BMW Z4 Coupe

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Spectral
Mistr volantu
Příspěvky: 783
Registrován: ned 09 říj 08:19

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Spectral »

PS4 jsou výborné gumy, ale ne na sporťák a ne na okruh (na daily autě si je nemůžu vynachválit). PSS jsou na okruhu určitě použitelnější, byť ideál to taky není. Do Mýta to celkem stačilo, ale třeba v Mostě se celkem brzy přehřály a pak skokově ztrácí přilnavost.
:ar!
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2532
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Vrooom »

A co Pirelky jsi nezkousel?
http://www.tyrereviews.co.uk/Article/20 ... e-Test.htm

Tady je hodnoti dobre.
Spectral
Mistr volantu
Příspěvky: 783
Registrován: ned 09 říj 08:19

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Spectral »

Ne, ta nová Zera vůbec neznám. Měl jsem před lety jen ten předchozí typ. Ale na jaře budu testovat tu novou konkurenci pro Michelin od GoodYearu: GY Eagle F1 Supersport (přímý konkurent Michelin PS4S). Dle testů jsou prakticky stejně dobré, ale GY je dělá i v 18" :-bd Být tebou, taky bych je zvážil.
:ar!
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2532
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Vrooom »

Taky moznost, do jara casu dost. Ted musim poresit zimaky.

BTW jeste poznatek z myta. Stary auta maji kouzlo. M5 E39 je tak nenapadna. Dnes auta do sveta krici svou silu, e39 M5 si nikdo nevsimne. V8 zni moc hezky. Moderni auta jen syci a bublaji, zadna mechanika, jen hluk. Jeste jsem si sedl do NSX. Opet uplne jine nez moderni auto. Predni sklo je tak nizko, v modernim aute je clovek utopeny, tady si pripada jak ve skleniku. Docela me prekvapil interier, hezka architektura, obsite kuzi.
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2532
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Vrooom »

Sjety PS4 jsou fun :-)

Duke_Luke
Pan Řidič
Příspěvky: 281
Registrován: pon 19 srp 11:15

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Duke_Luke »

myslite, ze by bola blbost dat dopredu PS4S a dozadu PSS? pri zadokolke. nech to v dazdi vie viest stopu a jemou nohou na plyne snad nedostat aquaplaning :D.
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2532
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Vrooom »

Pokud je moznost dal bych stejny, ale tady v tomto pripade bych rekl, ze funkce PSS a PS4S bude dost podobna. Jestli jsi lopata, tak se vysekas tak jako tak :-D
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od pavproch »

Duke_Luke píše:by bola blbost dat dopredu PS4S a dozadu PSS?
Přesně takhle to mám fčíl na m4Zlikovi. 225/35 PS4 vepředu + 255/30 PSS vzadu (vše non-rft)

Z donucení, protože PSS (non RFT) už nejsou k sehnání. Na jízdní vlastnosti (za sucha - na mokru nejezdím) změna vliv neměla resp. sem si to za těch asi 500km nefšim.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Duke_Luke
Pan Řidič
Příspěvky: 281
Registrován: pon 19 srp 11:15

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Duke_Luke »

kvoli tym PSS sa pytam hlavne kvoli tomu,ze to uz by mali byt nieco ako semislick a prave kvoli tomu by som to chcel mat na zadku pre vacsiu trakciu.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od pavproch »

PSS (aspoň ty co mám já) není semislick, PSS a PS4 mají hodně podobný, ne-li stejný vzorek/desén.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Odpovědět