandim pomeru fakticke schopnosti/cena, priplatek za image je zkratka prilis velky. To take spatruji jako duvod neplneni ocekavani casti majitelu - image omrzi a i kdyz fakticke schopnosti jsou dobre i bez ni, uvedomit si, za mam nakonec neco, co jsem si mohl poridit za polovinu ceny bez aureoly toho slavneho Mini... :)

Jinak jak pravi jeden muj znamy - treba JCW jezdi skvele, jen v nem musite jet sam :) Kazde kilo navic je znat...
Milovník starých pořádků.
Skanz3n
Uživatelský avatar
kazysvjet
Pan Řidič
Příspěvky: 347
Registrován: pát 18 bře 07:11
Bydliště: Bechyně

Re: MINI Cooper

Příspěvek od kazysvjet »

ac pod koncernem bmw, porad je to myslim anglicke auto
jezdím pod své možnosti a jsem ovce
Uživatelský avatar
pjanda
Administrátor
Příspěvky: 3001
Registrován: ned 06 úno 13:20
Kontaktovat uživatele:

Re: MINI Cooper

Příspěvek od pjanda »

A to je pro Vas plus, nebo minus? ;)

Osobne na nem ale menoho anglickeho nevidim. Ono je ostatne dost tezke dnes definovat "echt anglicke auto", tedy mezi konfekci urcite. Zadne v podstate neexistuje...
Milovník starých pořádků.
Skanz3n
Uživatelský avatar
kazysvjet
Pan Řidič
Příspěvky: 347
Registrován: pát 18 bře 07:11
Bydliště: Bechyně

Re: MINI Cooper

Příspěvek od kazysvjet »

beru v potaz historii a misto vyroby..ale pockal bych na gouse. ten to vysvetli nalezite urcite :)
jezdím pod své možnosti a jsem ovce
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3988
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: MINI Cooper

Příspěvek od HondaMan »

pjanda píše:A to je pro Vas plus, nebo minus? ;)

Osobne na nem ale menoho anglickeho nevidim. Ono je ostatne dost tezke dnes definovat "echt anglicke auto", tedy mezi konfekci urcite. Zadne v podstate neexistuje...
Pro mě rozhodně mínus. Po zkušenostech s LR, RRS a Jaguarem mi anglické auto domů nesmí.

Sám jsem měl Cooper ve výběru už několikrát a jednou Anglii porazila Francie a podruhé Itálie. :D

Tomu se říká z bláta do louže...
2.9T RWD
jerry
Letec
Příspěvky: 3365
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: MINI Cooper

Příspěvek od jerry »

HondaMan: Patri BMW, ale kde se vlastne vyrabi? Sam tohle nevim;) V Anglii, Nemecku nebo nakonec nekde jinde? Viz predchozi X3 v Grazu, X5 ve Spartanburgu, Audi RS3 v Gyoru a takovych bychom nasli. Nakonec vetsina v Evrope prodavanych japonskych aut nikdy zemi vychazejiciho slunce nevidela :D Takova je bohuzel doba :(

pjanda: Jasne, je tu znacny priplatek za znacku. Na druhou stranu kdyz jsem ted videl cenu pres 450tis za Fabii Monte Carlo, je vlastne MINI za hubicku :D Navic vetsina z nich je 2.auto v rodine, takze maji vetsinou malo natoceno. Nerikam, ze ho chci koupit, jen jsem si uvedomil, ze o tomhle aute toho vlastne moc nevim :)
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
kazysvjet
Pan Řidič
Příspěvky: 347
Registrován: pát 18 bře 07:11
Bydliště: Bechyně

Re: MINI Cooper

Příspěvek od kazysvjet »

vyrabi se v Anglii. a i kdyby ne, tak je to porad anglicky auto. Stejne tak je kaskaj japonskej, i kdyz se vyrabi v anglii a i30 korea, i kdyz se vyrabi v Polsku
jezdím pod své možnosti a jsem ovce
Uživatelský avatar
pjanda
Administrátor
Příspěvky: 3001
Registrován: ned 06 úno 13:20
Kontaktovat uživatele:

Re: MINI Cooper

Příspěvek od pjanda »

Zajimava teorie :) A jak to vidite s Vauxhallem? Ten Anglii vidi az pri montazi loga na predni kapotu ;)
Milovník starých pořádků.
Skanz3n
Uživatelský avatar
kazysvjet
Pan Řidič
Příspěvky: 347
Registrován: pát 18 bře 07:11
Bydliště: Bechyně

Re: MINI Cooper

Příspěvek od kazysvjet »

ten je nemeckej :-D i kdyz v v UK by se mnou asi nesouhlasili
jezdím pod své možnosti a jsem ovce
Odpovědět