BMW Z4 Coupe

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5408
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Stepan »

Hehe, kolem toho příští týden pojedu. Že bych prohnal turbodýzl? \m/
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2798
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od jarka »

vroom: pěkná střelbička :) , ta lehkonohost lotusů je super.
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2533
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Vrooom »

Zkouseli jeste to nekdy nekdo?


Ja mam z toho predku auta pocit jakobych mel pichlou gumy a prevalovalo se to pres ni (ale dle ojeti gum se to nedeje). Treba by to diky tomuto mohlo lepe zakleknout na predek?
Spectral
Mistr volantu
Příspěvky: 783
Registrován: ned 09 říj 08:19

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Spectral »

Tak camber pin mod je klasika, mám to já, určitě i mmira o tom kdysi psal a myslím, že i několik dalších lidí. Dá se tím nahnat cca 0,3 až 0,5 stupně na odklonu, což je fajn (vzhledem k tomu, že je to zadarmo a za chvilku), ale ideálně to chce víc. Já jsem díky ramenům z 1M/M3 nahnal dalších 0,75, takže mám teď něco přes 1 stupeň. A ano, to už citelně pomůže potlačit nedotáčivost.
:ar!
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2533
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Vrooom »

Vyzkousim, uvidim, kdyztak pujdou casem dopredu semislicky jak mas ty ...
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od mmira »

jo, tento figl jsem pouzil na M3, dalsim je, opet minimalne na M3, prehozeni hornich uchytu tlumicu. tim se da dostat o radny kus dal.
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2533
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Vrooom »

Tak kterej ten mira chce e9x? :-D
http://www.autoforum.cz/zivot-ridice/je ... n-poroste/

Btw nedavno byl na PH clanek o IS-F a lide co ho meli ho neuveritelne vychvalovali. Spolehlive, dobre jizdni vlastnosti, navic jich moc neni takze i unikatni. Zezacatku bylo bez svoru, ale po par letech byl pridan (2010?).
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2533
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Vrooom »

Fiha, neuveritelna prace. Nechapu kde na to vzal vsechny znalosti (obzvlast ta elektronicka cast) WOW.)

http://www.zpost.com/forums/showthread.php?t=1286408

http://www.zpost.com/forums/showpost.ph ... stcount=56 WOW ^:)^
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2533
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Vrooom »

Vrooom píše:Zkouseli jeste to nekdy nekdo?


Ja mam z toho predku auta pocit jakobych mel pichlou gumy a prevalovalo se to pres ni (ale dle ojeti gum se to nedeje). Treba by to diky tomuto mohlo lepe zakleknout na predek?
Hm hm, zda se ze to fakt ma nejaky smysl, jsem se byl vcera projet a prislo mi, ze to ma opravdu nejaky ten grip na predku. A uz se to nehrne pres predek, ale jeste to musim vyzkouset na necem hodne klikatem kde se to honi na 2jku :-) I od pohledu mi kola prijdou do Acka.
Uživatelský avatar
Bully
Řidič začátečník
Příspěvky: 124
Registrován: úte 24 lis 00:36

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Bully »

Vrooom píše:Cervenohorske sedlo, mas to kousek ;-)
Lotusy bych rekl, ze necekaly. Kluci rikali, ze jim to ustrelovalo a jednou ten exige dostal nepekny nedotacivy smyk, projev tenkych prednich gum. Elise bych rekl, ze bude rychlejsi tak do 150 a pak jede lip Zko ... Exige je celkove rychlejsi, mozna jako E46 M3 co ma mmira? Ale z projizdky na okresce bych nedelal zavery co je rychlejsi. Vsecky tyhle hracky by tam stejne znicila ta Giulie QV, to je jina galaxie ...

Jeste jsme jeli projizdku se 130i, ale to je nepublikovatelny, jelo se dle hesla "cara neni zed" :-D ...
Heh, spíš to bylo projevem řidiče, co tam byl poprvé a tu zatáčku projel hrozně blbě :D Pakuž to šlo líp.
Máš říct, kdo to je Vrooom :))
Odpovědět