BMW Z4 Coupe

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
jerry
Letec
Příspěvky: 3294
Registrován: čtv 17 bře 17:15

BMW Z4 Coupe

Příspěvek od jerry »

Po mailove konzultaci s Pavlem Jandou moje kroky vedou k Z4 Coupe. Mate s nim nekdo jiny osobni zkusenost? Nebo dokonce tu radost ho mit doma? Za kazdou zkusenost budu vdecny. Protoze ho chci uzivat i v beznem zivote, klonim se k normalni verzi, M se mi zda moc ostra, zvlaste na nase silnice. Jen jedna vec mi zarazi a to, ze prumerna cena prodavanych kusu je pomerne nizko ve srovnani s prodejni cenou. Nevite nekdo, zda by se dalo zjistit kolik bylo vyrobeno kusu v jednotlivych letech? Zkratka pojdme si o tomhle nadhernem aute pokecat :)
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
d1.8t
Letec
Příspěvky: 1438
Registrován: čtv 17 úno 10:38

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od d1.8t »

Přestože konkurz na moje příští auto zatím vyhrává 130i, tak pokukuju i po Z4 Coupe. Zkušenosti s ní nemám žádný, ale vycházím z logické úvahy, že když se mechanika tolik vychvalovaný 130i namontuje do auta, který je o trochu menší, o trochu lehčí, má nižší a zárovň dozadu posunutý sezení, pak by to mělo být i řidičsky lepší auto. Předpokládám, že PJ a Kuba potvrdí.
Po M-ku nekoukám, nemám na něj. Takže 3,0Si, dokoupit svor a myslím, že super auto. :-bd
RWD
Uživatelský avatar
pjanda
Administrátor
Příspěvky: 3001
Registrován: ned 06 úno 13:20
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od pjanda »

jerry: Uz jsme si na toto tema leccos rekli, tak se nebudu opakovat :) Zkusim radeji doma najit nejake archivni materialy z jezdeni s Coupe 3,0si. Bylo sice s automatem, ale par postrehu to ve mne snad probudi :) Mam i video se zrychlenim a takove veci...

Ja jsem kdysi Z4 Coupe si v podstate odmital, protoze mi prisla byt v nerovnovaze "show" s "go" - zkratka to auto jelo skoro jako 130i, ktere bylo vedle toho vzorem nenapadnosti. Z4 vyvolavala ocekavani Ferrari, ale zase tak dobre nejela. Jako to jedine prave jsem vnimal M.

Dnes na to hledim jinak. Jednak jsem se sam trochu posunul jeste dal od vykonu k cistote a Z4 si je koncepcne bajecne auto a nizsi vykon to nijak neposkozuje. A pak se take zmenila doba - dnes je to takovy maly (doslova :) ) poklad a odmitani si nezaslouzi. Proto rikam: koupit dokud jsou ;)
Milovník starých pořádků.
Skanz3n
Uživatelský avatar
acer.t
Moderátor
Příspěvky: 794
Registrován: pon 07 úno 22:52

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od acer.t »

a roadster ne ? ;) :D
Bond007 píše:
premyslel jsem co uprimneho napsat... vyslo mi - jste vazne kurvy ;-)
PJ o 1M:
Na rovinkách jako by se ji nelíbilo, do zatáček se ale pokládá ochotněji než dámy z E55 do postele.
Uživatelský avatar
pjanda
Administrátor
Příspěvky: 3001
Registrován: ned 06 úno 13:20
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od pjanda »

acer: Nechtej, abych odpovedel uprimne a radeji si jdi prelestit svou mahagonovou kladu ;)
Milovník starých pořádků.
Skanz3n
Uživatelský avatar
acer.t
Moderátor
Příspěvky: 794
Registrován: pon 07 úno 22:52

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od acer.t »

pjanda píše:acer: Nechtej, abych odpovedel uprimne a radeji si jdi prelestit svou mahagonovou kladu ;)
jsi zlej a tet to vidí i ostatní [-(
Bond007 píše:
premyslel jsem co uprimneho napsat... vyslo mi - jste vazne kurvy ;-)
PJ o 1M:
Na rovinkách jako by se ji nelíbilo, do zatáček se ale pokládá ochotněji než dámy z E55 do postele.
Uživatelský avatar
pjanda
Administrátor
Příspěvky: 3001
Registrován: ned 06 úno 13:20
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od pjanda »

Ja a zly... Az do sedmeho nebe (na Nordschleife ;) ) jsem Te vzal... :)
Milovník starých pořádků.
Skanz3n
Uživatelský avatar
acer.t
Moderátor
Příspěvky: 794
Registrován: pon 07 úno 22:52

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od acer.t »

pjanda píše:Ja a zly... Az do sedmeho nebe (na Nordschleife ;) ) jsem Te vzal... :)
to je fakt .... :x

tak zpět ...

a je vůbec v ČR nějaký zajímavý kousek na prodej ?
Bond007 píše:
premyslel jsem co uprimneho napsat... vyslo mi - jste vazne kurvy ;-)
PJ o 1M:
Na rovinkách jako by se ji nelíbilo, do zatáček se ale pokládá ochotněji než dámy z E55 do postele.
Uživatelský avatar
pjanda
Administrátor
Příspěvky: 3001
Registrován: ned 06 úno 13:20
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od pjanda »

Sem tam se neco najde. Aktualne je jich na TC docela dost:

Nove auto za 886t: http://www.tipcars.com/basic/karta.php? ... =E&odkud=T

Toto se mi moc nepozdava, navic automat a 826t: http://www.tipcars.com/basic/karta.php? ... =E&odkud=T

Toto vypada rozumneji, ale zadny top kousek to nebude, 549t: http://www.tipcars.com/basic/karta.php? ... =E&odkud=T

Uz docela jety kus za 499t: http://www.tipcars.com/basic/karta.php? ... =E&odkud=T

Tuzerina s automatem za 475t: http://www.tipcars.com/basic/karta.php? ... =S&odkud=T

Jak uz to byva, vybrat snadne nebude :) Mozna to treti... Kdyztak Nemecko je za rohem.
Milovník starých pořádků.
Skanz3n
jerry
Letec
Příspěvky: 3294
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od jerry »

Ja preferuju nakup v Nemecku. Na trhu je tam vetsi solidnost. Vzhledem k tomu, ze tam tam travim plno casu, mam i informace od mistnich. Presto i tam je treba davat pozor, nekteri lumpove uz se leccos naucili :( Ale u bmw dealeru nebo v malych obcich je jistota.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Odpovědět