BMW Z4 Coupe

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2532
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Vrooom »

Splnil jsem si sen a vyrazil na NS :-). Musim uznat, ze zazitek predcil ma ocekavani. Uz kdyz jsem se blizil, mel jsem skoro na krajicku :-D. Kdyz jsem poprve spatril trat v youtube corneru, skoro jsme ztratil dech. Prevyseni me sokovalo. Vlastne cely vikend jsem byl tak trochu mimo, jak opareny :-D.Atmosfera je opravdu neskutecna. Tolik uzasnych auto jsem vzivote nevidel. Vsude sama porsche GT3, upravena bmw M3, mercedesy AMG GTR, ale videl jsme i speciality jako gumpert apollo, mclaren senna, dalara stradale.

Kapitolou samou o sobe je pak jizda po trati. Prvni jizdu jsem byl vezen. Oproti videiim a simulatorum jsou prevyseni sokujici, az jsem mel strach vubec na trat vyjet. Nakonec jsem vyjel. Po prvnich seznamovacich kolech kdy jsem si trochu na prevyseni zvykl jsem zjistil, ze to je opravdu hodne podobne simulatorum a trochu jsem se osmelil :-). Nakonec jsem ujel 12 kol. Pokud bych nesjel zadni desky na 2mm a necekala me 950 km dlouha cesta domu, jeste bych nejake kolo dal. Mezi stinne stranky bych, ale radil velkou preplnenost trati, skoro kazde kolo nekdo zavazi, nebo je aspon cast jizdy pod vlajkami. Zajet si cele kolo ve stope, kterou clovek chce je nemozne.
Tady aspon video, ktere jsem spojil ze dvou casti, kdyz v prvni byl konec pod vlajkou, spojil jsem konec z predchoziho kola.
Urcite nejlepsi kolo, protoze zpomaleni predjizdenim bylo jen par sekund (5-10s) ?. V jedne zatacce jsem mel docela namale :-D ...



Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2798
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od jarka »

Krásně popsaný, úplně se tam zase vidím. A nejlepší na tom je, že při každý další návštěvě je to velmi podobný. Prostě tam stačí jen být, očumovat kolem trati a užívat si tu atmosféru. A když se zadaří dát si pár pěkných kol, tak je to prostě pro autaře nirvána.
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2798
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od jarka »

Ku.va, ale v těch 7:50 jsi to vyřešil na velkýho frajera :ymapplause: . Tam stačilo malinko ubrat a sháněl by sis odtahovku... Halt letci mají ocelové gule :) . Je vidět, že to máš v ruce.
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Lachende Bestien »

YT video time
8:00-02 Brown alert v trenkách.
8:29 Tuhle funkci bych ocenil v provozu v reálném čase. :ymdaydream:
Sajmik
Řidič začátečník
Příspěvky: 137
Registrován: sob 19 lis 09:03

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Sajmik »

Pěkně! Tušíš kolik tam toho bylo na zadních destičkách před prvním kolem?
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2798
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od jarka »

Sajmik: to už musel mít dost sjety než vyrazil, ring je na brzdy setrnej. Třeba tu zajimavy video, co vydrží materiál na ringu na upravený (ale těžký) M3: https://m.youtube.com/watch?v=VLaSiXmCA94.
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2532
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Vrooom »

jarka píše:Ku.va, ale v těch 7:50 jsi to vyřešil na velkýho frajera :ymapplause: . Tam stačilo malinko ubrat a sháněl by sis odtahovku... Halt letci mají ocelové gule :) . Je vidět, že to máš v ruce.
Mel jsem strach aby se to neprekmitlo na druhou stranu, kdyz me to vyneslo na obrubnik. Jeste, ze mam uz z asseta vycviceny podvedomy reflexy, clovek nepremysli a jedna automaticky.

Sajmik: To auto vzdycky zralo zadni desky, imho jsme mel 80-90%. Jak se prehreji tak jdou rychle do kopru, prvnich par kol jsem jel v DTC modu, to je asi upeklo ... Predky byly uplne novy a maji porad tak 60%. Priste vezmu ssebou zvedak a nahradni desky :-D ... Mam tam obyc desky, ale co jsem se ptal tak i hawky hps se meni 2x do roka. Ted, ale uvazuji zda nezkusit EBC blue stuff.

Jarka: Ano je to tam super, i kdyz clovek jede kolem stoji to zato se tam zastavit aspon na pokoukani.
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od mmira »

na ringu mi ustrelila prdel leckde, ale zrovna v tomhle miste nikdy. uz na tom hrbu o kousek pred tim bylo videt, ze ti to ujelo, nemel jsi prefouktnute zadky? jinak slusne chyceno.
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2532
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Vrooom »

Za studena 2.1 predek a 2.3 zadek. Ale to jsem zjistil az pri odjezdu kdyz jsem dofukoval gumy, nevim co by bylo optimum ...'
M3 asi bude stabilnejsi nez Z ...
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2532
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Vrooom »

Hm, po Myte to chce novy gumy. x_x Jsou Super sporty tuzsi nez PS4? Hlavne mi jde o ty 225? PS4 mi prijdou zvejkacky v zatacce.
Obrázek
Obrázek

CRX zni cool :-)

Odpovědět